سؤال گلشیفته فراهانی و تصاویر نیمه برهنه ( ورود برای افراد بالای 16 سال )

29 ژانویه 2012 18:04 #20502 توسط Farnaz
اینو یکی از دوستای فیسبوک گذاشته بود منم اینجا می ذارم سهیم شید:D

پیام گلشیفته فراهانی به ملت ایران

سلام مردم ایران از اینکه منو حمایت میکنید و توی همه سایتها راجب من مطلب زده اید سپاسگذارم تنها خواهشی که دارم از search اسم من در گوگل بپرهیزید چون موتور جستجوشون هنگ کرده پاسخ گوی شما ملت ایران نیست و این نقص را از چشم من میبینه گوگل .......
گوگل گفته اگه آنجلینیا جولی ویا جنیفر لوپز لخت میشدن مردم دنیا به اندازه ای که ملت ایران به تنهایی اسم تورو search کردن به گردش هم نمیرسید دوباره از همکاری شما متشکرم گل شفته فراوانی

URL=https://img4up.com/]

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

[/URL]

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

29 ژانویه 2012 18:33 #20510 توسط kingmichael
اینو راست میگه ما ایرانیا اصولا همه چیزو بزرگ میکنیم
و البته یه کمی هم ندیده بازی در میاریم

فقط من منظورش از اینکه میگه گوگل هنگ کرده رو نمیفهمم
گوگل در دهه های اخیر فقط یه بار هنگ کرد که اونم همه می دونیم برا چی بود

29 ژانویه 2012 18:40 - 29 ژانویه 2012 18:46 #20511 توسط kingmichael
لیدی گاگا هم چنین تصاویری داشته حتی بدتر از اینا
مخصوصا تو کلیپ تلفن و مری د نایت تصاویرش خیلی بدتر از این عکس گلشیفته بود
با وجود اینکه چهره جهانی هم هست ولی به اندازه گلشیفته تو دنیا مطرح نشد

همکاری شما متشکرم گل شفته فراوانی

گل شفته فراوانی =)) =)) =))

29 ژانویه 2012 22:52 #20549 توسط شهروز
برخی فراموش می‌کنند که در جامعهٔ امروزی هر ایرانی به عنوان کل ملت ایران خطاب خواهد گرفت. موجی از تنفر بر علیه ایران برپا شده که حتی خودمان هم نمی‌دانیم. حتی آن‌هایی که از ما تنفر هم دارند نمی‌دانند که چگونه از ملتی که تدوین‌گر حقوق بشر بود متنفرند. دلیلش هم واضح است. اینکه بگوییم کار گلشیفته به خودش مربوط است و ما حق این که درست یا غلط بودن این کار نظر بدهیم را نداریم درست نیست. اگر او نمی‌خواست که مردم دربارهٔ این حرکت سنت‌شکن او حرف بزنند پس چرا عکسش را به صورت عمومی پخش کرد؟ برهنه شدن نه هنر است و نه آزادی و نه نشان دادن اعتراض. هر چند که می‌توان این عمل نابخردانه را نتیجهٔ رفتار نسنجیدهٔ و افراطی جمهوری اسلامی دانست. به هر حال از نظر من با توجه به شرایط حاضر (نحوهٔ رفتار جمهوری اسلامی) این حرکش توجیه پذیر است و خیلی شجاعت داشته.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nikolay

31 ژانویه 2012 13:22 - 31 ژانویه 2012 13:24 #20664 توسط کوچکترین طرفدار
درود
به نظر من ایشون حتی اگه فیلم پورno هم بازی کنه به خودش ربط داره و اختیار خودش رو داره و به هیچکس هیچ ربطی نداره
واسم جالبه ملت ایران وقتی او یارو ... میره خارج از کشور و با حرف زداناش و رفتارش گند میزنه به ایران و ایرانی هیچی نمیگن ولی وقتی گلشیفته تو خارج از کشور لباسش رو در میاره اینا اینجا میگن ابرومون رفت. واسم جالبه انگار ایرانی خارج از کشور هم باید حجابش رو رعایت کنه احتمالا پس فردا میان گیر میدن انوشه انصاری رفت فضا چرا چادر سرش نکرد آبرومون رفت
سپاس

