سؤال احتمال زنده بودن michael jackson!!!

06 آگوست 2012 08:06 #27043 توسط شاپرک
دوستان به نظر من این مورد گریه نکردن پرینس و پاریس و بلنکت رو کلللا از میون احتمالاتتون بذارین کنار. چرا؟
ببین من تقریبا همسن و سال پاریس بودم که مامانم از دنیا رفتن. من اونروز در تمام طول مراسم نگاه میکردم به همه چی بدون ریختن اشکی!
فقط نگاه میکردم، اونم عادی! انگار که اون مراسم به من هیچ ربطی نداره، اونوقت این یعنی مامانم نمرده بودن؟؟ خیر. من فقط نمونه ی کامل شوک زده شدگی بودم! مامان من عادی نبودن. عجیب و غریب خوب بودن، بی اغراق چیزی بودن تو مایه های فرشته، و من خیلی بیشتر از علاقه ی معمول دخترا به مادرشون، مامانم رو دوست میداشتم... ولی تنها چیزی که از چهره ام تو مراسم اون روز و روزهای بعدش برنمی تابید، گریه و شیون و اشک و این چیزها بود. از رو تجربه س اگه میگم این یکی رو بیخیال!

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Elnaz, farzam, کوچکترین طرفدار, atlas

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

06 آگوست 2012 08:07 #27044 توسط Elnaz

Jasmine Jackson-mjforever نوشته: من هیچ دلیلی نمیبینم که این بچه ها بخوان ناراحت باشن!!! با مرگ مایکل خیلی چیزها بهشون رسیده

واقعا که!!!! وقعا اینطوری فکر می‌کنی! چه چیزی تو این دنیا هست که جای محبت و عشق و حمایت یه پدری مثل مایکل رو برای بچه‌هاش بگیره؟! پول؟ شهرت؟ محبوبیت؟ چی؟

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

06 آگوست 2012 08:12 #27046 توسط Elnaz

شاپرک نوشته: دوستان به نظر من این مورد گریه نکردن پرینس و پاریس و بلنکت رو کلللا از میون احتمالاتتون بذارین کنار. چرا؟
ببین من تقریبا همسن و سال پاریس بودم که مامانم از دنیا رفتن. من اونروز در تمام طول مراسم نگاه میکردم به همه چی بدون ریختن اشکی!
فقط نگاه میکردم، اونم عادی! انگار که اون مراسم به من هیچ ربطی نداره، اونوقت این یعنی مامانم نمرده بودن؟؟ خیر. من فقط نمونه ی کامل شوک زده شدگی بودم! مامان من عادی نبودن. عجیب و غریب خوب بودن، بی اغراق چیزی بودن تو مایه های فرشته، و من خیلی بیشتر از علاقه ی معمول دخترا به مادرشون، مامانم رو دوست میداشتم... ولی تنها چیزی که از چهره ام تو مراسم اون روز و روزهای بعدش برنمی تابید، گریه و شیون و اشک و این چیزها بود. از رو تجربه س اگه میگم این یکی رو بیخیال!

متاسفم عزیزم که این تجربه‌ی تلخ رو داشتی.
والدین هیچوقت بچه‌هاشون رو ترک نمی‌‌کنن حتی اگه جسمشون از بین ما بره. حتما همیشه حضورش رو حس میکنی که الان انقدر با احترام در مورد مادرت حرف میزنی. هیچکس جای مادر و پدر رو نمیتونه بگیره. روحش شاد باشه عزیزم. L.O.V.E

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار, شاپرک

06 آگوست 2012 08:33 #27050 توسط شاپرک
ممنونم الناز خانوم از حرف قشنگت ... دقیقا همینطوره که میگی...

