سؤال صدای مایکل

17 نوامبر 2011 21:08 #15532 توسط شاپرک

satorahs نوشته: ببینید من خودم طرفدار سر سخت همه چیه مایکلم و تو هیچ چیش شک ندارم .
(گلم شما دوستش داری که رو این چیزاش دقیق شدی اما به همه چیش شک داری که اینجوری قضاوت میکنی! به بی نظیر بودنش بین هنرمندا شک داری. به شایسته تر بودنش شک داری. به.......و کلا شک داری!)

ولی خدایییش قبول کنید که اگر شایعه ها نبودند مایکل انقدر در سطح دنیا معروف نمی شد .

(جمله ات رو برعکس کنی درست میشه.شماخداییش قبول کن که اگه مایکل انقدر در سطح دنیا معروف نمیشد شایعه ای هم براش نبود!)
این از این. در مورد قابلیت های صداش هم اطمینان داشته باش. ببین من در مورد هنر تک بعدی نیستم و فکر نکن رو مایکل به خاطر علاقم غیرتی شدم و اینارو میگم. من عاشق موسیقی ام و به کار همه هنرمندا دقت میکنم و انصافا خیلی هم کم اطلاعات نیستم. نمیخوام بحث رو تخصصی کنم. همین قدر میگم مایکل من صدای 4 اکتاوی داره و کارایی که با صداش میکنه تحسین بر انگیزه... من همیشه طرفدار بهنرین هستم و باور کن اگه مایکل بهترین نبود من اینجا نبودم عزیز...............

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

18 نوامبر 2011 12:25 #15551 توسط yazdan
من نمی دونم چه نکته ای توی حرف های قبلی ام بوده که دوستان حرف های منو اینجوری تفسیر کرده اند.
دوست عزیز من خیلی وقته به حرف هایی که شما می زنی ایمان دارم. من توی مایکل هیچ نقصی نمی دیدم ولی همین جوری چشم بسته این حرف ها رو نمی زنم و براش دلیل دارم . و فقط می خواستم بدونم اگه شما هم مثه من هستید و درباره ی صدای مایکل اینجوری فکر می کنید بیایید اینجا و بگید که از نظر شما چرا صدای مایکل بی نقصه ؟ اصلا شما عالی بودن صدا رو تو چی می بینید ؟ و ...
موفق باشید

18 نوامبر 2011 14:07 #15554 توسط mohammad
ادم های زیادی هستن برایه خودشون شایعه میسازن معروف بشن . مثال نمیزنم خودتون میدونید دیگه .
ولی مایکل از اون ادما نبود . نه این که بخوام بگم من مایکل شناسم و یکی از فامیلام بوده .:D
به نظر من شاید شایعه ها یه درصد کمی باعث معروف شدن مایکل شد . اونم نه به سود مایکل بلکه به ضررش که همه پشت سرش حرف میزنن .
مایکل موسیقیش بود که معروفش کرد . لحضه ای که تو موتان 25 با مونوالک به اوج رفت . موزیک ویدئو های محشرش . صدای قنشنگش . شخصیت خودش که دوست داشت به همه کمک کنه . رقص خیره کنندش که ادمو جذب تماشاش میکنه و حتی لبخند پر انرژی و باحالش . میخواهید از اینا تا صبح بگم ؟
ولی شایعه ها هیچ وقت تاثیرشون زیاد نبوده و فقط مایکلو تو خیلی جا ها خراب کردن .
كاربر(ان) زير تشكر كردند: NicoleL2

10 مارس 2012 15:14 #22359 توسط omid
مطمئنی که مایکل میتونسته 4 اکتاو رو بخونه؟؟!!!!!!!!!!! یکم زیاد نیست؟؟

MICHAEL IS ALIVE

10 مارس 2012 18:42 #22375 توسط Hamid
همه انسان های دنیا قادرند 3 اکتاو بخونن و عملا چیزی بیشتر از 3 اکتاو وجود نداره .
هر اکتاو از 2 دانگ تشکیل شده و سه اکتاو می شه 6 دانگ .

انسان ها قادرن 2 اکتاو با صدای طبیعی و یک اکتاو با صدای فوسه بخونن .

