سؤال BAD 25th Anniversary

19 جون 2012 16:10 #25261 توسط mohammad
توی خود اون سایتی که مجموعه بد 25 به فروش مینویسه نوشته که این کنسرت شامل یه روز یا یه شهر نمیشه . یه چیزی تو همین مایه ها نوشته بود . واسه همین فکر کنم Dirty Diana هم توش داره . The Way You Make Me Feel هم مطمئنم داره .
راستی یه ویدئو از تبلیغات بد 25 دیدم مایکل توی اجرا "بد" بابلز رو بقلش کرده اورده رو استیج . فکر کنم مال نیویورک باشه ولی شاید تو ومبلی منتشرش کنن . البته خدا کنه اینطوری باشه .
یه تیکه هایی هم از WBSS , HH , Rock With You رو از ومبلی دیدم واقعا خیلی قشنگه . حالا نمیدونم میکس کنسرت فرق داره یا مایکل اینجا شاهکار کرده .
وقتی دیدم وی اچ اس کنسرت رو بردن ناسا با کیفیت کنن خیلی خوشحال شدم خدا کنه کیفیتش یه چیزی در حد بخارست باشه . فقط موندم سونی که داره ویدئو رو با کیفیت میکنه چرا به خودش زحمت نمیده مثل مونوالکر Full Screan باشه . حتی بخارست و ویژن هم اینطوری نیستن .
توی اخبار نوشته بودن نوار های کنسرت رو نتونستن پیدا کنن . واقعا انقدر براشون بی اهمیت شده که گمش کردن یا نتونستن پیدا کنن ؟!
اشکال شاید از ما فن های مایکله !! درسته زیاد مهم نیست ولی نمیتونیم اعتراض کنیم که با کیفیت بهتری کنسرت های مایکل رو منتشر کنن ؟؟
توی MJJC یه تاپیک زده شده بود که طرف میگفت چرا کنسرت نیویورک 1998 چرا نباید رو بلوری بیاد ؟؟ ومبلی کنسرت خیلی توپیه ولی نیویورک هم یه کنسرت اختصاصی بود تا اونجایی که خبر دارم . اسلش توی Dirty Diana حضور داره . توی اجرا بد هم یه بچه میاد رو سن با مایکل میرقصه . اجرا های مایکل هم عالین . همچین کنسرتی ارزش نداره روی بلوری بیاد ؟ اگه ما فن ها یکم به بنیاد مایکل فشار بیاریم اونا هم شاید یکم کنسرت ها رو با کیفیت بهتری بدن بیرون . الان این ومبلی بیاد رفت تا چند سال دیگه هیچ خبری نیست . پس Victory و Triumph چی ؟؟
كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

20 جون 2012 07:55 #25286 توسط e r o s
عزیزم من که هرجا دیدم نوشته بوده این یه کنسرت کامله و یه میکس نیست! کجا دیدی چنین چیزی نوشته باشه؟
آره حتی ٰVision هم واید اسکرین نبود! البته به غیر از One More Chance. مونواکر توسط Warner Bros رلیز شد و ربطی به بنیاد نداره خوشبختانه!
شدیدا احساس می‌کنم بازیچه‌ایم!

This is BREAKING NEWS

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

20 جون 2012 11:08 #25290 توسط Hamid
خوب بچه ها، واید اسکرین که از مریخ نمیاد! باید واید اسکرین فیلم برداری شده باشه، اون فیلم ها واید فیلمبرداری نشده، واید شدنشون یه جور گول زدن بیننده است وقتی واقعا واید نیست.

Keep The Faith

20 جون 2012 14:50 #25301 توسط e r o s
نمی‌تونم فکر کنم مایکل Leave Me Alone رو واید فیلم‌برداری کرده و بعدش با این مدل حال نکرده تا سال ۲۰۰۲! اون هم مایکل جکسون! خب، کمی زمان بره، اما 100 درصد می‌دونم با دسترسی به اصل فیلم، بدون گول زدن مخاطب، می‌تونن فیلم‌ها رو تبدیل به وایداسکرین کنن.
پدرخوانده سال 1972 واید فیلم‌برداری شده یا درخشش؟! الان با یه مقایسه ساده می‌فهمید نه تنها از اسکرین چیزی حذف نشده، که اضافه هم شده. با دسترسی به اصل فیلم می‌شه اینکارو انجام داد، ولی خب، فعلا این جزئیات که به پول مربوط نمی‌شن ارزش سرمایه گذاری و زمان‌شون رو ندارن!

This is BREAKING NEWS

كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

20 جون 2012 18:58 #25316 توسط Hamid
شک نداشته باشید که واید به معنی پهن و فیلم برداری در پهنای بیشتریه.
اتفاقا مخصوص به الان هم نیست، سینما در طول تاریخ قاب های متفاوتی داشته و هنوز داره،
الان چون معمولا فیلم ها به صورت فول اچ تی ارائه می شن و فرمت استاندارش واید هست، گرایش ها به این سمت شده و به خاطر همین مانیتور ها و تلویزیون ها هم به واید تبدیل شدند.

