× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال گفته‌های ما به مایکل / نامه‌ای به مایکل

23 سپتامبر 2011 10:30 - 23 سپتامبر 2011 10:32 #10982 توسط Ehsan
دیدنت ارزویم بود و ارزویم ماند.
احساسم با تو تکمیل شد و خواند.
تو بودی که دنیایم را شفا دادی.
بهترین لحظات رو به من هدیه دادی.
وقتی امدی شوق زمین رو ندیدم.
اما روز رفتن گریه اش را شنیدم.
زمین با گریه به خدا گفت:
به یاد داری سالهاقبل
شد شکم مادری همچو طبل
اورد بار دیگر پسری سیاه
گفتی بکنش خوب نگاه
گفتم خدایا این هم انسانی دیگر است
گفتی از بقیه کمی بهتر است
گفتم چه فرقی دارد او با دیگری
گفتی به این راز بعدا پی میبری
حال بعد از سالها فهمیده ام
برای حفظش اندیشیده ام
اما نمیاید کاری از دستم.
برای همین هدیه ات را پس میفرستم.
خدایا،زمین تا ابد همینگونه میماند
از زحمت بعضی هدیه هایش مینالد.
اما قدر بعضی ها را هم نمیداند.
خدا با این جملات جواب زمین را داد.
ای زمین،هدیه های من در ابتدا همه از یکدیگر بهترند.
اما انان که با ارزشترند ماندگارترند.
ماندگاری به ثروت پول نیست.
به مغروریت و حال و حول نیست.
ماندگاری در قلب مردم ماندن است.
بعد مرگ راه تو ادامه یافتن است.
حال که تو و سایرین قدر هدیه ام را نمیدانید.
و او را برای من برمیگردانید.
من هم هدیه ام را قبول میکنم.
او را در جایی که لایق است محشور میکنم.
_________________________________________________________________________________
سلام.
سلامی به تو که احساسم با تو تکمیل شد و با تو خواند.تویی که برای من اینه ای شدی تا خود را در تو ببینم.تا خودم را اصلاح کنم.میگویندزمان امام و پیغمبر گذشته است.ولی من قبول ندارم چون زمین خدا همیشه دارای نشانه است.شاید تو امام نباشیو پیغمبر.ولی ارزشت هم نیست از انها کمتر.ای کاش قدرت را زود تر میدانستم.ای کاش به این زودی نمیرفتی گرچه این هم حکمت خدا بود.فریاد هایت تا ابد در گوشم خواهد ماند و با گوشزد هایت راهت را ادامه خوام داد.حال که از گذشته به من نزدیکتری بهتر راهنمایی ام کن تا دچار اشتباه نشم.مایکل تا خواستم با احساست یکی شم رفتی.حال باید خود بسازم احساسم را.اما اشکالی ندارد.روی پای خود می استم تا خود اینه ی رفتار تو باشم.تا نسل اینده که تو را ندیده در این بحران بی ملاحضگی تو را ببیند و الگویه خویش قرار دهد.ای کاش خدا ان لیاقت را به من بدهد تا من تو باشم برای ایندگان.و در اخر روحم با تو گره خورده.پس تا ابد حتی پس از مرگ هم در یاد من خواهی ماند و در قلبم زندگی خواهی کرد.روحت شاد و یادت گرامی.

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, mohammad

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

24 سپتامبر 2011 03:04 #11066 توسط mohammad
احسان دمت گرم .:clp: این که دیگه نامه نبود که . شعری بود برای خودش .خیلی عالی شده .:-bd خیلی هم قشنگ .:x خودت نوشتی؟:D
اگه خودت نوشتی کارت حرف نداره .:clp2:
اگرم خودت ننوشتی بازم خیلی حال کردم .:clp2:
مرسی خیلی لذت بردم .:x با اجازت سیو کردم .:D

24 سپتامبر 2011 05:51 #11070 توسط farzam
با سلام خدمت اقاي مايكل جسكون. ما ( من و دوستم) در روستايمان شما را خيلي دوست ميداريم، ما هميشه قبل از كلاس بر روي
موزاييك حركت ه عقبي ه شمارو ميزنيم و بعد اقا معلم ميايد و گوشهايمان را محكم ميكشد. ما هميشه گوشه هاي دفترمان اسم شما را مينويسيم.
يا هميشه در دفتر نقاشيمان حركات شمارا ميكشيم كه اقا معلم فوشمان ميدهد و باز هم محكم گوشمان را ميكشد.
ما نزديك خانه مان يك مزرعه است كه اسمش را يواشكي براي خودمان گذاشته ايم نور....همون اسم مزرعه ي شما .
زماني كه ما از شما براي مردم حرف زديم همه مارا مسخره كردند و گفتند جني شده اند اين ها.
اما ما شما را خيلي دوست ميداريم آقاي مايكل جسكون

با تشكر بچه هاي روستاي... .

