× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال علایق مایکل جکسون

08 آگوست 2011 14:00 #6323 توسط Nikolay

MJJ1995TOF نوشته: من نمی دونم از کی شنیده ولی تو خیلی از سایت ها اینو گفتن ... من خیلی دوست دارم تو اون کتابخونه درس بخونم. شاید یه روز اونجا رو خریدم و اسمشو گذاشتم مایکل جکسون بعد هم استفاده ی اونو برای بازدید مدارس آزاد گذاشتم. اگه یه نفر این کارو بکنه خیلی خوب میشه. راستی مایکل اتومبیل لینکولن کونتینتال B-) رو دوست داره و محل مورد علاقش دیزنیلنده .

لازم نیست که حالا بخریش. اگه کتابخونش اون باشه که محیط عجیبی نداره ، میشه خودت مثل اینو راحت بسازی.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

08 آگوست 2011 14:11 #6326 توسط MARIA JACKSON
نه فرق داره. بخاطر این که مایکل بیشتر یا همه ی اون کتابا رو خونده و روش علامت گذاشته که حتما برای همه جالبه که چیزایی رو که مایکل خونده بخونند. بعد جمع آوری 100000یا 10000 جلد کتاب سخته دوما از اونجایی که مایکل یه زمانی اونجا وقتشو می گذرونده و حال و هوای مایکل اونجا هست برای من مقدس و عاشقانه است.

08 آگوست 2011 14:13 #6327 توسط MARIA JACKSON
میشه بپرسم چرا ترمه؟(اگه می خوای تو پیام شخصیم بذار)

08 آگوست 2011 14:13 #6328 توسط Termeh
خب محمد هر کس یه ایده ای داره یا یه رویا مثلا من دوست دارم جایی باشم که مایکل بوده گرچه ممکنه فضایی جذابتر با همون ویژگیها وجود داشته باشه.

فکر شما هم قابل تحسینه\m/

08 آگوست 2011 14:26 #6332 توسط MARIA JACKSON
می گم ترمه بیا با هم بریم اونجا رو بخریم چطوره؟:mj: :))

08 آگوست 2011 14:31 #6334 توسط Termeh
نمیشه که.اما اگه متحد میشدیم کل خانواده ی مایکلی میشد یه فکری کرد..
در هر صورت اون کتابها جدا با ارزشه امیدوارم سرنوشت خوبی داشته باشن و در دسترس افرادی قرار بگیره که شایسته اش باشه

08 آگوست 2011 14:41 #6340 توسط MARIA JACKSON
می دونم نمیشه...یهو جدی میشی:-?? . آره راست میگی . ای کاش متحد می شدیم...خب بریم سر اصل مطلب( تاپیک و منحرف نکن خواهر)

10 آگوست 2011 06:13 #6599 توسط Jasmine Jackson-mjforever
جریان کتابها توی خیلی از سایت ها هست توی امجی دات کام خدا بیامرز هم بود
مایکل رولزرویس رو هم خیلی دوست داشت.اونم ابیش!
خلاصه هرکسی براش کاری میکرد یه دونه رولز رویس بهش کادو میداد.جان برانکا.تدی رایلی و....
(کلا ادم یاد هدیه دادن شکلات میفته!به همین راحتی؟!)

mj for ever....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

12 آگوست 2011 10:38 #6959 توسط Nasim
ترمه جان "کشتن مرغ مقلد" یا " To Kill A Mockingbird " محصول سال 1962 به کارگردانی رابرت مولیگان و «قش آفرینی گریگوری پک و اورتان هست که یکی از بیادماندنی ترین فیلمهای تاریخ سینما است .
برای اطلاعات کامل فیلم و خلاصه و پیش نمایش و دیدگاه های دیگران به این لینک برو
www.imdb.com/title/tt0056592/

My life is dedicated to LOVING HIM
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Termeh

09 سپتامبر 2011 02:34 #9882 توسط mohammad
من کلی عکس از کتابخونه مایکل دارم اما نمیدونم کجاست ولی توی وب یکم عکس و اطلاعات پیدا کردم .:-?? :MJ2:

کتابخانه ی مایکل جکسون
نام و تصویر کتابخانه‌ی زیبا و گسترده‌ی مایکل جکسون در نورلند، در نوشتاری در مورد کتابخانه‌های افراد مشهور دنیا چون وودی آلن و فرانک سیناترا آورده شده است. البته در این عکس عظمت کتابخانه‌ی مایکل تصویر نشده است.

به گفته‌ی لری نیمر، که مستند "داستان گفته نشده‌ی نورلند" را ساخته است، مایکل در زمان ترک نورلند در سال ۲۰۰۵، یک کتابخانه‌ی تقریبا ۷۰۰ هزار کتابی در زمینه‌ی ادبیات، هنر، تاریخ، سینما، مذهب و ... داشت که بر روی شمار بسیار زیادی از آنها نشانه‌های خواندن و فراگرفتن به شدت دیده می‌شد.

برخی گفته‌اند که مایکل قصد داشت کتابخانه‌ی عظیم و جامعش را برای کودکان مشتاق یادگیری یا کم بضاعت به ارث بگذارد. او همچنین در پی خرید کتاب‌های نایاب از مجموعه داران بود.

توماس میزرو، وکیل مدافع او در دادگاه سال ۲۰۰۵، کتابخانه‌ی مایکل را یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های دنیا دانسته است.

مایکل برخی از کتاب‌هایش را با جلد چرمی صحافی می‌کرد. در کتابخانه‌ی او یک دست مبلمان راحتی چوبی، یک شومینه‌ی زیبا و تابلوها و آثار هنری فراوان وجود داشت که این اتاق را بسیار جاذب می‌ساخت.

اینم یه عکس دیگه که فکر کنم ندیده اید .

جالبه بدونید کتاب خونه مایکل جزو یکی از بهترین ها در دنیاست .

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.