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Elnaz

06 آگوست 2012 09:48 #27059 توسط atlas
mjforever عزیز حق باشماست کل مراسم یه جوری بود و اگر مایکل زنده باشه دلیلی برای این که ناراحت باشن نیست!از طرفی منم مثل تو فکر می کنم که اگه زنده هم باشه امکان نداره که این همه آدم باخبر باشن ولی یه عده میگن که هر کدوم از این آدما از عجیب بودن کل ماجرا بیشتر از بقیه مطلع اند و حدس می زنن که همه اش باید یه جورایی صحنه سازی باشه همون طور که یکی از فن های مایکل ، حرفایی رو که یه خانومی توی مراسم تدفین داره به یه مرده میزنه و نمیدونه که داره ازش فیلم برداری میشه رو لب خونی کرده و به نظر می رسه که زنه داره از شوک زدگی در جریان گرفتن یه سری اخبار و اطلاعات حرف میزنه! اینی که ما داریم ازش حرف می زنیم جمع آقایون و خانومایی هست که پیش از هر چیز هالیوودی اند! هالیوودی های هم ارتباطات و قواعد و شیوه زندگی و قوانین خاص خودشون رو دارن که خوب ما از یک هزارمشون هم آگاه نیستیم .وگرنه اینکه مایکل قبل از فرار بزرگش زنگ زده و از همه خداحافظی کرده و حلالیت طلبیده که کاملا غیر منطقیه!!!ولی نمیشه هم انکار کرد که اجبارا یه عده(نه اینا که توعکسن ها!) باید به تو توی یه همچین کاری کمک کنن!ولی در کل همون طور که گفتم این فقط نظر یه عده ایه که همون یه عده هم باز توی هر گروهی تئوری خاص خودشون رو دارن، بعضی ها هم قویا معتقدند که بچه ها در جریان این امور نبوده اند! من فقط توی قسمت عجیب بودن خنده های اعضای خانواده مایکل باهاشون موافقم ولاغیر!!
اما خوب از طرفی هم نظرت در مورد اینکه بچه ها نیازی به ناراحت بودن ندارن برام عجیبه! هر چند اونا توی اون سن فقط سه تا بچه بودن و نمیشده انتظار داشت که دقیقا درک کنن چه اتفاقی داره می افته ولی اون دلیلی که شما گفتی..... نه رفیق!فکر نکنم! اگه مایکل بابای من بود و الان مرده بود من ترجیح میدادم که کل پول و شهرتش رو یه جا بدم به خانواده جکسون و خودم برم بهشت پیش اون!! :D شوخی کردم....
شاپرک عزیزم واقعا بابت تجربه تلخ کودکی ات متاسفم!خدا مامانت رو بیامرزه و حتما جاش تو بهشته وهمیشه مراقب تو هست . روحش شاد باشه. :*
بله راستش منم کاملا با تو موافقم، اصلا نمیشه از احساسات سه تا بچه که جلوی میلیون تا آدم مجبورن سیخ وایسن و پدرشون رو هم از دست دادن و تازه تو حلقه خانواده جکسون هم هستم و و هزار تا چیز دیگه متوجه چیزی شد. رفتارشون خیلی هم خوب و معقول بود .حالا که تو داری از تجربه خودت میگی آدم فکر می کنه که واقعا هم انگار در اون مقطع نباید از این سه تا بچه این همه انتظار میداشتیم! بعلاوه اینکه من همیشه فکر می کنم که اونا به هر حال بچه های مایکل هم بودن و پدرشون اون قدر باید اونا رو قوی و منطقی بار آورده باشه که بتونن در آینده بچه های مایکل جکسون باشن که این خودش کار آسونی هم نیست(همون طور که امروز داریم می بینیم) و من شک ندارم که مایکل همین کار رو هم کرده.
ولی شاپرک جان بحث اصلی بر سر خانواده مایکل هست. می دونم که الان اولین چیزی که به ذهن همه مون میرسه اینه که این خانواده کلا عجیبن و نباید روشون حساب کرد و اینا. قبول هم دارم ولی این رو هم نباید نادیده گرفت که رفتار به این عجیبی هم که به وضوح نشان دهنده یه نمایش دسته جمعی خانوادگی باشه ،هیچ جایی در مراسم تدفین یکی از اعضای خانواده نداره هر چقدر هم که خانواده عجیبی باشن!! چون دلیلی براش وجود نداره! مگر اینکه....! :-??
هر چند من هیچ اصراری روی این یکی هم ندارم و فقط اینا رو گفتم که نظر این جماعت رو هم بدونید و البته هیچ کس معتقد نیست که مایکل الان داره با خانواده اش زندگی می کنه!!!!! خیر ! اکثرا حدس می زنن که مایکل نهایتا می تونه در جریان پشت صحنه یه سری از فعالیتها قرارداشته باشه. معتقدند که مایکل صحنه رو برای خانواده اش و بخصوص بچه هاش خالی کرده . این به این معناست که اون می خواست در این موقعیت بمیره و همین کار رو هم کرد!!! همین! شما نمی تونید از یه فرد مرده انتظار زیادی داشته باشید ، حتی انتظار حمایت زیاد از بچه هاش!!
بازم..... این فقط یه تئوری پلیسی-جناییه! همین!

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شاپرک

06 آگوست 2012 20:28 #27077 توسط atlas
هی!!! یه چیز جالب در مورد macaulay culkin :
یادتونه گفتم یه نفر 6 ماه قبل از مرگ مایکل گفته بوده که اون 6 ماه دیگه میمیره؟ من اون موقع دقیق نمی دونستم کی بوده ولی الان فهمیدم که این خبر در اون زمان خیلی در رسانه ها مطرح شده بوده! ویدئوی چند تا از اخبارهایی رو که این موضوع رو اعلام کردن توی یوتوب میشه دید! روزنامه های زرد هم در موردش مطالبی نوشتن مثل این:

وحالا این خبر رو درمورد macaulay culkin ببینید :

جالبه نه؟ این بچه داره بازی می کنه؟؟؟ به دستاش دقت کردین؟ شما رو یاد چیزی نمیندازه؟

:-?
همین طوری گفتم شاید براتون جالب باشه....
اینم جناب macaulay culkin و میلا کونیس عزیز در مراسم تدفین مایکل :

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار, kingmichael

06 آگوست 2012 21:36 #27079 توسط farzam
ميدونيد چرا زير ناخونهاي مايكل قهوه اي ه ؟؟؟؟
چون نميشه رنگ ه زير ناخون رو تغيير داد....

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

06 آگوست 2012 22:11 #27080 توسط Hamid
این حرف کاملا بی ربطه فرزام جان

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

07 آگوست 2012 07:04 - 07 آگوست 2012 07:06 #27081 توسط AM!N
از شکل و قیافه اون مجله معلومه چقدر معتبره ! جعل چنین عکسی کار 2 دقیقس . مایکل هیچوقت میلیونها نفر رو مسخره خودش نمیکنه . از خیالات و توهمات بیاین بیرون . جالبه چه بحث های طولانی هم شده توی این تاپیک !! LoL !!

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

07 آگوست 2012 07:30 #27082 توسط ayda
بحث زنده بودن مایکل هیچ وقت به جایی نمیرسه . به نظر من بهتره بحثی شکل بگیره در خصوص مشکوک بودن مرگ مایکل . چون بیشک او الان دیگه زنده نیست . البته اگه هم بود دیگه با این همه افتضاحی که جکسون ها به بار اوردن سکته کرده .

در مورد پوست زیر ناخن مایکل همیشه برای من جای سوال بود که چرا رنگش قهوه ای ! خیلی وقت ها به این نتیجه که فرزام رسیده میرسم . چون دیگه پوست زیر ناخن رو نمیشه میکاپ کرد . و قهوه ای مونده

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.