× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

Loved مایکل در دعاهایمان

30 جون 2013 08:32 - 01 جولای 2013 05:47 #31957 توسط mahsa
زیباست اگر لحظه ای را با یاد مایکل و آرزوی بهترین ها برای او و خانواده اش بگذرانیم. اگر دوست دارید تا این لحظه را قسمت کنید این صفحه آنچه دعاو درخواست شمااز خداوند یا دلنوشته شما برای اوست در خود جای می دهد. امیدوارم خداوند همانطور که از دلهایمان باخبر است از این صفحه نیز آگاه باشد.
به امید در بند شدن مکرها و شرارتهایی که خواهان ضربه زدن به پادشاه پاپ و خانواده اش هستند.

without hope we are lost.....i love you Michael
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Beautiful Girl, dorsa mj, sh.y, PATROMAS

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

30 جون 2013 08:42 - 30 دسامبر 2014 09:46 #31958 توسط mahsa
نمونه ای از دعای طرفداران:
michaelsguardian.blogspot.com

Protection Prayer for Michael
[/u]
This is the outline for this prayer. You may add to this, fit it to your personality and how you pray as long as these elements are in it

این دعای مختصری است. شما می توانید مناسب با خصوصیت تان و اینکه چطور دعا می کنید مواردی به آن اضافه کنید به شرطی که این المان ها در آن باشد
[/b]
Ask God to cleanse your heart rid you of the day's frustrations so you can pray with an open heart

از خدا بخواهید قلبتان را پاک کند، از نا امیدی های روزانه رها کند تا شما با قلبی بخشنده دعا کنید
[/b]

Thank him for your gifts, the blessings you have received and anything else you can think of to thank him for (Thank him for Michael for example, your children, etc)
از او برای عطایا و نعماتتان تشکر کنید، برکتهایی که دریافت کرده اید و هرچیز دیگری که می توانید فکرش را کنید (برای مثال به خاطر مایکل، کودکانتان و... تشکر کنید)
[/b]
Pray for his intervention for (name who you are praying for, Michael, Michael's children and name them, Michael's family) Surround them with Jesus's protection

برای شفاعتش دعا کنید برای( نام کسی که برایش دعا می کنید، برای مایکل، نام فرزندان مایکل، خانواده مایکل) با حمایت مسیح آنها را احاطه کنید.
[/b]
Bind the evils. Name the evils and bind them in the name of Jesus Christ (because we need him to do this, we cannot do it alone)

شیاطین را در بند کنید. شیاطین را بخوانید و آنها را به نام عیسی مسیح در بند کنید ( زیرا ما برای انجام این کار به او محتاجیم و به تنهایی از عهده آن برنمی آییم).
[/b]
PROTECT - Cover yourself, Michael, his children and his family in the blood of Jesus
حمایت کنید- خودتان، مایکل، فرزندانش و خانواده اش را با خون مسیح محافظت کنید.

Command them to leave, in the name of Jesus

به آنها امر کنید که به نام عیسی مسیح اینجا را ترک کنند .
[/b]
Ask God to send the Holy Spirit to fill what evil vacated
از خدا بخواهید تا روح القدس را برای جایگزین کردن آنچه شیطان بر گرفته است، بفرستد.
I always end this prayer with the Lord's Prayer, but it is up to you
من همیشه این دعا را با دعای خداوند پایان می دهم اما این به شما بستگی دارد.
Below is something similar I wrote that I say and have been saying for the past two weeks. I say it morning and evening (before I lay down to sleep
)

در ادامه چیزی، شبیه به آنچه نوشته ام ، می گویم و همواره گفته ام آورده ام. من آنرا صبح و شام می گویم ( قبل از آماده شدن برای خواب). [/b]
I also add sometimes the binding of those doubts or fears that sometimes creep in.

