× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

Important راهنمایی برای خرید کفش و کلاه مایکل

12 آگوست 2011 12:47 #6994 توسط sinalovermj
كلا نميتوني سازه مخالف نزني؟؟؟

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

12 آگوست 2011 12:55 #6997 توسط FeanoR
خوبه محمد آروم شده به جاش سینا اومده=)) =)) =)) من فقط واقعیت رو میگم;)

12 آگوست 2011 13:06 #6999 توسط sinalovermj
وحيد لباسه بيلي جين رو برام ميخري ؟

12 آگوست 2011 13:15 #7000 توسط FeanoR
خودت بیا مشهد بخر دست از سر من یکی بردار جون سینا:))

من میگم دوختش زیاد در نمیاد خریدش رو نمیدونم بالاخره من اگه بخوام بخرمش که برام مجانی درمیاد:D

و حالا لباس بیلی جین میخواین چیکار نگین که میخواین باهاش بیلی جین برقصین هر دو تا تون رو میگم

12 آگوست 2011 13:24 #7002 توسط sinalovermj
پيچوندنم بلد نيستي:-?? :-?
نه تورو خدا ميخوام باهاش عكس بندازم خب لباسه بيلي جين براي رقصه ديگه:mj:

12 آگوست 2011 13:39 #7006 توسط FeanoR
تو رقصت موفق باشی;) من نپیچوندمت سرت رو محکم کوبوندم به طاق:D

تایپیک رو منحرف نکن:)) لباس بیلی جین کلا همشو میتونین بدوزین ولی خواهشا لباس بیلی جین مایکل رو قشنگ نگاه کنین:D

12 آگوست 2011 15:19 #7035 توسط mohammad
پس اون بچه هایی که تویوتوب emjey.com کلیپاشونو میزارن . لباساشونو از کجا میارن .~X( X-( ~X( X-(
من خودم الان چند تا کلیپ دارم که بچه های مایکلی با لباس بیلی جین میرقصن . حتی کفششون هم شبیه مال مایکله .
بعدشم من گفتم که عکس لباس مایکلو به خیاطی ها نشون میدی کپ میکنن . یا خیاطی هایی که من میرم هیچی بلد نیستن یا در کل هیچکس بلد نیست . راستی شما ها کلیچی اماده کرده اید که بفرستید کانال 4 . :D
من که دارم با این اوضاع بی لباسی قید هر چی کلیپه میزنم .:(

12 آگوست 2011 18:06 #7044 توسط FeanoR
عزیزم همه اونها لباس هاشون رو دوختن و کفششون فقط شبیه بیلی جین امکانات کفش بیلی جین رو نداره;)
من یکی که اصلا به 4 فکر نمیکنم چون الان فرصت بهتری برام هست و فعلا دارم به اون فکر میکنم
لباس مهم نیست عزیزم خلاقیت مهم پس سعی کن اینقدر خوب و خلاق برقصی که اصلا به لباست توجه نکنن این مهم نه ظاهر بیشتر کسایی که به ظاهر خودشون میرسن رقص هاشون در سطح پایینی هست و تو سعی کن خلاق و با ریتم برقصی و مطمئن باش رقصت رو میزارن;) ولی من وقتی این خبر رو خوندم تو سایت بیشتر از خلاقیت حرف زده شده بود و حتی گفته بودن رقص های محلی خود را با این آهنگ برقصین و سعی کنین یک رقصی برقصین که مایکل تا حالا نرقصیده باشه باید خلاق باشین اینه که توجه ها رو جلب میکنه;)

12 آگوست 2011 18:31 #7046 توسط Nikolay
میشه خریدش از خارج.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

12 آگوست 2011 18:58 #7048 توسط mohammad

FeanoR نوشته: عزیزم همه اونها لباس هاشون رو دوختن و کفششون فقط شبیه بیلی جین امکانات کفش بیلی جین رو نداره;)
من یکی که اصلا به 4 فکر نمیکنم چون الان فرصت بهتری برام هست و فعلا دارم به اون فکر میکنم
لباس مهم نیست عزیزم خلاقیت مهم پس سعی کن اینقدر خوب و خلاق برقصی که اصلا به لباست توجه نکنن این مهم نه ظاهر بیشتر کسایی که به ظاهر خودشون میرسن رقص هاشون در سطح پایینی هست و تو سعی کن خلاق و با ریتم برقصی و مطمئن باش رقصت رو میزارن;) ولی من وقتی این خبر رو خوندم تو سایت بیشتر از خلاقیت حرف زده شده بود و حتی گفته بودن رقص های محلی خود را با این آهنگ برقصین و سعی کنین یک رقصی برقصین که مایکل تا حالا نرقصیده باشه باید خلاق باشین اینه که توجه ها رو جلب میکنه;)

خوب راستش رو بخواهسد من مدت زیادس نیست به طور مداوم تمرین میکنم و هنوز خلاقیت ندارم . :D
فقط میتونم برقصم . اگه خلاقیت هم داشته باشم یه لباس لازم دارم که . لباس روی قشنگی رقص تاثیر میزاره . بر فرض اگه یه نفر بهترین رقص رو هم بلد باشه . باید یه لباس مناسب داشته باشه . منم لباس بیلی جین واسه این میخوام چون یه جورایی نماد مایکله . :mj: :-bd نشانه های بومی هم درش استفاده میکنم . ولی خوب دفعه اولمه دارم کلیپ میسازم . انتظارم ندارم کلیپمو نشون بدن . فقط واسه ی دل خوشی خودم این کارو میکنم .:D . راستشو بخواهید حالا که خوب فکر میکنم میبینم حرف شما درسته که میگید اونایی که به ظاهر خودشون میرسن رقص قشنگی ندارن . (البته دیگه راجب همه درست نیست ) فکر کنم رقص من هم سطحش پایینه . این که میگم سطح رقصم پایینه چون واقعا پایینه . ولی هر روز داره بهتر میشه . چون شبانه روز دارم تمرین میکنم .
راستی ببخشید فضولی میکنم اگه میخواهید جواب ندید . اون فرصت بهتری که میگید چیه که قید برنامه کانال 4 رو زدید . :o
یه سوال دیگه مگه کفش بیلی جین چه چیز خاصی داره . برام سوال شده . :-/
;)

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.