سؤال احتمال زنده بودن michael jackson!!!

08 سپتامبر 2012 12:21 #28951 توسط farzam
حتما ادامه بده من كه ميخونم....
مرسي

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

11 سپتامبر 2012 17:38 #29037 توسط farzam
تو اهنگ price of fame يك تيكه هست كه مايكل ميگه:
I’d like to take sometime and get away, then they’ll say,
Is that boy still alive? what a thrill
Only the strong survive
چقدر عجيبه اين جمله..... :|

11 سپتامبر 2012 19:34 #29038 توسط Elnaz
این برمیگرده به این واقعیت که مایکل از سال 85 تا 87 برای انتشار آلبوم بد رفت تو غیبت کبری و همه میگفتن چش شده کجاست؟

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

11 سپتامبر 2012 20:03 #29043 توسط farzam
غیبت كبري كه الان رفته توش....

11 سپتامبر 2012 20:07 #29045 توسط FeanoR

farzam نوشته: غیبت كبري كه الان رفته توش....

اون زمان غیبت صغرا اول بوده :))

11 سپتامبر 2012 20:26 #29047 توسط FeanoR

Elnaz نوشته: این برمیگرده به این واقعیت که مایکل از سال 85 تا 87 برای انتشار آلبوم بد رفت تو غیبت کبری و همه میگفتن چش شده کجاست؟

بعد price of fame رو سال چند روش کار میکرده؟ فکر نکنم از نظر زمانی به این چیزی که میگی جور در بیاد ها... چون این آهنگ باید قبل سال 87 روش کار شده باشه که میشه همون سال 85 86... البته فکر کنم :D (در مقابل الناز آدم دست و پاش میلرزه با این سطح اطلاعاتش :-SS ) :))

12 سپتامبر 2012 06:33 - 12 سپتامبر 2012 06:37 #29055 توسط Elnaz
تو تبلیغ پپسی آهنگ BAD جایگزین price میشه، این آهنگایی که تو بد25 میان همه از 85 تا 87 ضبط شدن.

مایکل اینو در مورد پرایس آو فیم گفته:

"در مورد دخترانی است که بیش از حد نسبت به من وسواس فکری پیدا کرده‌اند، آنهایی که مرا تعقیب می‌کنند، آنهایی که مرا مجبور می‌کنند آنقدر اتومبیلم را پرسرعت برانم که در معرض مرگ قرار بگیرم، آنهایی که حاضرند تمام زندگی‌شان را به خاطر بودن با من فدا کنند، که مرا ببینند. هرکاری از دستشان برمی‌آید و این قبلم را به درد می‌آورد، دیوانه‌ام می‌کند. این رابطه‌ام را با دوست دخترم، با خانواده‌ام خراب می‌کند. این بهای شهرت است."
emjey.com/persian/news/archives/2012/08/005902.php

FeanoR نوشته:

Elnaz نوشته: این برمیگرده به این واقعیت که مایکل از سال 85 تا 87 برای انتشار آلبوم بد رفت تو غیبت کبری و همه میگفتن چش شده کجاست؟

فکر نکنم از نظر زمانی به این چیزی که میگی جور در بیاد ها... چون این آهنگ باید قبل سال 87 روش کار شده باشه که میشه همون سال 85 86... البته فکر کنم :D (در مقابل الناز آدم دست و پاش میلرزه با این سطح اطلاعاتش :-SS ) :))

وحید منم گفتم از 85 تا 87 ضبط شده بعد تو میگی جور در نمیاد و بعد خودت میگی 85 86 و قبل از 87 ضبط شده! فرقشون رو متوجه نشدم! :))

bemikelike.wordpress.com

12 سپتامبر 2012 08:32 #29064 توسط FeanoR

وحید منم گفتم از 85 تا 87 ضبط شده بعد تو میگی جور در نمیاد و بعد خودت میگی 85 86 و قبل از 87 ضبط شده! فرقشون رو متوجه نشدم!

خب تو میگی این غیبت از 85 تا 87 بوده... پس باید این آهنگ رو 87 به بعد خونده باشه که بشه بگی در این مورد خونده... یعنی اول باید یک موضوعی تموم بشه و بعد بخونش دیگه... اما اگه سال 85 خونده باشش، میشه شروع اون موضوع، پس نمیشه در این مورد باشه و اگه سال 86 هم باشه بازم میشه وسط این موضوع و بازم نمیشه در مورد این موضوع خونده باشه... چون تا جایی که همه میدونن، اول یک موضوع باید روشن بشه برای همه و خودش تا خونده بشه... این روشن شدن موضوع فقط تو پایان موضوع هستش که میشه سال 87 به بعد، نه به قبل... :D