[b
]همچنین، برخی اوقات، معجونی از ترس ها یا تردیدهایی را که به درون دعایم می خزند اضافه می کنم
[/b]

I realize that not every one of you are going to do this, but please try. Include Michael in the prayer regardless whether you believe he now needs them or not. Let God distribute, I leave no one out

می دانم که هیچ یک از شما قصد ندارد این کار را انجام دهد، اما لطفا سعی کنید. مایکل را در دعایتان وارد کنید. صرفنظر از اینکه آیا فکر می کنید او اکنون به آنها نیاز دارد یا نه. اجازه دهید گفته خداوند که کسی را تنها رها نمی کند، به منصه ظهور برسد.

In Pain, In Prayer and Still Believe

در درد، در دعا ، باز هم ایمان
[/b]

I come before you, Lord, and ask that you forgive me for my sins. I want to be cleansed so that you can work within me for your purposes. I want to do your will, not mine. Show me my path.

خدایا من پیش تو آمده ام و می خواهم که مرا بخاطر گناهانم ببخشی. می خواهم منزه باشم پس از آن تو می توانی اهدافت را در درونم محقق سازی. می خواهم اراده ات را تحقق دهم نه اراده خودم را. راهم را نشان ده.
I thank you, Lord Jesus for the blessings you have bestowed upon me. I give the glory to you Lord that I have been able to accomplish what you have set me to do. I thank you for the relationship you have given back to us through Jesus Christ. I thank you for your love, your protection and for the answer to our yet unspoken prayers

حضرت عیسی مسیح به خاطر نعمتی که به من عطا کرده اید متشکرم. خداوندا به تو مفتخرم که قادر بوده ام تا آنچه برای من مقدر کرده ای انجام دهم. سپاسگزارم برای نزدیکی به درگاهت که بواسطه مسیح مقدس که به ما بخشیده ای. متشکرم برای عشقت، حمایتت و برای پاسخ به دعاهای ناگفته مان. [/b]

Lord Jesus, I am praying for your help with Michael Jackson and the Jackson family, Michael’s children Prince, Paris and Blanket, Michael’s Mother, brothers and sisters, and his father. I need your strength and turn over this situation to you. I pray for the strength of the blood of Jesus Christ to stand firm in adversity, and to be able to walk with you. Surround Michael Jackson, Prince, Paris, Blanket, Katherine, Rebbie, Jackie, Tito, Jermaine, Marlon, Latoya, Randy and Janet and Joe Jackson as well, and I with your protection in the name of Jesus Christ, our Savior[/left
]
حضرت عیسی مسیح، من برای کمکت به مایکل جکسون و خانواده جکسون، فرزندان مایکل، پرینس، پاریس و بلنکت، مادر مایکل، برادرها و خواهرها و پدرش، دعا می کنم. من نیازمند نیرو و توانایی ات هستم و بازگرداندن این حالت را به تو واگذار می کنم. من برای نیروی خون مسیح مقدس دعا می کنم تا در ادبار و مصیبت ایستادگی کنم و قدمهایم را با تو بردارم. در بر بگیر مایکل جکسون، پرینس، پاریس، بلنکت، کاترین، ربی، جکی، تیتو، جرمین، مارلون، لاتویا، رندی و جنت و جو جکسون را و هم چنین مرا، با حمایتت به نام عیسی مسیح ، ناجی ما.
In the Name of Jesus Christ, Our Savior, I bind the evil working through those involved with Sony and those who hurt Michael and I command it to leave. I bind the demons of fear, doubt, regret and the demons of pride and greed and I command them to leave

به نام عیسی مسیح، ناجی ما، من شرارت را به کسانی که با سونی درگیر بودند ارتباط می دهم و آنهایی که به مایکل صدمه زدند و می خواهم تا آن بدی ها نابود شوند. من ارواح ترس، تردید و ارواح غرور و طمع را در بند می کنم و می خواهم تا آنها محو شوند.
I bind the demons of all ill-thoughts from those who conspired to hurt Michael and I command you to leave.

