سؤال BAD 25th Anniversary

20 جون 2012 22:32 #25333 توسط mohammad
اصلا مهم نیست که چطوری فیلم برداری کردن یا ...... من میگم چرا نباید یه کنسرت بلوری از مایکل بدن ؟
همین بخارست که این همه معروفه چرا بلوری ندادن بیرون ؟
حالا به History 25 Anniversary هم میرسیم دیگه . راحت میتونن کنسرت مونیخ رو بلوری منتشر کنن چون دوربین هایی که توی این کنسرت ازش استفاده شده بهتر بودن .
من میگم ربطی به زمان فیلمبرداری و مدل دوربین ها و غیره نداره . مهم اینه که نمیخوان با کیفیت بهتر منتشر کنن . همین ومبلی که در راهه
اگه واقعا نوار های کنسرت رو گم کرده باشن که واقعا نمیدونم چی بگم .... اگه گم نکرده باشن و الکی گفته باشن بازم براشون متاسفم .
به نظر من با این حرفشون دارن منت میذارن سر ما که تونستیم VHS کنسرت رو پیدا کنیم و شاد باشید . باز دستشون درد نکنه رفتن استودیو ناسا
این همه مایکل کنسرت خوب داره که ارزش منتشر کردن با کیفیت های بالا رو داره . بعد فقط ومبلی ؟ پس توکیو و نیویورک و خیلی شهر های دیگه چی ؟؟
اگه کامل نیست نوار هایی که دارن خوب میتونن با بقیه کنسرت ها میکس کنن . من مطئنم اگه بخوان خیلی کارها میتونن بکنن
همین Triumph tour . کنسرتی که ازش توی اینترنت هست شدیدا بی کیفیته به جاش برید مستند The One رو که توش بیانسه هم هست ببینید . چقدر اجرا هاش رو با کیفیت کردن . خوب اگه تونستن کنسرت اون زمان رو با کیفیت کنن پس چرا نتونن از بد تور بلوری منتشر کنن ؟
من فکر میکنم میتونن ولی نمیخوان . همین

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

21 جون 2012 08:32 #25343 توسط e r o s
صد در صد می‌تونن با هزینه بلو-ری تهیه کنن. و یه روزی این اتفاق می‌افته. شاید برای اینکه Vision آخرین مجموعه نباشه همین‌طور دست نخورده گذاشتن بمونه. هزینه داره اما هزینش هم سنگینه.
بالا و پایین LMA زده نشده، چیزی وجود نداشته.
مرسی از عرفان عزیز که کل مطلب رو رسوند. دیگه خیلی گذشته از زمانی که کسی بخواد با لنز کمتر از 35 میلیمتری کار کنه. مخصوصا مایکلی که واسه یه کلیپ تا این حد هزینه می‌کرد. و حمید جان، با دسترسی به اصل فیلم می‌شه اونو به واید دیجیتال 1080 * 1920 که مخصوص بلو-ری هست رسوند. تقریبا هیچ قالبی مربعی نیست، بلکه به این شکل تبدیل شدن. تنها اشکال ارائه اصل فیلم عریض، پیدا شدن همین قبیل سوتی‌هاست که با صرف هزینه هم حل می‌شه.
و بالاخره گفتم لنز واید با چیزی که ما از واید اسکرین شنیدیم فرق داره. با دسترسی به اصل فیلم هر قالبی رو می‌شه مربعی یا مستطیلی کرد؛ اما فیلمی که با لنز واید فیلم‌برداری شده، حتی اگر مربعی بشه، بازهم دید بیشتری رو ارائه می‌ده. اصلا به همین خاطر کل کادر مستطیل شکل رو در میاوردن تا حس بدی بوجود نیاره.

