سؤال از مايكل دفاع كنين

04 دسامبر 2011 07:48 - 04 دسامبر 2011 07:49 #16337 توسط Jasmine Jackson-mjforever
چه جالب
بالاخره یه سایتی به احترام ما یه کاری کرد

mj for ever....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

04 دسامبر 2011 10:04 #16353 توسط شاپرک
بچه ها همیشه در مورد مایکل مزخرف شنیدیم و خواهیم شنید. این چیز تازه ای نیست. چیزی که من رو بیش از تمام این شایعات و نوشته ها آزار میده با لحن بد و بی ادبی دفاع کردن طرفدارا از مایکله. مثلا دیدین همین آقا که پست رو پاک کرده گفته بعضیا از طرفداراش خیلی چیزای ناجوری ایمیل کردن و بی ادبی کردن و...
بچه ها به عنوان یکی از شما که عمق ناراحتی تون رو از دیدن و شنیدن جفنگیات در مورد مایکل درک میکنه ازتون خواهش میکنم همیشه مودبانه و زیبا ومنطقی دفاع کنین. خواهش میکنم...بچه ها ما طرفداراش آبروی مایکلیم. با بی ادبی دفاع کردن خودش یه جور بی احترامی به مایکله و میدونم اون رو هم عذاب میده.:(( بیاین ما دیگه درد نشیم رو دردای مایکل.ازتون خواهش میکنم همین طور که مایکلی هستین مایکلی هم دفاع کنین ... یادتون باشه برای آدمای غیر طرفدار رفتار ماست که به شخصیت اون مفهوم میده دوستان..........

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

04 دسامبر 2011 12:55 #16364 توسط mohammad
واقعا مطلبش توهین امیز بود . من همون اولش رفتم نظر دادم . شهروز هم(اگه شهروز خودمون باشه) اومد نظر داد گفت :
آقای مدیر عامل سایت اگر واقعا وجدان داری باید این خبر را پاک کنی. هر چه قدر هم که بگی سایت معتبر دیگه‌ای اونو تایید کرده. مگه قبلا سایت لس آنجلس تایمز که خیلی معروفه نگفت مایکل مسلمان شده؟ اما همش دروغ بود. پس لطفا این پست را پاک کنید. در ضمن بجاش یکم از خوبی‌هاش بنویسید تا شاید مردم کمی به وضع اسناک این جهان پی ببرن.
بعد طرف گفت :
با سلام چشم به زودی این پست ویرایش میشه ولی اینو به عنوان یه داداش کوچیک میگم بعضی از طرفداراش شعورشون از انسانیت به دوره البته منظورم با اونایی بود که ایمیل دادن و بی ناموسی خودشونو به رخ کشیدند که ما هم از راه قانونی پیگیری میکنیم
ممنون فردا پست ویرایش میشه
من که خیلی حال کردم این اولین جاییه که بار اول به طرف گفتیم پاکش کن حرفمون رو گوش کرد . دمش گرم .:clp2: m/
حمید بیچاره این وسط چی کار کرده =)) =))

04 دسامبر 2011 14:26 - 04 دسامبر 2011 14:32 #16377 توسط Elnaz
مرسی از همه اونایی که ایمیل و نظر دادن
"ما هم از راه قانونی پیگیری میکنیم"
ببخشید؟ قانونی؟! :))
گذشته از اینا... موری به پلیس هم دروغ گفت انتظار دارین به یه مصاحبه کننده دروغ نگه! قاتل مایکل ثابت کرد که هم احمقه و هم بویی از انسانیت نبرده! فقط خودش رو بیشتر خراب کرد... اون چیزی هم گفته (که نمیدونم واقعا گفته یا نه چون دوست ندارم اصلا دنبالش برم) احتمالا کاریه که خودش از ترس عدالت گرفتارش شده بوده این اواخر!

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شهروز, soha kia

04 دسامبر 2011 21:13 #16404 توسط mohammad
michaellover عزیز اگه از این به بعد خواستی وبی رو معرفی کن که به مایکل توهین کرده کافیه تو همین تاپیک اعلام کنی و براش تاپیک دیگه ای نزنی . چون الان یه تاپیک دیگه هم زدی . اینا فقط باعث شلوغی میشه ولی اگه همینجا اعلام کنی خیلی بهتره .
ممنون :x

04 دسامبر 2011 22:07 #16410 توسط Jasmine Jackson-mjforever
ایکاش همه ی سایت ها از انسانیت چیزی سرشون میشد

mj for ever....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

05 دسامبر 2011 13:33 #16427 توسط MARIA JACKSON
شگفت آور بود! واقعا جز عجایب دنیاست...
سایتی پس از اعتراض هواداران سلطان موسیقی به دلیل اطلاع رسانی غلط ، پست را حذف کرده و از حامیان وی عذرخواهی کرد...:o :o :o :o :hilrs:
من که شاخ در آوردم:-??

05 دسامبر 2011 14:03 #16429 توسط kingmichael
معلومه هنوز آدم با وجدان پیدا میشه
دستشون درد نکنه

:scream:

05 دسامبر 2011 18:59 #16437 توسط Michaellover
حتما محمد عزیز ببخشید اشتباه کردم از شوک اینکه یارو مطلبش رو حذف کرده

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

06 دسامبر 2011 00:18 #16450 توسط ali zab
این جدید نیست . مدت زیادی از این چیزها رو داریم تحمل میکنیم چه قبل از مرگ مایکل چه الان که سایت ها و شبکه های رسمی خبری یا این خرده لاشخور های کوچک (منظورم اصطلاحه نه توهین) برای کسب درآمد یا حداقل برای پر کردن برنامه هاشون از این مطالب استفاده میکنند . ولی از شما خیلی ممنونم انقدر که نمی تونم باکلمات بیان کنم چون همین تلاش ها باعث شده این سایت مطلب رو حذف کنه .

مدیران انجمن: FeanoRکوچکترین طرفدار

Please publish modules in offcanvas position.