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Ehsan

24 سپتامبر 2011 06:54 #11072 توسط Ehsan

m.yMJJ نوشته: احسان دمت گرم .:clp: این که دیگه نامه نبود که . شعری بود برای خودش .خیلی عالی شده .:-bd خیلی هم قشنگ .:x خودت نوشتی؟:D
اگه خودت نوشتی کارت حرف نداره .:clp2:
اگرم خودت ننوشتی بازم خیلی حال کردم .:clp2:
مرسی خیلی لذت بردم .:x با اجازت سیو کردم .:D

خوشحالم که خوشت اومده محمد.خودم شعرش رو نوشتم.
دوستان دیگه هم دست بجنبونن.

25 سپتامبر 2011 19:53 #11208 توسط Ehsan
سلام.جایزه ی این بخش تعیین شد.شاید انگیزه ای بشه برای دوستان.

هر هفته یک نامه به عنوان نامه ی برتر انتخاب میشه و در اخبار خروجیه سایت قرار میگیره.بعد از مدتی که حدود 20،30 نامه ی برتر انتخاب شد الناز زحمت میکشه و یک مجله ی دیگه میسازه.
خب منتظر نامه هاتون هستم.
دوستان شما این نامه رو به خاطر من نمینویسید.به خاطر مایکل مینویسید.m/

25 سپتامبر 2011 20:28 #11210 توسط Farnaz
راستش من خیلی وقته که دیگه چیزی ننوشتم راجع به مایکل! اما یه دفتر داشتم که حدود 5 6 ساله پیش درموردش توشته بودم یکیش که بهتر بودو اینجا می ذارم

به افاق غروب گرفته ی کرانه ها خیره می شوم و نام تورا صدا می زنم تو که با صدای پرطنینت سر به آسمان می کشی من به انتظارت می نشینم تا ارکیده های رنگ خورده ام را به تو هدیه دهم
ای بهترینم در غم و شادی تنها تو هستی که آسوده دلم می کنی در این آرزویم که آخرین روزهای زندگی ام را در آغوش اشکهای آسمانگون تو بیارامم و تورا نجوا کنم.پروانه ی شب تو باشم که در دامان سیاهی بیکران مراقب مژگان ناز تو شوم تا مبادا صدای بالهای کوچکم بلزاند پلکهایت را بیدار شوی و تیله ی زغالی رنگ چشمانت نمایان شوندوناخداگاه در ان ها غرق شوم پس ارام پلک برهم نهان که من پروانه ی شمعی چون تو شدم عزیزترینم
86/2/7

URL=https://img4up.com/]

[/URL]
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Ehsan, mohammad

12 می 2012 06:59 #24225 توسط شاپرک
اینو ساعت 3و4 صبح در حالی که از درد به خودم میپیچیدم متولد نمودم. کوتاه و ساده و بچگونه س اما مینویسم چون صادقانه س ، آخه آدم مریض میشه انگار چند بار بچه تر میشه! هرچند تو عالم شاعرانگی حال بد رو انداختم تقصیر مایکل ولی حقیقت این بود که دو جور ویروس خفن با هم گرفته بودم و 2 ساعت بعد هم بیمارستان زیر سرم بودم!
از اینورا که رد شدی،بیا و حالمو ببین....................... واسه یه لحظه ام شده، کنار عاشقت بشین
لرزش دستمو ببین، تا باورت شه ناخوشم.....................ببین که با چه زحمتی، رو دفترم سرش میدم

هوای تلخ خوابمو
پر از شور و قشنگی کن
خواب سیاه بی تو رو
بیا و رنگی رنگی کن

عین خیالتم که نیس، شاپرکت مریضته...............................از تب مسری چشات، تنش داره گر میگیره
حرفای دلخوشکنک اش تموم شده، ته کشیده........................اگه نیای تموم مهربونیشو، میون خاک پرش میده

هوای تلخ خوابمو
پر از شور و قشنگی کن
خواب سیاه بی تو رو
بیا و رنگی رنگی کن

به خوابمم نیومدی، تا ببینی که گیرتم...............................از وقت پر کشیدنت، توی پیله اسیرتم
میترسم از در اومدن، نشم رنگ آدمکا؟؟؟.............................هوا پسه، کجایی تو، آهای رفیق نیمه را؟

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, کوچکترین طرفدار

12 می 2012 08:01 #24227 توسط Nasim

شاپرک نوشته:

عین خیالتم که نیس ...

شاپرک جان میتونی بهتر کار کنی و یک ترانه سرای خوب بشی.
وقتی به ترانه های روز خودمون دقت کنی متوجه ارزش کارت میشی عزیزم . ادامه بده :mj10:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شاپرک

13 می 2012 07:23 #24248 توسط شاپرک
مرسی نسیم جان نظر لطفته. مشکل اینجاست که 99 درصد ترانه هام واسه مایکله!!! مایکل اینقدر الهام بخشه که به موضوعات دیگه مجال الهام بخشیدن نمیده!

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......

13 می 2012 07:31 #24249 توسط Nasim
چه اشكالي داره ؟ بهر حال عاشقانه هستند ديگه . بهر حال معشوق هر ترانه اي بايد يك نفر باشه :MJ2:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شاپرک

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.