من تمام ارواح افکار بد و سوء کسانی را که توطئه کردند تا به مایکل صدمه بزنند در بند می کنم و از تو می خواهم تا او را رها کنند .
[/b]
I bind the demons of those attacking Michael, his children, his family and I in the name of Jesus Christ and I command you to leave

من ارواح شیطانی کسانی را که به مایکل، فرزندانش، خانواده اش حمله می کنند در بند می کنم و به نام عیسی مسیح، امر می کنم تا آنها را رها کنند. [/b]
I cover myself with the Blood of Christ, I cover Michael and his family with the Blood of Christ, I cover this house with the Blood of Christ. And I turn over all troubles to God

من خود را، مایکل و خانواده اش را با خون مسیح حفاظت می کنم. من این خانه را با خون مسیح حفاظت می کنم و تغییر تمام نگرانی ها و سختی ها را به خداوند واگذار می کنم.
[/b]
Lord, send the Holy Spirit to take over the ground that Satan and his demons have to give up. Michael, Michael’s children and family of their house and I turn over all ground and power and influence to our Heavenly, Gracious Father through Jesus Christ, Amen

خدایا روح القدس را بفرست تا جانشین شیطان و ارواح شیطانی اش بر روی زمین شود تا شیطان زمین را ترک کند. مایکل، فرزندان مایکل و خانواده و خانه شان و من را حفظ کن. تمام زمین ، قدرت و برتری را توسط عیسی مسیح به پدر بخشنده آسمانی مان، برگردان. آمین
[/b]

I ask all these things in the name of Jesus Christ who taught us to pray: Our Father, who art in Heaven, Hallowed by thy name. Thy kingdom come, thy will be done, on Earth as it is in Heaven. Give us this day our daily bread, and forgive us our trespasses, as we forgive those who trespass against us. Lead us not into temptation, but deliver us from evil. For thine is the Kingdom, and the Power, and the Glory forever . . . Amen[/left

من تمام درخواست هایم را به نام مسیح مقدس که به ما دعا کردن آموخت بیان می کنم: پدر ما که هنر آسمانی با نام تو مقدس باد. ملکوت تو بباید، اراده ات بشاید بر روی زمین، همانطور که در آسمان است. در این روز روزیمان بده و خطاهایمان را ببخش همانطور که ما کسانی را که در حق مان خطا کرده اند می بخشیم. هدایت کن ما را نه به سوی فریب و وسوسه، لیکن ما را از شیطان رستگار کن. از آن توست پادشاهی، قدرت و جلالت برای ابد.... آمین.
[/b]

سایتی برای دعاهای طرفداران:

www.majorloveprayer.org

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, dorsa mj, Reza

28 سپتامبر 2013 14:56 - 15 جون 2015 08:26 #33172 توسط mahsa
Let's pray for Michael Jackson
We want justice for king Of Pop

بگذار در این لحظات به یاد آوریم زیبایی را، مهربانی را و عطش زیستن برای خوبی را
بگذار ایمان بیاوریم به اینکه خوبی پابرجاست
بگذار این امید، مرهمی باشد روی زخمهایمان، زمانی که راستی به پیروزی برسد
بگذار دلمان خوش باشد که خدایی هست تا ببیند
دردهایی را که در پستوی قلبهایمان پنهان است
و اشکی که در تاریکی می لغزد برای کورسوی ستاره ای در دوردست
که اگر نباشد لبخندی که می نوازد لبهایمان را و امیدی که به فرداهای نورانی می دهد
اگر نباشد، روح مان می میرد، زجر می کشد تا بمیرد
بگذار روح کودک وار زیبای انسانی که جز رنج چیزی در دنیای واهی ندید
بی آساید دمی
بگذار انسانیت چهره تابناکش را بنمایاند
زمانی که ابرهای تیره برقله فراست و اخلاق و مهربانی می خواهند سایه بی افکنند
کودکی گمشده انسانی که در دنیای ما پیدا شده
بگذار پرطراوت تر از همیشه به جست و خیز بپردازد
در دنیایی که به هیچش امیدی نیست ...