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

30 مارس 2012 09:43 #22927 توسط e r o s
خواننده ای سراغ دارم که یک نت بیشتر از 3 اکتاو خونده. همه انسان‌ها قادرن حمید جان؟! البته شاید منظورت بعد از ده سال تمرینه.

This is BREAKING NEWS

30 مارس 2012 10:52 #22928 توسط aisan
من که خودم صدای مایکلو با هیچ صدایی عوض نمیکنم. مایکل یه صدای اسمانی داشت که من تا حالا صدایی بهتر و لطیف تر از صدای مایکل نشنیدم.
ولی من به یه چیزی اعتقاد دارم که وقتی آدم به موزیک ویدیو های مایکل نگاه میکنی صداش کمتر به چشم میاد چون آدم مجذوب رقصش میشه. ولی صدای مایکل واقعا بی نظیره و بازی هایی که با صداش در میاره و مدلی که میخونه اونو بیشتر از دیگران متمایز میکنه. ولی دلیل این که مایکل تا این حد معروف بود علاوه بر رقص و صدا یا هر چیز دیگه من فکر میکنم که شخصیت خیر و صادقش بود :mj6: :mj12: :mj11:

when you have faith in yourself you dont need others to believe in you

01 آوریل 2012 20:56 - 01 آوریل 2012 21:02 #23003 توسط Hamid
علی جان تا جایی که من اطلاع دارم و استاد های صدا سازیم باهام راجع بهش صحبت کردن ، چیزی بیشتر از 3 اکتاو وجود نداره . به توانایی مربوط نیست ، قضیه محدوده تارهای صوتیه . مثلا گیتار 6 تا سیم بیشتر نداره ! سه تار 4 تا سیم داره و محدوده صوتیش هم مشخصه ( 3 تار مثال زدم چون قبلا ساز خودم بوده ! ) . منظورمو متوجه شدی ؟
همه گیتار ها ( در حالت کلی ) همه نت ها رو دارن و می تونن صداشو دربیارن ، اما مثلا گیتار الحمرا صدای بهتری از 3070 داره ! آدم ها رو هم می شه اینجوری دسته بندی کرد . در شرایط تمرین همه توانایی خوندن نت ها رو معمولا دارن اما یکی تمییز تر می خونه .
حالا من دیگه اطلاعی ندارم که استثنایی هم وجود داره تو این داستان یا نه

Keep The Faith

02 آوریل 2012 11:01 #23018 توسط mohammad
یه نکته ای که اینجا تو بحث اصلی تاپیک مطرح نشد اینه که مایکل اگر در رقص و صدا توانایی و قدرت و محبوبیت کسب نمیکرد دیگه لزومی نداشت براش شایعه بسازن
کسانی که شایعه ها رو میساختن خواسته شون این بود که چهره مایکل رو خراب کنن با دروغ, و درآمد خودشون رو بالا ببرن چون این مایکل بوده که با رقص و موسیقی خودش تونسته محبوبیت کسب کنه و معروف بشه و مردم رو مجبور به دنبال کردن خبر هاش و اتفاقات دوروبرش کنه اگر این رقص و موسیقی و صدا نبود و این کارها رو نمیکرد و این موفقیت ها رو کسب نمیکرد دیگه کسی واسش شایعه نمیساخت و لزومی نداشت که این کار رو بکنه چون اون موقع مایکل جکسونی وجود نداشت که 99 درصد مردم جهان بشناسنش و برای روزنامه ها پولسازی کنه

02 آوریل 2012 16:03 #23029 توسط Jasmine Jackson-mjforever
البته که رقص و صدای منحصر به فرد مایکل عالی بوده اما هر هنرمندی به یه سری چیزایی به غیر از این ها هم احتیاج داره. مثل اخلاق خوب. کارهای عجیب و نواورانه. خبرساز بودت. و خیلی خوشتیپ و زیبا بودن و البته شایعه ها. که هم مردم رو مطلع میکنه که چنین فردی وجود داره و هم حس حمایت رو به وجود میاره در مردم. و البته تبلیغات

mj for ever....

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.