سؤال The Dark Knight Rises

21 جولای 2012 10:05 #26276 توسط FeanoR

Tom Hardy در نقش Bane :
برای بازی در این نقش Tom Hardy به وزنش 14 کیلوگرم اضافه کرده و خودش رو به 90 کیلوگرم رسونده. طبق گفته های Lindy Hemming ( طراح لباس فیلم ) " این شخصیت از ماسکش برای تنفس یک گاز بی حس کننده استفاده میکنه تا درد زخمی که داره رو کم بکنه " نولان دلیل انتخاب این شخصیت رو اینجوری بیان کرده " او بتمن رو هم از نظر ذهنی و هم از نظر بدنی مورد آزمایش قرار میده "
هاردی سبک مبارزه ی Bane رو اینجوری توصیف میکنه : " ... وحشیانه , وحشیانه. اون یک آدم بسیار هیکلی و همچنین روانیه. سبکش استفاده از ضربات سنگینه و توی مبارزه هاش هر چیزی رو میتونین مشاهده کنین , از شکستگی های کوچیک استخوان , شکستن دنده ها و شکستن گردن تا خورد کردن جمجمه و ... "
نولان همچینین اضافه میکنه که " برای من Bane چیزیه که ما تا بحال در فیلم نداشتیم , Joker فردی بود که بدنبال خرابی و بی نظمی بود , ولی Bane چیزی متفاوته . اون یه خلافکار قدرتمنده و یه جورایی عین یه هیولای کلاسیک میمونه , البته با یه مغز فوق العاده. "
" Tom بسیار عالی بازی میکنه و کسیه که میتونه تمام حالات یه شخصیت رو به خوبی اجرا کنه "
Emma Thomas تهیه کننده ی فیلم ( اون همچنین همسر نولان هم هست ) هم گفته " Bane برای بتمن بعد از Joker , که بیشتر کارهاش به بی نظمی و بازی با افراد ربط داشت , حریف بسیار خوبیه. به خاطر اینکه برخلاف Joker اون با نقشه کار میکنه. "
نکته ی دیگه ای که باید بدونین اینه که در کمیک بوک ها هم تنها کسی که توان رویارویی فیزیکی با بتمن رو داره Bane ـه و همچنین تنها کسیه که تونسته تا بحال بتمن رو شکست بده.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, kingmichael

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

21 جولای 2012 10:09 #26277 توسط FeanoR

Anne Hathaway در نقش Selina Kyle :
در این فیلم Selina Kyle همکار Bane هست. Hathaway نقشش رو خیلی فیزیکی دونسته , مخصوصا بازی در لباس مخصوص چرمیه شخصیتش رو . اون برای بازی در این نقش 5 روز در هفته رو به تمرین اختصاص داده. " من همیشه فکر میکردم که هرچی لاغرتر باشی بهتره , اما برای این نقش من باید قوی هم باشم " اون در رابطه با لباسش هم گفته " این عکس هایی که به بیرون درز کرده خیلی نا امید کننده ان و چون که هنوز ادیت و ... نشدن همه ازش ناامید شدن " ( این حرف به دلیل کمپین های گسترده ی اینترنتی برای تغییر لباسش در فیلم بود )
" اونا به من کلی تمرینات نظامی دادن تا توی فیلم بتونم به خوبی حرکات رزمی رو اجرا کنم.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, Jasmine Jackson-mjforever, kingmichael

21 جولای 2012 11:11 - 21 جولای 2012 11:23 #26280 توسط FeanoR
اطلاعات جدیدی از عامل حادثه به دست آمده است. او جیمز ایگن هولمز یک دانشجوی داروسازی است که در ۱۳ دسامبر ۱۹۸۷ به دنیا آمده است. پلیس او را در پارکینگ پشتی سینما دستگیر کرده و پنج ساختمان همسایه محل زندگی‌اش که در هشت کیلومتری محل حادثه قرار دارد را مرخص کرده و آنجا را به شدت تحت نظر دارد. پلیس می‌گوید بمب‌ها بسیار پیچیده‌اند. خود مظنون به پلیس گفته که قبل از حرکت به سوی سینما آن‌ها را آنجا گذاشته است. این ساختمان مختص دانشجویان داروسازی کلرادو و کارکنان آن است. این بزرگ‌ترین حادثه تیراندازی در کلرادو پس از حادثه مشهور کلمباین است.