بیایید برای تحقق عدالت برای مایکل در جهان دعا کنیم.

This message has an attachment image.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, raha, Reza

23 جون 2014 14:00 - 30 دسامبر 2014 09:31 #33692 توسط mahsa
سایت majorloveprayer در 25ام هر ماه میلادی با الهام از اندیشه مایکل جکسون برای شفای جهان، گردهمایی برای دعا برگزار می کند. برای این گردهمایی نیازی به سفر یا صرف هزینه ندارید تنها باید در هر جایی از جهان که هستید در یک ساعت معین (2:00 pmبه وقت لوس انجلس) 1:30 am بعد از نیمه شب به وقت تهران چشمان خود را ببندید و برای گسترش عشق در جهان و هرآنچه برای شما مهم است دعا کنید. به مناسبت نزدیک شدن به 25 ژوئن، متن اصلی این پیام و ترجمه آن در ادامه قرار داده شده است.
به امید آرامش، شادی و فردایی بهتر برای تمامی ما و ادامه راه عشق مایکل و خواستن بهترین ها برای او و خانواده اش.

www.majorloveprayer.org

چه کسانی شرکت می کنند:

طرفداران مایکل در گردا گرد جهان و هرآن کسی که آرزوی شفای جهان را دارد می توانند همراه ما باشند.همگی خوش آمدید!

این دعا چه چیزی را در بر می گیرد:

دعای عشق بزرگ رویدادی جهانی است ملهم از رویای مایکل جکسون، که هر ماه در یک زمان واحد در سراسر جهان در هر کشوری روی کره زمین اتفاق می افتد. روح همگی ما برای چند لحظه به یکدیگر متصل می شود تا انرژی شفا دهنده و مثبت عشق، صلح و آرامش را برای همگان منتشر کنیم. همینطور که مایکل در ترانه another part of me می خواند:
" ما یک عشق عظیم را منتشر می کنیم" " we are sending out a major love"

در چه زمانی:

25ام هر ماه دقیقا در ساعت (2:00 pm) به وقت لس آنجلس ( 1:30 AM بعد ازنیمه شب به وقت تهران ) بهتر است 5 دقیقه قبل از دعا آماده باشید.

در چه مکانی:
شما در هر جایی که هستید می توانید در مراسم شرکت کنید. مهم نیست کجا هستید. مکان ایده آل جایی است که شما در آنجا می توانید بدون تنش و اختلال، 15 دقیقه در آرامش بمانید.

چگونه:
این دعا/ مدیتیشن/ حالت مثبت، شرکت کنندگان سراسر جهان را در بر می گیرد. بنابراین اشاره می شود که تعلیمات و دستورالعمل ها تحت تأثیر هیچ مذهب یا تمرین های معنوی خاص نیستند. آزادی برای تطبیق دادن جزئیات بنابر اعتقادات و خواسته های شخصی وجود دارد.

آماده سازی برای دعا( 5 دقیقه قبل از شروع)

* در جایی راحت بنشینید و ذهنتان را آرام کنید
* آرام و عمیق نفس بکشید
* اجازه دهید هر استرسی از ذهنتان دور شود
* شما می توانید به موسیقی آرامش بخش گوش دهید( مانند we are the world, Heal the world,...) یا دعایی خاص یا مناجات یا آوازی به عنوان دعا یا سحر هستند بگویید. برای مایکل، خانواده اش یا دیگران دعا کنید. شمع روشن کنیدو به هرآنچه نیات جمعی ماست فکر کنید. ( برای انتشار عشق، صلح و آرامش و شفای جهان...)

آغاز دعا

* چشمانتان را ببندید و بر روی عشق تمرکز کنید. احساس دادن و گرفتن عشق را برای خود، با خانواده تان، دوستانتان، با مایکل، با زمین، با خداوند/جهان/خالق( طبق باورهایتان )و... این عشق را در قلبت حس کن.