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Jasmine Jackson-mjforever, kingmichael, mohammad

31 ژانویه 2012 17:22 #20682 توسط Jasmine Jackson-mjforever
حالا چی هست که اینهمه بزرگش کردن! منم چندوقت پیش اینو تو فیس بوک دیده بودم.
نمیدونم چرا اینطوری ابروشون میره ولی با یه سری اقداماتی که همه میدونیم ابروی ایران نمیره. به نظر من اقدام بسیار شجاعانه ای بود و چنین چیزایی هیچ ربطی به شخصیت طرف نداره

mj for ever....

كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

26 فوریه 2012 15:18 - 26 فوریه 2012 15:19 #21626 توسط شايان
حمید جان این تاپیک رو زدی نظرات همه بچه ها رو شنیدی اما به عنوان کسی که تاپیک رو زده بهتره نظر خودت رو هم بشنویم چون مطمئنا هر کسی هر تاپیکی میزنه هدفی داره و این تاپیک به نظر من ناقص میاد با فرض اینکه زننده تاپیک باور خودشو درون خودش ریخته و چیزی از اون در تاپیک خودش نیاورده...به قول خودت نترسید بحث کنید پس اینجا جای نوشته خودت خالیه.......هر کسی هر برداشتی خواسته از نوشته های دیگران پیش خودت کرده و دیگه این تاپیک فعلا نظر جدیدی به خودش نمیبینه پس بهتره بگی...

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

26 فوریه 2012 20:30 #21643 توسط Hamid
هدف من یکم فرای گلشیفته فراهانی بود .
من چندین ماهه همه مسائل رو از دریچه ای دیگه نگاه و بررسی می کنم .
راستش در مورد این موضوعات طرز فکر به خصوصی ندارم ، جمع بندی هام در مورد افراد و نظرهاشونه . اون هم به طور شخصی و برای شیطنت هایی که تو آینده کارهای خودم گنجوندم .
برای من تو این موارد مرز وجود نداره ...
چون دنیا دنیای پایداری نیست .
بیشتر دارم سعی می کنم نقطه جوش افراد و پیدا کنم تا یاد بگیرم تو کاری تا چه حد باید زیاده روی یا کند روی کنم !

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

27 فوریه 2012 14:07 #21669 توسط شايان
متوجه هستم چی میگی....یکجور داری مزه دهن دیگران رو میسنجی میخوای بسنجی که مرز دید و توجه مخاطبان در چه حدیه....من اینکار رو بارها رو اطرافیانم انجام دادم برای سنجش گیراییشون از موسیقی و این به من کمک کرد تا بفهمم باری ساخت یک موسیقی مخاطبین عمومی و یا تخصصی تر به چه چیزهایی توجه میکنن نتایج واسم گاهی غیرفابل پیش بینی ولی آموزنده بودن و موقعی که نتایج رو به هم گروهی هام گفتم براشون جالب بود...این کارت تحسین برانگیز بود حمید چون این یک احترام به مخاطب و یک هوشمندی برای ایجاد ارتباط بهتر با مخاطبینه....

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

27 فوریه 2012 15:37 #21676 توسط Hamid
نکته ای که هست من اینجا رو به عنوان حد آخر نقطه جوش در نظر گرفتم . چون اینجا هواداران مایکل نظر می دن و خیلی خیلی راحتتر تابو شکنی ها رو می پذیرن و در عمل این نقطه جوش تو جامعه واقعی نصف هم نیست !

Keep The Faith

مدیران انجمن: شايان

Please publish modules in offcanvas position.