× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال چیزهایی که مایکل از اونها الهام گرفته

20 اکتبر 2011 20:20 #13469 توسط کوچکترین طرفدار
درود
خواهش میکنم عزیزم
آره دیگه اگه قرار بود دقیق مثل همونا برقصه که دیگه نمیشد الهام گرفتن میشد کپی کردن
سپاس

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

30 اکتبر 2011 09:28 #14240 توسط شاپرک
سلام بچه ها من تازه دیشب عضو این سایت شدم و این اولین پستمه. ::hello: این تاپیک خیلی جالب بود. دوس دارم بدونم مایکل از چیا و کیا الهام میگرفته که کاراش انقد ماااااه بوده.:x

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

30 اکتبر 2011 09:36 #14242 توسط Nasim
شاپرک جون خوش اومدی عزیزم . برو توی تاپیک " آشنایی ها " خودت رو معرفی کن ! :MJ2:

30 اکتبر 2011 15:39 #14292 توسط mohammad
نسیم جان ادرس تاپیک رو هم میدادی دیگه شاید پیدا کردنش سخت باشه .
اشنایی ها

11 جولای 2012 03:44 - 11 جولای 2012 03:50 #25969 توسط کوچکترین طرفدار
درود
همونطور که ماهان هم در اینجا اشاره کرد شباهت کاور فیلم رستگاری از شاوشنگ با سکانس آخر ویدیو غریبه ای در مسکو باعث میشه که احتمال بدم مایکل برای اون سکانس از این فیلم الهام گرفته

رستگاری از شاوشنگ 1994 :

غریبه ای در مسکو 1996 :

سپاس

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, شاپرک

11 جولای 2012 06:53 - 11 جولای 2012 07:07 #25971 توسط FeanoR

کوچکترین طرفدار نوشته: درود
همونطور که ماهان هم در اینجا اشاره کرد شباهت کاور فیلم رستگاری از شاوشنگ با سکانس آخر ویدیو غریبه ای در مسکو باعث میشه که احتمال بدم مایکل برای اون سکانس از این فیلم الهام گرفته

رستگاری از شاوشنگ 1994 :

غریبه ای در مسکو 1996 :

سپاس

مایکل الهام به اون شکل نگرفته، سعی کرده با اشاره به اون، چیزی بگه... راستی این قضیه دستهای باز به این شکل توی بارون کلا به معنی آزادی هست یا توی این سری معنی، به شاوشنگ ربطی نداره! اگه هم دقت کنی، تو کاور شاوشنگ طرف دستاش رو با قدرت گرفته و داره داد یا فریاد میزنه ولی مایکل دستاش رو تو بارون ول کرده و آرامش کامل داره! توی کاور شاوشنگ، بارون با شدت خیلی زیادی و خیلی تند و به شکل مایل داره میاد، توی غریبه ای در مسکو، بارون شدت داره ولی تند نمیاد و خیلی آروم میاد و راست به پایین میاد و مایل نیست! توی شاوشنگ بارون داره از طرف نور میاد و فضای کاور گرم هست ولی توی غریبه ای در مسکو، نور در همه جا یکسان هست و کاملا فضا سرد هست، مثل یک غریبه! غریبه ای که...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Hamid, شايان, e r o s, mahan, dorsa mj

11 جولای 2012 07:26 #25973 توسط کوچکترین طرفدار

مایکل الهام به اون شکل نگرفته، سعی کرده با اشاره به اون، چیزی بگه... راستی این قضیه دستهای باز به این شکل توی بارون کلا به معنی آزادی هست یا توی این سری معنی، به شاوشنگ ربطی نداره! اگه هم دقت کنی، تو کاور شاوشنگ طرف دستاش رو با قدرت گرفته و داره داد یا فریاد میزنه ولی مایکل دستاش رو تو بارون ول کرده و آرامش کامل داره! توی کاور شاوشنگ، بارون با شدت خیلی زیادی و خیلی تند و به شکل مایل داره میاد، توی غریبه ای در مسکو، بارون شدت داره ولی تند نمیاد و خیلی آروم میاد و راست به پایین میاد و مایل نیست! توی شاوشنگ بارون داره از طرف نور میاد و فضای کاور گرم هست ولی توی غریبه ای در مسکو، نور در همه جا یکسان هست و کاملا فضا سرد هست، مثل یک غریبه! غریبه ای که...

خب الهام گرفتن همینه دیگه
اگه میخواست دقیقا همه چیز رو مو به مو شبیه کاور اون فیلم درست کنه که دیگه اون میشد کپی کردن
اگه ویدیو های صفحات قبل همین تاپیک رو دیده باشی میبینی که بعضی از کارای مایکل فقط شبیه کارای دیگران هستش و هیچ وقت چیزی رو کپی نکرده و فقط از اون کارا الهام گرفته
بین کپی کردن و الهام گرفتن خیلی تفاوت وجود داره

11 جولای 2012 07:50 #25974 توسط FeanoR

کوچکترین طرفدار نوشته:

خب الهام گرفتن همینه دیگه
اگه میخواست دقیقا همه چیز رو مو به مو شبیه کاور اون فیلم درست کنه که دیگه اون میشد کپی کردن
اگه ویدیو های صفحات قبل همین تاپیک رو دیده باشی میبینی که بعضی از کارای مایکل فقط شبیه کارای دیگران هستش و هیچ وقت چیزی رو کپی نکرده و فقط از اون کارا الهام گرفته
بین کپی کردن و الهام گرفتن خیلی تفاوت وجود داره

اصلا یک کلمه از حرفام رو نفهمیدی :D درسته الهام گرفته! ولی من بحث سر اینکه الهام گرفته یا نه نکردم! مفهوم هاشون رو گفتم!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s

11 جولای 2012 08:00 #25975 توسط کوچکترین طرفدار

FeanoR نوشته: مایکل الهام به اون شکل نگرفته

FeanoR نوشته: درسته الهام گرفته!

وحید بیخیال :))

11 جولای 2012 08:26 #25977 توسط FeanoR

کوچکترین طرفدار نوشته:

FeanoR نوشته: مایکل الهام به اون شکل نگرفته

FeanoR نوشته: درسته الهام گرفته!

وحید بیخیال :))

تو بیخیال :D من تو پست اولم نگفتم که الهام نگرفته، گفتم الهام به اون شکل معمول همیشگی نگرفته! توی پست دوم وقتی دیدم تو اصلا مفهوم حرفهای منو متوجه نشدی، گفتم درسته الهام گرفته! یعنی حرف تو!

حداقل پست ها رو میخونی، یکم به معنی و مفهومشون هم فکر فوکول :D

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.