* تصور کن هزاران نفر در گرداگرد جهان این کار را دقیقا در این لحظه انجام می دهند.
* بگذار این احساس با خوشی گسترش یابد و تو را با هرکس دیگری که در این پروژه سهیم است متصل کند. ( این احساس ممکن است شما را با مایکل متصل کند اگر باور داشته باشید) شما اکنون بخشی از شبکه گسترده عشق در سراسر جهان هستید.

* این عشق اکنون در سراسر جهان گسترده شده است. تصور کنید این عشق به آرامی به پیش می رود و زمین را احاطه می کند. به دورن تمام اشکال زندگی می رود، سراسر فرم های زنده را در بر می گیرد. حیوانات را شفا می دهد، جنگل ها، هوا، اقیانوس ها، مردم و هرچیزی را در برمی گیرد. اکنون ما در آرامش هستیم. ما شفا یافته ایم، ما عشق هستیم. ما یکی هستیم.

اگر مایل هستید تا زمانی که احساس آرامش می کنید با این احساس بمانید. برای چند دقیقه یا بیشتر

*وقتی می خواهید چشمانتان را باز کنید مطمئن شوید تا از هرکسی برای این تلاش شفا دهنده سپاسگزاری کنید. در ذهن و قلبتان از طرفداران و شرکت کنندگان در این مراسم/ از خداوند/ کائنات/خالق و از مایکل برای عشق و الهامی که ما را بوسیله آن، امروز با یکدیگر نگاه داشت، تشکر کنید. آرزو کنید همگی خوب باشند.

حالا چشمانتان را باز کنید - نفس عمیقی بکشید و بدانید که شما ایمن هستید و به درونتان اتکاء دارید- شما قوی، سالم و دوست داشتنی هستید

ما بار دیگر در 25 ام ماه آینده، همدیگر را ملاقات خواهیم کرد. سپاسگزار

This message has an attachment file.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, raha, Reza

30 دسامبر 2014 08:38 - 30 دسامبر 2014 09:33 #33987 توسط mahsa
سایت Major Love Prayer طبق معمول 25 ام هر ماه در 25 ماه دسامبر نیز که مصادف با روز کریسمس بود، گردهمایی معنوی در یادبود مایکل جکسون و برای تحقق صلح و عشق در جهان (میراث ماندگار پادشاه پاپ)برگزار کرد.
در ادامه نظر شما را به پیام این تیم برای 25 ماه دسامبر جلب می کنم. این تیم تمایل دارد در باقی مانده سال میلادی (در صورت تمایل) و پنج شنبه (به زمان ایران 1:30 am جمعه) (بعد از نیمه شب)این گردهمایی جهانی را ادامه دهد. به امید اینکه شما دوست عزیز نیز به این حرکت معنوی برای نشر میراث مایکل جکسون و آرامش درونی برای خود و دوستانتان بپیوندید.
این گردهمایی چشم انتظار شما در 25ام هر ماه میلادی است. o:-)

Major Love Prayer: Pls join us DECEMBER 25 (and daily!) for 'Major Love Prayer' for GLOBAL PEACE

Pls join us DECEMBER 25 (and daily!) for 'Major Love Prayer' for GLOBAL PEACE

Wherever you are in the world, please join us in LOVE, PEACE and GLOBAL UNITY on December 25 (Christmas Day) for the next ‪#‎MajorLovePrayer‬! We will also be doing this DAILY for the next week as we lead up to the holiday! As always, absolutely EVERYONE is invited... all beliefs, all nations, all the world!... so feel free to ask your friends and family to join you! The world is in such great need right now of all the LOVE and desire in your heart for PEACE, COMPASSION and COOPERATION you can give