This is BREAKING NEWS

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, کوچکترین طرفدار

21 جون 2012 11:17 #25347 توسط Nikolay

m.yMJJ نوشته: نه نه نه این بار دیگه نه . حتما باید من اینو بخرم .
این جیزیه که 2 ساله منتظرشم به همین راحتی ها از نسخه ارجینالش نمیگذرم .
150 یورو دیگه چیه ؟ 35 یورو که میشه 100 تومن فقط باید یکی اینجا به من یاد بده پول بریزم PayPal بعد حتما وقتی خردم برای همتون اپلود میکنم . توی توضیحاتش نوشته بود که این دی وی دی از اجرای کامل ومبلی نیست و انگار از بقیه شهر ها هم توی میکسش استفاده کردن . ولی تنها کنسرتیه که توش پرنس دایانا و چارلز حضور دارن . حالا اینا رو ول کن . چی میشه اگه توی the Way You Make Me Feel تاتیانا باشه . :d/ :d/
اخه بد بختی اینه بر فرض بخریم وقتی برسه ایران مگه میذارن برسه دست ما ؟؟؟ یعنی دارم لحضه شماری میکنم توی این ادرس زیر
www.myplaydirect.com/michael-jackson/
به جای View بنویسه Buy :D :d/ :d/ :d/ :d/ :d/
راستی اون عکسی که دیدید مال کاور صوتی کنسرت بود . خود کنسرت احتمال میدم کم کیفیت تر باشه . چون از VHS بوده دیگه . البته خدا کنه خوب روش کار کرده باشن و کیفیتش عالی باشه . :hilrs:

35 یورو 100 تومن نمیشه به نرخ بازار میشه حدود 81 تومن ، به نرخ بانک مرکزی هم میشه حدود 54 تومن.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

21 جون 2012 13:54 #25355 توسط Hamid
خوب علی من که از اول همینو گفتم! گفتم برای شبکه خونگی اونها رو به غیر واید تبدیل کردن!

Keep The Faith

27 جون 2012 21:03 #25595 توسط e r o s
صحبت این شد که گفتی گول زدنه، در صورتی که با دسترسی به نگاتیو فیلم بدون از دست رفتن هیچ چیز، می‌شه اطراف فیلم رو اضافه کرد و یک واید دیجیتال ازش ساخت.

This is BREAKING NEWS

31 آگوست 2012 08:08 #28480 توسط FeanoR
25 مین سالگرد ریلیز آلبوم بد رو به همه تبریک میگم...

25 سال از زمان 31 آگوست 1987 گذشت و یک روزی مثل امروز، آلبوم افسانه ای بد ریلیز شد...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: مایکلا, Jasmine Jackson-mjforever, farzam, e r o s

10 سپتامبر 2012 05:52 - 10 سپتامبر 2012 06:03 #29023 توسط FeanoR
Al Capone :lolabove:

از زمانی که دارم میشنومش این شکلیم :doh: فقط میشه یا دست رو زد رو سر یا اینکه سر رو به دیوار...

این ایده برای سال 1985 فوق العاده ترین چیزیه که میشه هر آدمی فکر کنه... چطوری به اسموت کریمینال رسیده، فقط خدا میدونه...

من اگه جای دست اندر کارای فیلم The Untouchables بودم، مایکل رو مجبور میکردم که این آهنگ رو کامل کنه...(ولی در کنار اسموت کریمینال، لوث میشد...)

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Price of Fame :daydreaming

این آهنگ فوق العاده س، هیچ حرفی نمیشه در موردش زد... :lolabove: فقط خدا کنه ورژن بهتری ازش بیاد...

برای بد 25 نمیشه صبر کرد... کاش یه ماشین زمان بود میزدم زمان انتشار...

10 سپتامبر 2012 06:39 #29025 توسط Elnaz
ولی من دوست ندارم الان گوششون بدم. دوست دارم وقتی آلبوم اومد یه جا آهنگاشو گوش بدم و سورپریز شم حسابی

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

10 سپتامبر 2012 07:25 #29027 توسط e r o s
دقیقا الناز! مثه یه دز بالای مخدر می‌مونه!

This is BREAKING NEWS

10 سپتامبر 2012 14:32 #29028 توسط Elnaz
پس با خطر سنکوپ مواجه‌ایم :))

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com
كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.