سؤال از مايكل دفاع كنين

06 اکتبر 2013 15:13 - 06 اکتبر 2013 16:24 #33248 توسط mahsa
امیدوارم بتونیم جواب یا عذرخواهی توهین هایی که این به اصطلاح مجری شبکه ITNکرده رو بگیریم. این مجری توی طپش هم زمان فوت مایکل مزخرفات زیادی گفته بود که خودم شنیدم. از جمله اینکه مایکل معتاد بود و مورد آزار پدرش قرار گرفت.
باید جواب درستی بهش بدیم تا حداقل عذرخواهی کنه. گرچه از این آدم بعیده اما من به ایمیلش پیغام فرستادم. البته این شبکه مفتش هم گرونه و زیاد بیننده نداره. آدمهایی مثل این باید اونجا برنامه اجرا کنند.

یه بخش خیلی مسخره از حرفهاش اینه که عمر بهتی فرزند مخفی مایکله اما پرنس و پاریس و بلنکت بچه های خودش نیستند این هم از اون حرفهاست. اگر مایکل می خواست بچه های یه نفر دیگه رو بچه خودش بدونه پس چرا بچه اصلی خودش رو مخفی می کرد. خب اونو به عنوان بچه اش معرفی می کرد چرا بچه های یه نفر دیگه رو بچه خودش بدونه؟!

واقعا که اینا توی اتهام زدن نابغه هستن. خدا رو شکر که اصلا این شبکه رو نمی گیرم چه برسه به اینکه بخوام نگاه کنم ولی خوب شد گفتید. اعتراض حداقل کاریه که باید انجام داد.
این هم سایتی که مطالب خوبی در حمایت از مایکل داره.
vindicatemj.wordpress.com/page/2/

البته با ... شکن باید دید.

without hope we are lost.....i love you Michael

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

18 ژانویه 2014 08:33 - 18 ژانویه 2014 09:19 #33490 توسط mahsa
دیشب در برنامه سمت نو که از شبکه من و تو پخش می شه موضوع زیبایی مورد بحث بود . نمی دونم چرا هر موقع زیبایی موضوع بحث هست باید به مایکل هم اشاره ای بکنند یعنی اگه نکنند روزشون شب نمی شه!
طبق گفته پروفسور، خانم سالومه(یکی از مجری های برنامه) مایکل جکسون به علت جراحیهایی که برای تغییر رنگ پوستش انجام داد دچار مشکل شد!
وقتی این جملات از دهن یک مجری بیرون می آد بی سوادی کامل این فرد هویدا می شه. لطفا اگر تمایل داشتید به فیسبوک این برنامه مراجعه کنید و نظرتون رو درباره اظهار نظر غیر واقع بینانه، غیر حرفه ای و غیر علمی این به اصطلاح مجری اعلام کنید بلکه باعث بشیم یک کم سرچ کنن و واقعیت رو بفهمند. متأسفانه توی قرن 21 هنوز یک عده .... فکر می کنند با جراحی می شه رنگ پوست رو تغییر داد!

www.facebook.com/manototv

كاربر(ان) زير تشكر كردند: scream

18 ژانویه 2014 08:55 #33491 توسط farzam
دیگه اگه هنوز نفهمیدن حقیقت و واقعا باید به عقل و خردشون شک کرد!!!!!!!!!!
واقعا نمیدونم چشونه

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa, Aylar

19 ژانویه 2014 18:39 #33495 توسط kingmichael
من که خیلی وقته از جانب خودم این شبکه رو تحریم کردم و نگا نمیکنم ! واقعا حیف از وقت !!!!

20 مارس 2014 12:06 - 20 مارس 2014 12:32 #33591 توسط mahsa
من دیروز توی فیسبوک از طریق پیغام یکی از دوستان به مطلبی برخوردم در مورد مقایسه سلطان پاپ و راک اندرول این مقایسه اشتباه و غلط های زیادی داشت :^o و کسی که این کار رو کرده بود(موزیک باز) بیشتر از روی هواخواهی الویس این مقایسه رو انجام داده بود و افتخارات مایکل رو به عمد نادید گرفته بود. خوشحال شدم که توی فیسبوک سایت هم به این مطلب پرداخته شده اما بهتره با کامنت های خودمون واقعیت و برتری مایکل رو نشون بدیم. اینکه بخواهیم دوتا اسطوره رو که از دو قسم جدای موسیقی هستند اینطوری باهم مقایسه کنیم و برتری یکی شونو با اظهارات غلط ثابت کنیم نه درسته نه علمی. لطفا برای روشن شدن حقیقت بشتابید.

