× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال بهترین نقش برای مایکل ...

04 می 2012 07:12 #23957 توسط Nasim
خوب شد گفتی یاسمن جان ، من اون فیلم پیتر پن رو یادم نبود ! کسی نمیدونه اگر مایکل اون فیلم رو بازی می رکد چی میشد اما فکر میکنم تاثیر خاصی روی عموم نمیتونست داشته باشه اونقدر که فیلم های خود مایکل داشت . مردم این حس مایکل رو مسخره می کنند . حتی گوست رو هم مسخره می کنند .
و شانس بزرگی بود که اسپیلبرگ هری پاتر رو نساخت . چون اون زمان یک فیلم امریکایی می دیدیم . به علاوه اینکه میخواست از یک بازیگر امریکایی هم استفاده کنه . هری پاتر خیلی بزرگ تر از اون بود که بخواد حتی یک موزیکال بشه ، اما مطمئنا مایکل میتونست یک چیز واقعا به یاد ماندنی و خاص بسازه ازش . بد نبود این کارو روی داستان هایی مثل پیتر پن انجام میداد . عجیبه که هیچ وقت یک پروژه ئ خاص کودکان رو نساخت .
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

04 می 2012 07:23 #23960 توسط FeanoR
مایکل اگه میخواست یک فیلم بازی کنه باید بازیگر نقش اول تا نقش آخر فیلم خودش میبود یعنی 70 درصد کاراکتر های فیلم(اصلا فکر کنم این رو تو قراردادش قید میکرد) و کل داستان فیلم مایکل بود

ولی بازم فکر اینکه مایکل تو چه نقش هایی میتونست بازی کنه جالبه(البته با شرایط بازیگر ها)

04 می 2012 15:21 #23970 توسط farzam
جريان فيلم هري پاتر چي بوده ؟؟؟؟
مايكل ميخواست ه توش بازي كنه ؟!!!!!!!

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

04 می 2012 16:04 #23971 توسط شاپرک
مایکل کسی ست که در زندگی واقعی خودش از حرفه ای ترین بازیگران دنیا محصوب میشد!!!
برای یک چنین آدمی که ذاتا اینطور افسانه سازه ، بازی در فیلم حقیرانه ست. از شکوهش کاسته میشه.
پس به من اگه باشه میگم دقیقا هیچ فیلمی مناسبش نیست ولی اگه ناچار به انتخاب باشم گوست بهتر بود و از بین انبوه اسامی فیلمایی که گفته شد ادوارد دست قیچی رو ترجیح میدادم.

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......

04 می 2012 17:50 #23973 توسط Nasim
خانم رولینگ ادعا کرده که مایکل علاقه داشته از هری پاتر یک موزیکال بسازه . اسپیلبرگ هم که به عنوان اولین کارگردان انتخاب شده بود برای هری پاتر .
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

05 می 2012 13:28 #23993 توسط Jasmine Jackson-mjforever
جالبه. اما هری پاتر یه فیلم موزیکال نمیشد.
اگر مایکل مایکل قرار بود بازی کنه به قول وحید 70 درصد رو خودش بازی میکرد! توی گوست به نقش شهردار هم رحم نکرد!

mj for ever....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

24 می 2012 17:12 #24518 توسط mohammad
به نظر من اصلا به مایکل نمیومد که توی هری پاتر و یا مرد عنکبوتی و ..... بازی کنه . شاید بر چند لحضه فکر کردن راجبعش جالب باشه ولی اگه واقعا بازی میکرد تو این فیلم ها اصلا جالب نمیشد . توی هری پاتر و مرد عنکبوتی هیچ هنرمندی بهتر از اونایی که توشون بازی کردن نیست . مثلا فکرشو بکنید مایکل چوب دستی بگیره دستش بگه : اکسپکترو پاترونوم . :D من که خندم میگیره به مایکل نمیاد .
ولی فیلم های Moonwalker و Captian EO قشنگ شده بودن . مخصوصا Captian EO
كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s, Michaellover

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.