خیلی از فیلم های سینمایی گذشته، واید فیلمبرداری شدن، اکثرا دلیل اون اسکوپ سیاه بالا و پایین تصویر هم همینه.
خیلی از فیملهای اورجیتال واید هم برای نمایش عمومی و خانگی به حالت غیر واید تبدیل شدن.

واید رو میشه غیر واید کرد اما برعکسش نه.

Keep The Faith

20 جون 2012 19:00 - 20 جون 2012 19:01 #25317 توسط mohammad
توی اینجا خونده بودم که یک کنسرت کامل نیست و میکسه .
www.myplaydirect.com/michael-jackson/
شایدم من اشتباه ترجمه کردم . این جمله رو میگم :
This DVD is not a compilation of performances, but rather one complete show, exactly as Michael performed it for Prince Charles, Princess Diana and the 72,000 fans ....
راجب واید اسکرین هم از نظر من واید اسکرین داریم تا واید اسکرین . یکی هست مثل Another Part of Me Special که یکم از پایین و بالا تصویر زده شده خیلی بد شده . یکی داریم مثل مونوالکر . توی Man In the Mirror از کنسرت نیویورک استفاده کردن بعد چرا نتونن کل کنسرت رو بلوری بدن بیرون ؟ یا همین Vision واید اسکرین هاش خیلی بد بود . من فکر میکنم سونی و بنیاد مایکل یا هر کمپانی که مسئول انتشار این کنسرت ها و ویدئو ها هست نمیخوان با کیفیت بهتر منتشر کنن .
مگر این که Warner Bros به دادمون برسه . :(

20 جون 2012 21:47 #25328 توسط e r o s
می‌دونم حمید اما تو جواب منو ندادی، Leave Me alone اسکوپ داره عزیزم، یعنی فقط همین در طول عمر هنری مایکل واید فیلم‌برداری شده؟!
واید دیجیتالی که من می‌گم با قالب 35 میلیمتری خیلی فرق داره. آره، وقتی LMA این‌طوره یعنی مایکل با این لنز فیلم‌برداری می‌کرده.

عزیزم در جریان قالب‌ها هستم. بخشی از کارمه. خاطرم هست که پدرخوانده 35 میلیمتری فیلم‌برداری شده اما بعدها یه تیم تخصصی روی فریم به فریمش کار کردن تا تبدیل به چیزی که الآن می‌بینیم می‌شه با نام رستوریشن. 1920 * 1080 که الآن می‌بینیم هیچ شباهتی به 35 میلیمتری که ازش یاد می‌کنیم هم نداره.
فقط مایکل جکسون از این قائله دور افتاده؟
تیم‌های بازسازی فیلم‌های قدیمی چنان جادویی به کار می‌بندن که نامشون در تیتراژ پایانی هم به نمایش می‌آد. فقط برای مایکل جکسون چنین چیزی نیست.
این تیم‌ها با دسترسی به اصل حلقه‌های فیلم عظیم فریم رو به دلخواه در میارن (فریمی مثل 35 میلیمتری رو.)

نه دوست من اینجا نوشته این کنسرت میکس نیست.

This is BREAKING NEWS

20 جون 2012 21:52 #25329 توسط e r o s
لنز وایدی که ازش صحبت می‌کنیم تنها کاری که انجام می‌ده فیلم‌برداری مستطیلی نیست. فیلم‌برداری وسیعه، چه مربع چه مستطیل درش بیاری، ماهیتش واید هست. (با مربع کردنش نمی‌تونیم تصویرو تبدیل به تصویری که لنزهای عادی می‌دن در بیاریم.)

This is BREAKING NEWS

20 جون 2012 22:14 #25331 توسط کوچکترین طرفدار
درود
به نظر من هم شاید با داشتن اصل فیلم بشه اون رو به واید اسکرین تبدیل کرد
شاید اون سوتی که توی ویدیوی smooth criminal پیداش کردم هم به خاطر همین واید اسکرین کردن بوده باشه:

وگر نه تو اون smooth criminal قدیمی که من داشتم اصلا خبری از این چیزا نبود:

سپاس

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s

20 جون 2012 22:18 - 20 جون 2012 22:22 #25332 توسط Hamid
همینطور که پست بالا بچه ها نوشتن، LMA واید، بالا پایینش زده شده تا واید بشه!

تو تصویری که از اسموت هم گذاشتن نشون می ده واید فیلمبرداری شده و برای مصرف تجاری و خانگی قاب بسته شده و از واید خارج شده.

به هر حال همه فیلم ها رو مثه هم نمی گرفتن که، هر کارگردان و ویدئو سازی ایده های مخصوص خودش رو داشته.
چیزی که در واقعیت غیر واید رو به واید تبدیل کنه وجود نداره
مگر اینکه از روز اول اونطوری تصویر برداری شده باشه.
در غیر این صورت حتما قسمتی از تصویر از بین می ره.

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.