اگر به فیسبوک www.facebook.com/MichaelJacksoneMJeyسایت برید توضیحات داده شده. البته من خیلی وقته به فیسبوک سر نمی زنم نگید این مال خیلی وقته ها ولی به نظرم جای خیلی از اظهارات خالی بود:-)

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

15 نوامبر 2014 13:02 #33909 توسط mahsa
متاسفانه در بخشی از این سایت www.bartarinha.ir/fa/news/148074
خبری در مورد آهنگ های 11 خواننده مشهور و آلبوم های مزخرفشان نوشته که آلبوم "شکست ناپذیر" سلطان پاپ رو هم در بین آهنگ های بقیه خواننده هایی مثل مدونا و لیدی گاگا و متالیکاو... آورده.
با وجود اینکه آلبوم شکست ناپذیر از طرف طرفدارها مورد توجه واقع شد و به صدر جدول در بسیاری از کشورها رسید اما عدم تبلیغ نامناسب از طرف شرکت سونی به خاطر اختلاف با مایکل جکسون این آلبوم رو اونطور که شایسته بود مطرح نکرد اما بعد از درگذشت سلطان پاپ این آلبوم باز هم مورد توجه واقع شد و در آمازون بعد از ده سال شماره یک شد.
حالا این سایت احمقانه و بدون اطلاع درست این آهنگ رو جزو مزخرفات گذاشته ~X( من بابقیه آهنگ ها کاری ندارم ولی انصاف نیست که درباره این آلبوم برجسته اینطور نظر داده بشه. متأسفانه بعضی از کارها با وجود اینکه خوب هستند اما قدرشون درست شناخته نمی شه.

لطفا شما هم نظرتون رو درباره این آلبوم به اطلاع نویسنده این خبر برسونید.

16 می 2015 15:06 #34100 توسط kingmichael
من دیگه حرفی ندارم !!!!

یکی از سایت های نسبتا پرطرفدار ایرانی کلیپ هایی پخش کرده که به مضحک ترین حالت ممکن اثبات کرده که مایکل زندست !
واقعا نمی دونم طرف چ فکری می کرده و توی کدوم فضا بوده وقتی این کلیپ رو می ساخته !

لطفا به سایت برای برداشتن این کلیپ تذکر بدید

www.yasdl.com/70083/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D...%B3%D9%88%D9%86.html
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

16 می 2015 19:15 #34101 توسط mahsa
برادران، خواهران، عزیزان برای دفاع از حرمت مایکل لطفا به این سایت thekingofmusic. com رفته و در برابر برخی از حرف های ناشایست طرفداران الویس هم به رای مایکل اضافه کنید هم نظراتتون رو بذارید. من نتیجه گرفتم با خاموش، روشن کردن مودم حتی تویه روز می شه چندبار رأی داد. ممنون اطلاع رسانی کنید

19 می 2015 16:39 #34103 توسط kingmichael
یعنی کلا هر رقابتی که الویس و مایکل توش باشن بقیه رسما هویجن ! :D

مایکل مثکه دارم کم کم جلو میزنه ، نمیدونم چرا تعداد رای ها اینقدر کمه!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

23 می 2015 19:35 #34104 توسط mahsa
کلا سایت درپیتی هست اگر یه نگاهی به بخش ملکه موسیقی بندازید معلوم می شه که یه عده از طرفدارای الویس اینجا رو احاطه کردن. لیزا با اون وضع و اوضاع از خواننده ای مثل ویتنی هیوستن یا مدونا بالاتره و این دیگه خیلی مسخره است. خیلی ها هم به رای گیری ایراد گرفتن. خواهشا به بخش آهنگ دهه هم توجه بکنید. به خاطر تریلر و بیلی جین ~X(

مدیران انجمن: FeanoRکوچکترین طرفدار

Please publish modules in offcanvas position.