هولمز موهایش را قرمز کرده بوده و خودش را جوکر خطاب می‌کرده است. او قبلا هم لباس مشکی بتمن را به تن می‌کرده است. او پیش از این در دانشگاه داروسازی کلرادو دانشجوی دکترای نوروساینس هم بوده است. جیمز اصالتا اهل کالیفرنیا بوده و دوستانش او را فردی باهوش که هیچ نشانی از خشونت در او دیده نمی‌شده می‌دانند. او آدمی بسیار خجالتی بوده و در کلیسای محل بسیار دیده می‌شده است. مادرش در تماسی اعلام کرده که از اینکه پسرش در چنین حادثه‌ای نقش داشته به شدت ناراحت است. او و همسرش در پیامی اعلام کرده‌اند که با خانواده قربانیان همدردی می‌کنند و از آن‌ها به خاطر حفظ حریم‌شان قدردانی کرده‌اند.

پلیس کلرادو تعداد کسانی را که مورد اصابت قرار گرفته‌اند ۷۱ نفر عنوان کرده و آخرین اخبار، تعداد کشته شدگان را دوازده نفر اعلام کرده‌اند که حال برخی از مجروحین (سه نفر) وخیم گزارش شده است. اولین فردی که در میان کشته‌شدگان تایید شده یک دختر گوینده خبر ورزشی ۲۴ ساله بوده که اتفاقا همین امسال از یک حادثه تیراندازی در ماه ژوئن در تورنتو جان سالم به در برده بوده است. در میان کشته‌شدگان دو پسر سه و شش ساله و یک فرد ۴۵ ساله شناسایی شده است... در ادامه...

انتظار می‌رود فیلم تازه سری بتمن پرفروش‌ترین فیلم سال باشد که باید دید با این اتفاقات چه سرنوشتی خواهد داشت. فیلم به خاطر نگاه تیره و تارش به جامعه حواشی زیادی داشته است و به گفته برخی شاهدان حتی ارجاعات سیاسی فراوانی در آن دیده می‌شود.

هر دو نامزد انتخاب ریاست جمهوری آمریکا امروز کمپین‌های‌شان را به خاطر این حادثه تعطیل کرده‌اند. اوباما در ابتدای سخنرانی امروزش گفت که همه حضار جمع شده‌اند تا درباره موضوعات مهم کشورشان سخنرانی کنند اما با صبح با این حادثه تلخ بیدار شده‌اند و در برابر آن باید به عنوان یک خانواده آمریکایی متحد باشند و پس از آن خبر حادثه را برای حضار تعریف کرده است. او از این که چطور یک انسان می‌تواند هم‌نوعانش را از بین ببرد اظهار تعجب کرده و گفته که هیچ حسی نسبت به چنین حرکت شیطانی و خشونتی ندارد. او تنها درس از چنین حادثه‌ای را شکننده بودن زندگی دانسته و عنوان کرده فرصت زندگی محدود و باارزش است. چیزی که در انتهای روز باقی می‌ماند چیزهای کوچک نیست و رفتار مردم با یکدیگر و این‌که چقدر به یکدیگر عشق می‌ورزند است. او گفته می‌دانم والدینی که در این جمع حضور دارند واکنشی مثل من به خبر نشان داده‌اند و او و همسرش امشب فرصت داشته‌اند که دختران‌شان را محکمتر در آغوش گیرند اما به کسانی که این شانس را ندارند اعلام کرده که ما به عنوان هم‌میهن اینجا هستیم و شما را در آغوش می‌گیریم. اوباما گفته دخترانش به سینما می‌روند و چه می‌شود اگر مافیا آنجا باشد. او در آخر از تمام کسانی که در جمع شرکت کرده‌اند تشکر کرده و گفته روزهای دیگری برای سیاست وجود دارد اما امروز روز دعا و تفکر است و پس از آن همه را به سکوت برای قربانیان و مجروح‌شدگان دعوت کرده است.

البته شهردار نیویورک به گفته‌های دو نامزد انتخاباتی اعتراض‌های تندی انجام داده و گفته که آن‌ها باید از کلی‌گویی دست برداشته و فکری به حال معضل حمل اسلحه بکنند. هولمز در هنگام حادثه سه اسلحه و دو گاز اشک‌آور و یک چاقو حمل می‌کرده است. او ابتدا چند تیر هوایی شلیک کرده و پس از آن بدون هدف به سمت جمعیت شلیک کرده است. قوانین ایالت کلرادو به شهروندان اجازه می‌دهد حتی بدون هیچگونه مجوزی اسلحه حمل کنند اما برای فروش و اجاره آن باید اسلحه ثبت شود.

