سؤال Top 10

14 می 2013 10:55 #31430 توسط FeanoR
انتظار از سینمای ایران زیاد نیست نه مردم ایران انتظار زیادی دارن نه خود تهیه کننده ها یا کارگردانان، برای همین ایده های خوب کم هستش و همه چی کلیشه ای شده با اینحال بعضی ها هستن که فیلمهای خوبی میسازن در سطح خود ایران اما واقعا تعدادش کم هست. اما توی هالیوود انتظاری که مردم دارن حتی از زمان هم جلوتره و مردم میخوان هالیوود قادر باشه فیلمهایی بسازه که زمان هم جلوش زانو بزنه و بگه ایول یعنی اینطوری ^:)^

بودجه همه چی نیست، بودجه یک قسمتی هست، مردم انتظار ندارن الان ایران بره ماتریکس بسازه که میگین بودجه نیست، بودجه حتی بیشتر از انتظارات مردم هستش، چون انتظار مردم ایران زیاد نیستش پس حداقل میتونن فیلمی بسازن که مردم رو راضی نگه دارن.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

14 می 2013 11:10 #31431 توسط Michaellover
وحید کلا تو فیلمایی که انتخاب کردی از Man on the Moon و God Father Part III خوشم میاد :dnkw:
کلا از فیلمای تو سبک ارباب حلقه ها و هری پاتر و این چیزا خوشم نمیاد بیشتر از فیلمای پر رمز و راز و این جور چیزا خوشم میاد :daydreaming

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

14 می 2013 13:14 - 14 می 2013 13:19 #31432 توسط FeanoR

Ali نوشته: وحید کلا تو فیلمایی که انتخاب کردی از Man on the Moon و God Father Part III خوشم میاد :dnkw:
کلا از فیلمای تو سبک ارباب حلقه ها و هری پاتر و این چیزا خوشم نمیاد بیشتر از فیلمای پر رمز و راز و این جور چیزا خوشم میاد :daydreaming

من الان دو سری ارباب حلقه ها دارم بعدش یکی Extended یکی دیگه Special Extended هستش بعد الان دو هفته از زندگیمو گرفته که کدومش رو پاک کنم و کدومش رو نگه دارم :D بعد تو کلا خوشت نمیاد :))

الان ارباب حلقه ها و هری پاتر بیشتر از Man on the Moon و God Father Part III رمز و راز دارن :D

حالا همه اینا به کنار، Requiem For A Dream چییییییییییییییییییییییییییییییییی؟ با اینکه میدونم سلیقه ها متفاوته و هر کسی یک سبکی رو دوست داره و این باعث برتری یا کمتری یک چیز نمیشه اما Requiem For A Dream چیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟ من الان میخواستم خودمو بکشم بعد جلومو گرفتن :D این فیلم خارق العاده س، وقتی موسیقی متنش شروع میشه من این گوشتای پشتم رو احساس میکنم دارن میرن داخل هم :D با ریتمش باید سرتو بکوبی به میز :D تازه این به غیر بازیهای فوق العاده که اصلا تو وجودت احساسشون میکنی و کارگردانی بی نظیرش هست و همینطور ریتم داستانیش.

جدای از همه اینها Man on the Moon واقعا فوق العاده س و من خودم عاشق اندی کافمنم و هیچوقت گریه و فریاد بدون صدای آل پاچینو توی God Father Part III رو یادم نمیره اصلا برای همین صحنه یک شعر نوشتم به اسم فریاد بی صدا :D

من خودمم عاشق رمز و راز م اما به نظرم این رمز و راز تو سریالهای سبک خودش بیشتر بهش پرداخته میشه تا فیلم با اینحال هیچ سریالی به فوق العاده بودن Mulholland Drive نمیرسه.

14 می 2013 16:36 #31434 توسط Michaellover
ارباب حلقه ها خیلی اکشنه...
دوست ندارم :D

امین شما فقط نقد می کنی؟ :D خودت فیلمات رو نمی زاری؟ :argue:

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

14 می 2013 16:54 #31436 توسط FeanoR

Ali نوشته: ارباب حلقه ها خیلی اکشنه...
دوست ندارم :D

امین شما فقط نقد می کنی؟ :D خودت فیلمات رو نمی زاری؟ :argue:

من یک مدتی توهم برم داشته بود که Game of Thrones از ارباب حلقه ها از نظر داستانی و شخصیت پردازی بهتره، بعد نشستم دوباره ارباب حلقه ها رو دیدم، از شرم اینکه چرا من همچین فکری میکردم، خودمو تنبیه کردم اول چند ساعت رفتم زیر میز کامپیوترم بعدش هم گرفتم خودمو زدم =)) ارباب حلقه ها فوق العاده س.

الانم چون از Requiem For A Dream خوشت نیومده برای معذرت خواهی از فیلم، نشستم یکبار دیگه نگاهش کردم حالا برای معذرت خواهی از Schinder's List هم الان میخوام نگاهش کنم و امیدوارم که ما رو ببخشن :D
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

15 می 2013 10:15 #31443 توسط kingmichael
من هنوز علایقم رو رسته بندی نکردم :D
هر کدومو انتخاب کنم یه فیلمی از دستم ناراحت میشه
مگه اینکه فیلمهایی که بقیه گفتم رو انتخاب نکنم :D

مدیران انجمن: شايان

Please publish modules in offcanvas position.