Next Thursday (and every day, if you can!) we will join in spirit at the same moment (see time chart www.timeanddate.com/worldclock/ ) across the globe, ONE in consciousness, to actively and with purpose send out a MAJOR LOVE! We will HOLD THIS INTENTION in our hearts, envisioning the WORLD FILLING WITH LOVE, HARMONY and PEACE for as long as we can (up to 15 minutes or more if you can do it). May every man, woman and child, every being and molecule we share this beautiful world with be touched with this LOVE, reawakening ALL hearts to the truth that is the JOY of all creation. May we ALL, from this moment on, treat each other with respect and understanding, and may LOVE replace the hatred, greed and violence that humanity has too often inflicted upon their neighbor. It is with this FAITH and HOPE for a better world that we come together every 25th in honor of Michael... to fill the planet with LOVE, creating change from the inside out

Thank you all so much, and we wish you much LOVE and JOY this holiday season!!! ~ the MLP team www.majorloveprayer.org

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

15 جون 2015 09:13 - 15 جون 2015 10:18 #34137 توسط mahsa
گردهمایی 13 ژوئن

مراقبه(دعا، تفکر) برای نثار حمایت، عشق و نور به میراث مایکل جکسون
دعایی برای 13 ژوئن و همه زمان ها

هر سال در سالگرد روز اثبات بی گناهی مایکل جکسون برای حفاظت از میراث او و فرزندانش در سراسر جهان برای دعا/تجسم ذهنی، گردهم می آییم.

امسال دهمین سالگرد است و ما می خواهیم سپری محافظ و قدرتمند از عشق و نور گرداگرد تمام کارها، نام، تصویر، یاد و خاطره مایکل را احاطه کند. ما با عشق و اتحادمان می توانیم هر انرژی منفی ( برداشت نادرست، دروغ ها، بی عدالتی، نفرت و دشمنی) را در هوشیاری و آگاهی دسته جمعی به حقیقت، احترام و عدالت تبدیل کنیم.

ما این کار را برای تحقق وعده فردایی بهتر انجام می دهیم که در آن میراث مایکل روشن تر از هر زمانی، از همیشه روشن تر برای نسل های آینده بدرخشد. میراث الهام بخش و شفا دهنده جهان به افتخار او ادامه خواهد یافت.

مایکل، خداوند تو را برکت دهد. تو همیشه عمیق ترین عشق، احترام و اعتماد ما را به خود اختصاص داده ای. متشکریم، متشکریم، متشکریم. :x

1- تصور کنید؛ همینطور که در مقابل نام مایکل ایستاده اید به وضوح حروف غول پیکر طلایی آن را که شبیه نشانه هالیوود است تماشا می کنید. این نمادیست از هر آنچه که متعلق به نام مایکل است و از این طریق به جهان متصل است.
M-I-C-H-A-E-L-J-A-C-K-S-O-N

اگر می توانید هر حرف را بررسی کنید و هر چیزی که نباید آنجا باشد را به آرامی پاک کنید و با پارچه ساخته شده از عشق تان آن را برق اندازید. عقب بایستید و به تلألو زیبای آن از درون و بیرون با عشق نگاه کنید.

2- در مرحله بعد تا جایی که می توانید (یا تنها با فرستادن عشق تان) هر نمونه/ کپی از تصویر مایکل، صدا، نام مایکل در تمامی اشکال( موسیقی، عکس، ویدئو، تصاویر چاپ شده، مفاهیم عمومی و غیره) تصور کنید که هم اکنون در تمام جهان در نور مثبت، حفاظت کننده و عشق می درخشد. این نور، حکمت و دانایی را افزایش و حقیقت را نشان می دهد. نام او در هر جایی که نوشته شده می درخشد. به خواست خدا این دعایی است برای حفاظت از تمام چیزهایی که او از قلبش آنها را بوجود آورده.

بنابراین نسل های آینده می توانند به راحتی هرآنچه را که ما در طول سالها به همراه داشتیم ببینند، احساس کنند و بدانند. بخواهید که این پشتیبانی اکنون و همیشه باقی بماند.