مسوولین کمپانی هنوز تصمیمی درباره ادامه اکران فیلم نگرفته‌اند و این در حالی است که فیلم در بیش از چهار هزار سینما در آمریکای شمالی و بیش از ۶۵۰۰ سینما در سراسر جهان اکران کرده‌اند و امیدوارند رکرودهای فروش را جابجا کنند. گفته می‌شود اکثر شبکه‌های تلویزیونی آمریکا پخش تبلیغات فیلم را متوقف کرده‌اند و این کار استودیو را سخت‌تر خواهد کرد.

عکس‌های حادثه را ببیند. عکس‌ها محل حادثه، خانواده‌های قربانیان و بازماندگان و بازرسی خانه مظنون را نشان می‌دهند.

"کافه بازی" منتشر کرد: کشتار تماشاگران فیلم بتمن در روز جمعه ابعاد تازه‌ای پیدا کرده است: مشابه این حادثه 26 سال قبل در یکی از کامیک های بتمن اتفاق افتاده است: آتش گشودن در سینما

ماجرای تیراندازی یک جوان 24 ساله به مردم در حال تماشای جدیدترین فیلم بتمن در سینما که 12 کشته و 50 مجروح بر جای گذاشته، به تیتر اول تمام رسانه‌ها و فاجعه‌ای ملی در آمریکا تبدیل شده‌است.

لحظه به لحظه خبرهای تازه‌ای از جیمز هولمز عامل اصلی قتل عام کلورادو در رسانه‌ها منتشر می‌شود که باعث کنجکاوی و وحشت مردم دنیا شده‌است. بتمن همیشه یکی از تاثرگذارترین محصولات دنیای سرگرمی محسوب شده، اما پس از این حادثه قطعا نگاه‌ها به این قهرمان دنیای کتاب‌های کامیک تغییر خواهد کرد.

ساعاتی قبل شاهدین محلی و نیروهای پلیس اعلام کردند که هولمز پس از دستگیری خود را جوکر معرفی کرده و بدون هیچ مقاومتی تسلیم شده‌است. البته جوکر در کتاب‌ها، فیلم‌ها و بازی‌های بتمن برای اقدامات جنون آمیزو بی‌رحمانه‌ی خود شهرت دارد اما کمتر کسی به یاد می‌آورد که دشمن همیشگی بتمن در سینما به روی مردم آتش گشوده باشد. نکته‌ی جالب اینجاست که قبلا اتفاقی مشابه فاجعه‌ی کلورادو در یکی از کتاب‌های کامیک بتمن به وقوع پیوسته‌ است؛ بیست و شش سال قبل و در یکی از معروف‌ترین کامیک‌های بتمن!

کافه سینما: کریستوفر نولان در واکنش به حادثه کلرادو در اولین ساعات روز جمعه اعلام کرد: من از طرف بازیگران و عوامل شوالیه تاریکی به پا می‌خیزد صحبت می‌کنم. می‌خواهم اندوه فراوانی را که نسبت به این تراژدی بی‌معنی که برای جامعه آئورورا اتفاق افتاده اظهار کنم. دیگر نمی‌خواهم چیزی درباره قربانیان حادثه تیراندازی بدانم اما آنها برای دیدن یک فیلم آنجا بوده‌اند.

من معتقدم سینما یکی از فرم‌های مهم هنر آمریکایی است و تجربه دیدن یک داستان سربسته روی پرده یک سرگرمی مهم و لذتبخش می‌باشد. سالن‌های سینما خانه‌ام هستند و این فکر که کسی به این معصومیت و این مکان امن به اینشکل غیرقابل تحمل تعرض کند برایم آزاردهنده است. هیچکدام از ما نمی‌توانیم هیچوقت نمی‌توانیم عمق احساسات‌مان را برای کشنه‌شدگان بی‌گناه این جنایت مخوف اعلام کنیم اما آنها و خانواده‌های‌شان در ذهن‌مان هستند.

