× آدرس دستیابی به بخش خانواده هواداران :

eMJey.com/persian/family

سؤال موضوع مهم !

05 سپتامبر 2011 20:38 - 05 سپتامبر 2011 20:46 #9754 توسط Hamid
بچه ها تا حالا چند بار از همه شما خواسته شده که تصاویری که تو فروم میذارید پهناش بیشتر از 700 پیکسل نباشه . اما بار ها و بار ها به این توصیه و حرف بی توجهی شده .

این کار شما لطمه سنگینی به بخش خانواده هواداران می زنه و ما رو مجاب می کنه تا اون بخش رو حذف کنیم .
و یا با افرادی که تصویر بزرگ می ذارن برخورد کنیم ، پستشون رو حذف کنیم و خودشون رو موقت بن بکنیم !

من یه راه خوب جلوی همه شما می ذارم و اون اینکه اگر تصویری بزرگ می خواید تو سایت بذارید در مرحله اول اون رو تو بخش خانواده خیلی راحت و قشنگ آپلود کنید و اینجا لینک بذارید . اونجا می تونن در مورد تصویر شما نظر بدن و همینطور لایک کنن .

راه دوم اینکه تصویر رو تو خود فروم آپلود کنید . سایت طوری برنامه ریزی شده که تصویر های شما رو تا 700 پیکسل کوچک می کنه و با کلیک روی عکس می شه سایز بزرگش رو دید !

چند بار دیدم بچه ها دنبال یه آپلود سنتر می گردن در حالی که می شه تو فروم خیلی چیزها رو آپلود کرد . و تصاویر تا 2 مگابایت هیچ مشکلی نخواهند داشت . فایل ها رو هم می شه همینجا آپلود کرد .

مرسی از اینکه اینجا رو خوندید .

من زحمت خیلی زیادی برای فروم و خانواده هواداران و کل سایت کشیدم و حرفهایی که به شما می گم همش برای بهتر شدن سایته .

ساعت ها و روزها و ماه ها بی خوابی کشیدم ، لطفا با بی توجهی خودتون بهم نریزیدش . بذارید مثل همه این سال ها هرکسی که می خواد یه سایت نمونه رو مثال بزنه اسم مایکل جکسون رو بیاره و بگه مثل همه چیزش وب سایت فارسیش هم نمونه ست ! :mjj:

حالا هم مثل همیشه به روی خودتون نیارید و انگار اصلا هیچ چی اینجا ندیدید و نه نظر بدید و نه اعلام وجود کنید ... !
2 + 2 نتیجه اش می شه 4 ! این جمله رو الان از من داشته باشید ! تا سر موقعش برای همه معنی کنم !

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Omid MJLover, FeanoR, Nikolay, Mohsen.srn, mohammad

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

05 سپتامبر 2011 23:27 #9760 توسط mohammad
من چند وقت یکبار . چی بشه تو سایت اپلود سنتر عکسمو میذاشتم .:MJ2:
اما الان قول میدم طرف اپلودسنتر نمیرم.:mj10:
من میدونم برای سایت زحمت کشیدید و میبینم که هر روز داره زیبا تر میشه .
همینطور کامل تر .
پس حاظرم هر کاری بکنم بهتر بشه .

06 سپتامبر 2011 09:05 #9777 توسط Ehsan
حمید من خودم یکی از همون اعضا بودم که عکسام بیشتر شبیه پرتره بوده.از مین جا هم عذر میخوام.از این به بعد از این دو روش استفاده میکنیم.:-)/:-) :-)/:-) :-)/:-)

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مدیران انجمن: FeanoR

Please publish modules in offcanvas position.