3- ما حمایت خودمان را شامل حال پرنس، پاریس و بلنکت می گردانیم و برای آنها قدرت، عشق و شادی در کارهایی که انجام می دهند آرزو می کنیم. ما همچنین مراتب قدردانی و سپاس فراوان خود را از Tom Mesereau و Susan Yu و هر کسی که در هر گوشه جهان، مایکل را در سختی و آسانی در هر حال حمایت کرد ابراز می کنیم.

خداوند شما را برکت دهد. با سپاس فراوان از حضورتان. اگر خداوند بخواهد همیشه هستیم. :x

15 جون 2015 09:27 - 15 جون 2015 10:06 #34138 توسط mahsa
Major Love Prayer: Special June 13th Meditation - Protection, Love & Light for Michael's Legacy

Special June 13th Meditation - Protection, Love & Light for Michael's Legacy [/b]
SPECIAL JUNE 13th MEDITATION
Saturday at 2pm PT / 5pm ET / 22:00 UK / 23:00 CEST
(Or any time you can!) timeanddate.com/s/2u9c

SPECIAL JUNE 13th MEDITATION
Saturday at 2pm PT / 5pm ET / 22:00 UK / 23:00 CEST
(Or any time you can!) timeanddate.com/s/2u9c
Each year on the anniversary of 'Vindication Day' we have joined together around the world in a special prayer/visualization for the protection of Michael Jackson's legacy and his children. This year is the tenth anniversary and we want to make this protective shield of LOVE and LIGHT so powerful around all of Michael's work, his name, image and memory, that no one could fail to see the TRUTH shining through! With our LOVE and UNITY we seek to transmute any negative energy in the collective consciousness (i.e. false perceptions, lies, injustice, hatred) into TRUTH, RESPECT and JUSTICE. We do this for the promise of a better tomorrow, in which Michael's legacy shines ever brighter... ever brighter... for generations to come, inspiring and healing the world in his honor. God bless you, Michael. You will always have our deepest love, respect and trust. Thank you. Thank you. Thank you.

Imagine as vividly as you can that you are standing before Michael's name in giant golden letters like the Hollywood sign. M-I-C-H-A-E-L J-A-C-K-S-O-N. This is a symbol for everything his name is attached to in this world. Examine each letter, one at a time if you can, and if you find anything that shouldn't be there, just gently clean it off and shine the letter with a cloth made of your LOVE. Stand back and see how beautiful it shines, from within and without, with LOVE.

Next, visualize as strongly as you can (or just FEEL it by sending your LOVE) that every instance/copy of Michael's image, voice and name in all forms (music, photo, video, print, concepts in the public, etc) around the world now is GLOWING in protective, positive LIGHT and LOVE that amplifies wisdom and shows the TRUTH. His name literally SHINES every place it is written, and may this help to PROTECT all that he gave from his heart... so future generations can easily see, feel and know what we have all along. Ask that this protection remains now and always.

And we extend this protection around Prince, Paris and Blanket, sending them strength, love and wishes for happiness in all they do. We also send our gratitude to Tom Mesereau, Susan Yu and everyone around the world who has supported Michael through thick and thin. Bless you! Thank you SO MUCH for being there. May we always. ♥

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

25 جون 2016 09:02 - 04 جولای 2016 10:42 #34335 توسط mahsa
درود دوستان عزیزم
امروز یکی از تاریک ترین روزهای تقویم ما دوست داران مایکل است. با رفتن او قلب میلیونها دوست دارش در گوشه گوشه جهان شکست و نگاه ما به آسمان گره خورد. برای دیدار دوباره او در قلب هایمان او را یاد کنیم و از خداوند برایش آرامش و رحمت و برکت بطلبیم.
آمین

كاربر(ان) زير تشكر كردند: mjfollower

25 جون 2016 09:07 - 25 جون 2016 09:15 #34336 توسط mahsa
آمین که میراث جاودانه پادشاه پاپ و عشق او در قلبهای دوست دارانش جاویدان باشد. او که راه عشق را به ما آموخت

كاربر(ان) زير تشكر كردند: mjfollower

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.