همچنین در ادامه واکنش‌ها به این حادثه مخوف سینماهای AMC اعلام کرده‌اند که دیگر به تماشاگران اجازه نخواهند داد با لباس‌هایی که برای مردم ایجاد ناراحتی می‌کنند در سینماها حاضر شوند. همینطور استفاده از ماسک و اسلحه‌های تقلبی نیز در این ساختمان‌ها ممنوع خواهد شد.

علاوه بر آن بسیاری از شبکه‌های بزرگ تلویزیونی آمریکا از جمله NBC، CBS و ESPN تبلیغات فیلم را قطع کرده‌اند و برادران وارنر اعلام کرده‌اند که خودشان این تبلیغات را قطع نکرده‌اند اما از این اتفاق استقبال می‌کنند. بسیاری از شبکه‌ها هم پخش برنامه‌هایی که احتمال ناراحتی برای بینندگان دارد را متوقف خواهند کرد.

با وجود این حادثه غم‌آنگیز فروش فیلم همچنان بالا گزارش شده و فیلم در روز جمعه نزدیک به نود میلیون دلار فروخته است.

منبع: کافه سینما-آخرین اخبار و یادداشت های سینمای ایران و جهان

This message has attachments images.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, e r o s, کوچکترین طرفدار

22 جولای 2012 00:24 #26339 توسط FeanoR

شوالیه تاریکی بر می خیزد با فروش بیش از 67 میلیون دلار در دنیا و بیش از 27 میلیون دلار در فروش شبانه رکورد فروش فیلم اونجرز را شکست.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Jasmine Jackson-mjforever, e r o s

23 جولای 2012 08:26 #26393 توسط Jasmine Jackson-mjforever
جالبه... با این اتفاقات خفنی که درباره ی این فیلم افتاده چنین رکوردی عجیب نیست!
حالا اخبار ایران گیر داده به حادثه ی کشته شدن مردم توی سینما به دلیل بحران اقتصادی! بهونه ی خوبی پیدا کردن!

mj for ever....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

24 جولای 2012 15:38 - 24 جولای 2012 15:41 #26460 توسط FeanoR

فکر میکنین در آخر امتیاز این فیلم چند بشه؟

تا الان 100 هزار نفر رای دادن و امتیاز 9.2 هست که امتیاز خیلی بالایی هست، 100 هزار تا رای، خیلی خوبه ولی برای بتمن هنوز کمه با توجه به رای 784 هزار نفری به قسمت قبلی!

من میگم در نهایت احتمالا میشه، 8.9 امتیازش! تعداد رای هم میشه بالای 700 هزار تا حتما دیگه!

نمره منتقدین به این زودی بهش خورده!!!! نولان توی جلب توجه منتقدین زیاد موفق نبوده! inception نمره منتقدین ش خیلی پایینه مثلا!

به جاش تمام طرفدار های این فیلم قصد کردن که بهش 10 بدن!

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Michaellover

24 جولای 2012 16:56 #26464 توسط FeanoR
باکس آفیس این هفته هم منتشر شد. فروش فیلم بتمن در هفته اول 160.8 میلیون دلار گزارش شد که بین فیلم های دو بعدی رتبه ی اول و بین همه ی فیلم ها تاریخ سینما رتبه ی سوم رو بدست اورد.کارشناس ها معتقدن که فروش فیلم تحت تاثیر حوادث کلرادو بوده و فروش واقعی فیلم می تونسته تا 195 میلیون دلار هم برسه.

24 جولای 2012 17:30 #26465 توسط e r o s
منم فکر می‌کنم همین نمره رو کسب کنه!

جالبه یاسمن نشنیدم!

This is BREAKING NEWS

31 جولای 2012 16:14 - 31 جولای 2012 16:16 #26784 توسط mahan
:( :cry:

من فیلم رو دیدم . . .

کاش نمیدیدم . . . حالم خیلی بده . . . :cry:

لعنت به تو نولان . . . :(

لعنت به تو با این سه گانت . . . لعنت به تو با این قسمت آخرت . . . لعنت به تو که انقدر کارت درسته . . . :cry:

قهرمان کمیک بوکی مورد علاقه من . . . قهرمان کودکی من(باز نگین غرب زده! رستم و سهراب چی پس!) . . . بتمن . . .

:bye2:

آی لاو یو من . . .

31 جولای 2012 19:03 #26789 توسط Jasmine Jackson-mjforever
چطور فیلمو دیدی؟ ایران اومد مگه؟!؟!

mj for ever....

مدیران انجمن: شايان

Please publish modules in offcanvas position.