× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

Loved درخواست از منوتو برای پخش کنسرت مایکل

04 اکتبر 2011 16:56 #11989 توسط Nikolay
چه گیری دادن اینا به بخارست. از اون همه کنسرت اینا چیز دیگه ای نمیشناسن ؟! :-??

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

04 اکتبر 2011 19:24 #12008 توسط mohammad
فکر کنم یه دلیل بیشتر نمیتونه داشته باشه ؟
اونم اینه که مایکل اینو به کمپانی BHO فروخته و میشه تو ماهواره نشون داد ولی بقیه کنسرتاش رو چنین کاری نکرده . البته فکر کنم دلیلش این باشه . نمیدونم .

کسی نظری . چیزی . راهنمایی . درباره این سیرک دوسوله نداشت .

22 جون 2013 01:21 #31904 توسط bahareh
این پست قدیمیه
از اون موقع تا حالا من و تو کنسرت مایکل رو نذاشته؟
اون که همیشه به مناسبت زادروز خواننده ها کنسرتاشونو میزاره؟
ولی یادمه یه برنامه درباره مایکل گذاشته بود البته راجع به رقصش
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

22 جون 2013 09:24 #31905 توسط mahsa
بهاره جان درست می گه. کسانی که مسئول این بخش هستند اگر شعور داشتند باید تا به حال که چهار سال از مرگ مایکل می گذره و هرکانالی به یه نحوی یادی از مایکل می کنه این کار رو انجام می دادن.
الان چند روز به سالروز مایکل نمونده و من هنوز هیچ برنامه ای ندیدم که به مایکل اختصاص داشته باشه حداقل کانال 4 توی سه سال قبل روز فوت مایکل رو به کلیپ های مایکل اختصاص می ده. امسال رو نمی دونم. گرچه اونها هم می تونن برنامه های متنوع تری بگذارن. ولی فکر کنم اگر توی فیسبوک این کانال بخواهیم تا به اجراهای مایکل بپردازن خیلی بهتر از شبکه من و تو هست. این شبکه توی تولد و مرگ آدمهایی که اسمشون توی دفتر سگ هم نیست یه برنامه می ذاره مثل اینکه مطلبی از مایکل تا حالا پیدا نکردن. اما هرچی درخواست بیشتر باشه بهتره. :mj12:

without hope we are lost.....i love you Michael

22 جون 2013 13:13 #31907 توسط FeanoR

mahsa نوشته: بهاره جان درست می گه. کسانی که مسئول این بخش هستند اگر شعور داشتند باید تا به حال که چهار سال از مرگ مایکل می گذره و هرکانالی به یه نحوی یادی از مایکل می کنه این کار رو انجام می دادن.
الان چند روز به سالروز مایکل نمونده و من هنوز هیچ برنامه ای ندیدم که به مایکل اختصاص داشته باشه حداقل کانال 4 توی سه سال قبل روز فوت مایکل رو به کلیپ های مایکل اختصاص می ده. امسال رو نمی دونم. گرچه اونها هم می تونن برنامه های متنوع تری بگذارن. ولی فکر کنم اگر توی فیسبوک این کانال بخواهیم تا به اجراهای مایکل بپردازن خیلی بهتر از شبکه من و تو هست. این شبکه توی تولد و مرگ آدمهایی که اسمشون توی دفتر سگ هم نیست یه برنامه می ذاره مثل اینکه مطلبی از مایکل تا حالا پیدا نکردن. اما هرچی درخواست بیشتر باشه بهتره. :mj12:

تا جایی که یادمه توهین کردن به هر نحوی ممنوع بود مخصوصا توهین به شعور افراد حالا اگه این قانون برداشته شده به ما هم اطلاع بدین البته بازم توهین به شعور افراد کار درستی محسوب نمیشه. و صد البته در مورد هنرمند های مختلف چه بد چه خوب هم همه مون چندین بار گفتیم که توهین نکنیم حالا میخواد اسمشون توی هر چی باشه یا نباشه به هر حال طرفدار دارن و هنرمند هستن و قابل احترام.

من فقط اینو میتونم بگم که اگه من و تو یا هر شبکه دیگه ای در مورد مایکل برنامه بذاره، لطف بسیار بزرگی رو کرده و این جزوی از وظیفه شون محسوب نمیشه. درخواست بدیم و اگه گذاشتن، دستشون درد نکنه و اگه هم نذاشتن جایی برای توهین نباید بذاریم برای اونها. بالاخره وظایف اونها متفاوت هست.

با عرض پوزش و معذرت که اینطوری مورد انتقاد کسی رو قرار دادم. :-bd
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

22 جون 2013 13:38 - 22 جون 2013 15:21 #31908 توسط mahsa
اگر توهینی شده معذرت می خوام.

اگر یک شبکه لزومش رو ببینه این کار رو انجام می ده و مثالی که در مورد شبکه های دیگه زدم به این معنیه که اونها بدون درخواست و التماس این کار رو انجام دادن. تا جایی هم که معلومه افراد مورد نظر اگر هم طرفدار داشته باشند به اندازه مایکل طرفدار ندارن و این مسئله از قصور یک شبکه که یا اطلاعی از موقعیت یک هنرمند نداره یا تمایلی به پرداختن به این موردها نداره کم نمی کنه. اگر بی عدالتی نکرده باشم من و تو پارسال توی برنامه پاپ اپ ویدئوش به مایکل پرداخت که اونهم با اشکالات و ایراداتی همراه بود. آیا این شما رو راضی می کنه؟!
خیلی از افرادی که شما می گید طرفدار دارن حتی اسمشون به گوش مردم هم نخورده چه برسه به طرفدار. مثلا صاحب یک کمپانی مثل فراری یا خیلی از افراد از این قسم با مایکل برابر هستند؟
من که نمی گم اونها رو نشون ندن امااگر شبکه این ادعا رو داره که به روزه و به اخبار دنیای روز و درخواست طرفدارهاش اهمیت می ده باید زودتر از اینها به این مسئله می پرداخت. قصدم توهین به کسی نبود. البته باید این موضوع رو هم درنظر گرفت که شاید حق کپی رایت برنامه های مربوط به مایکل رو نداشته باشن.

without hope we are lost.....i love you Michael

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.