سؤال کارگردان های ویدیو های مایکل

13 جولای 2012 16:21 #26042 توسط e r o s
هیچ چیز غیرعادی نمی‌بینم!

This is BREAKING NEWS

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

13 جولای 2012 18:22 #26044 توسط Hamid
خوب شما چه انتظاری داشتید؟
اینکه مایکل پوشیده باشه! و لخت نشونش بدن؟ اما زنش لخت باشه!؟

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

14 جولای 2012 04:28 #26055 توسط Nasim
حدس میزنم اولش قراری هم نبوده که اون حوله اضافه بشه . اینو از نحوه ئ نشستن مایکل میگم .اما شاید بعدش کارگردان یا مایکل از نتیجه راضی نبوده !!!

14 جولای 2012 07:10 - 14 جولای 2012 07:21 #26058 توسط Elnaz
ولی تکنیک‌هایی هم هست که بازیگرا موقع فیلمبرداری پوشش‌های خاصی دارن که یا اشتباه دید داره یا بعدا تو جلوه‌های ویژه برداشته میشه

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

14 جولای 2012 09:59 - 14 جولای 2012 10:01 #26059 توسط Hamid
الناز اون تکنیک ها ربطی به اینجا نداره.
اصلا هدف این ویدئو لخت نشون دادن مایکل و همسرش بوده، به حالتی که دستگاه تناسلی! دیده نشه. همونطور که لیزا کاملا لخته اما چیزی نمی بینید! ( که اگه دقت کنید تو یه صحنه می بینید! و لو می ره! :D اونها نباید چند سال بعد کیفیت بهتری از این ویدئو رو منتشر می کردن :D )
من فکر می کنم در مورد مایکل هم همین اتفاق افتاده
سعی کردن با سایه روشن ها و تیره بودن قسمت هایی که نباید نشون داده می شده مثل لیزا نمایشش بدن، اما بعد از نهایی شدن دیدن نمی شه و جاهایی لو می ره احتمالا! و یا اصلا یه لحطه مایکل ترسیده از این ویدیو! و برای احتیاط حوله گذاشتن.
می شه از اون ورژن بال های فرشته یه چیزهایی فهمید!
برای اینکه زیادی منحرف نشه ویدیو بال فرشته گذاشتن اول که حالت دیگه ای القا کنه! اما دیدن از اون طرف میوفته ویدیو، و نمایش بدتری از مایکل نشون می ده و حذف کردن بال ها رو.
به هر حال ایده لخت بودن ایده خود مایکل بوده

تدوین این ویدئو، ضعف داره، قوی نیست.
اینو می شه از یه سری لرزه های تصاویر کروماکی که مایکل روی کوه قرار داده فهمید، البته فوق العاده کار سختیه هماهنگی این تصویر.

به هر حال به نظر ایده مایکل تو این ویدئو درست در نیومده و حالت باستانی نداره این ویدئو!

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شاپرک

14 جولای 2012 11:07 - 14 جولای 2012 11:10 #26061 توسط Elnaz
آره درسته ایده‌ی مایکل بوده.

ولی به کارگردانی ویدیوهای مایکل گاهی میشه ایراد گرفت. یه نمونه‌اش Remember The Time که بازی ادی و ایمان موقع "ظهور" مایکل خیلی مصنوعی و بیخوده! حالا شایان حتما بعدا در موردش مینویسه اینجا

bemikelike.wordpress.com

14 جولای 2012 20:49 #26079 توسط شاپرک

Elnaz نوشته: آره درسته ایده‌ی مایکل بوده.

ولی به کارگردانی ویدیوهای مایکل گاهی میشه ایراد گرفت. یه نمونه‌اش Remember The Time که بازی ادی و ایمان موقع "ظهور" مایکل خیلی مصنوعی و بیخوده! حالا شایان حتما بعدا در موردش مینویسه اینجا

البته در مورد Remember The Time فکر میکنم مدل مصنوعی بودن بازی این ها بر میگرده به وجه طنزی که میخواستند کلیپ داشته باشه الناز خانوم. اگه در اون لحظه ها بازی طبیعی و زیر پوستی و اینا میکردن فضای کلیپ کاملا وجه طنزش رو از دست میداد. وگرنه این همه چویس بهتر از ادی مورفی، چرا کمدینی مثل اون رو گذاشتن؟

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......

14 جولای 2012 21:37 - 14 جولای 2012 21:38 #26083 توسط Hamid
به هر حال باید قبول کرد که اینها موزیک ویدئو بودند و خیلی با یه اثر سینمایی فرق می کنن.
دقت خیلی کمتر تو ویدیو کلیپ ها.
مخصوصا الان که من دارم یه سری کارا رو کلیپ گوست انجام میدم، کلی سوتی پیدا کردم از این کار! راجع به این سوتی ها هم می شه صحبت کرد رو هر موزیک ویدئو

Keep The Faith

15 جولای 2012 06:47 - 15 جولای 2012 08:44 #26093 توسط Elnaz
شاپرک جان فکر نمیکنم ربطی داشته باشه. گذشته از این خدم و حشم همه تعجب می‌کنن از اون کار و تاثیر بدی نذاشته تو ویدیو تازه بهتر هم شده. اگه کارگردان از فرعون و ملکه بازی بهتری می‌گرفت حتما خیلی بهتر و جذابتر میشد.

درسته حمید اثر سینمایی نیست ولی با توجه به کمالگرا بودن مایکل و علاقه‌ی شدیدش به ساخت فیلم؛ خوب کارگردانیشون باید دقیقتر از این میشد دیگه. گرچه به هر حال آثار کلاسیکی هستن. سوتی تو خیلی از فیلمهای خیلی مهم هم پیدا میشه مثلا فیلم "The Shawshank Redemption" که بازیگر نقش اول مردش یه چیزی رو اشتباهی میگه توی فیلم، ولی هم خودش هم فیلم نامزد اسکار شدن. اما ریممبر د تایم ضعف کارگردانی داره از نظر من.

bemikelike.wordpress.com

15 جولای 2012 08:06 #26096 توسط Jasmine Jackson-mjforever
دقیقا.. مخصوصا ملکه بعد از دیدن مایکل سریعا عکس العمل نشون میده.. که یه جوری میشه...

mj for ever....

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.