12 سپتامبر 2012 09:27 - 12 سپتامبر 2012 09:32 #29066 توسط Elnaz
نخیر بایدی در کار نیست که چیزی تموم بشه بعد ازش بخونی. دقیقا به همون چیزی که گفتم اشاره داره. مایکل با آگاهی تصمیم گرفته بوده که مدتی ناپدید شه و توی همین دوره هم آهنگ‌هایی خونده که به تمایلش واسه این کار اشاره داره مثل leave me alone یا speed demon

"وحید: اول یک موضوع باید روشن بشه برای همه و خودش تا خونده بشه"، اصلا چنین چیزی نیست. اولا که برای خودش مشخص بوده بعدشم مایکل اصلا هنرمندی نیست که این وصله‌هایی که میگی بهش بچسبه! "برای همه مشخص بشه" یعنی چ؟!!!! هنرمند یه فرد پیشگامه، از چیزایی ممکنه بخونه که برای کسی دیگه مشخص نشده. یه نمونه‌اش مورفین که توش از دمرول میگه ولی کسی اون دوران ازین خبری نداشت. ولی به هر حال توی اون دوران 85 تا 87 همه میدونستن که مایکل ناپدید شده و اصلا دور از ذهن نیست که توی همین دوران مایکل چنین آهنگهایی خونده. کاملا بدیهیه.

حالا گذشته از این الان دیدم جو ووگل تو یه مقاله‌ی تازه نوشته که همه‌ی این آهنگا مال 85 تا 87 هستن

bemikelike.wordpress.com

12 سپتامبر 2012 09:48 - 12 سپتامبر 2012 10:00 #29067 توسط FeanoR

Elnaz نوشته: نخیر بایدی در کار نیست که چیزی تموم بشه بعد ازش بخونی. دقیقا به همون چیزی که گفتم اشاره داره. مایکل با آگاهی تصمیم گرفته بوده که مدتی ناپدید شه و توی همین دوره هم آهنگ‌هایی خونده که به تمایلش واسه این کار اشاره داره مثل leave me alone یا speed demon

"وحید: اول یک موضوع باید روشن بشه برای همه و خودش تا خونده بشه"، اصلا چنین چیزی نیست. اولا که برای خودش مشخص بوده بعدشم مایکل اصلا هنرمندی نیست که این وصله‌هایی که میگی بهش بچسبه! "برای همه مشخص بشه" یعنی چ؟!!!! هنرمند یه فرد پیشگامه، از چیزایی ممکنه بخونه که برای کسی دیگه مشخص نشده. ولی به هر حال توی اون دوران 85 تا 87 همه میدونستن که مایکل ناپدید شده و اصلا دور از ذهن نیست که توی همین دوران مایکل چنین آهنگهایی خونده. کاملا بدیهیه.

حالا گذشته از این الان دیدم جو ووگل تو یه مقاله‌ی تازه نوشته که همه‌ی این آهنگا مال 85 تا 87 هستن

خب وقتی پای آگاهی مایکل برای ناپدید شدنش وسط بیاد خب قضیه فرق میکنه... :D

من اون باید رو در مورد موضوع گفتم، یعنی کلی بود... به جمله دقت کن:

اول یک موضوع باید روشن بشه برای همه و خودش تا خونده بشه

تا الان که خواننده ها همه اینطوری بودن دیگه... یعنی یک موضوع تموم شده بعدش در موردش خوندن...(تا جایی که من دیدم) البته به غیر موضوع جنگ که وسطش هم خونده شده...

هنرمند یه فرد پیشگامه، از چیزایی ممکنه بخونه که برای کسی دیگه مشخص نشده.

هنرمند بیشتر امکان داره چیزایی بخونه که کمتر بهش توجه شده و کمتر هنرمندی بوده که چیزایی رو بخونه که برای کسی دیگه مشخص نشده باشه...

"برای همه مشخص بشه"

خب منظورم این بود که همه اون موضوع رو اطلاع بهش پیدا کنن... حالا اگه بهش کمتر یا بیشتر توجه بشه به اطلاع داشتن در مورد موضوع صدمه ای نمیزنه... یعنی هنرمند شاید یک چیزی بخونه که کمتر بهش توجه شده ولی به اینکه همه بهش اطلاع دارن ربطی نداره و صدمه ای نمیزنه...

(منظور از همه، همه جهان نیست... همه اون افرادی که میتونن به اون موضوع اطلاع داشته باشن)

بعدشم مایکل اصلا هنرمندی نیست که این وصله‌هایی که میگی بهش بچسبه!

مگه من وصله به مایکل چسبوندم؟ :D

حالا به غیر اینها این فرضیه ذهنی من بود :D اون باید ها هم در مورد موضوع بود(به صورت کلی) نه این موضوع(به صورت جزئی)

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.