Loved یورو 2012

13 جون 2012 14:35 #25063 توسط hojat

Mohsen.srn نوشته:

من منظور من این بود که دیگه هیچی اون ایتالیایی که وقتی توتی تیم رو نگاه میداشت و ...
نمیشه

اما بازم عشق است دنیل دروسی و چند تا دیگرو داریم
ایشالا قهرمانیم محسن
ایتالیاEver4

(as.Roma)

آخ... نگو که دلم پر کشید... .

2006 رو یادته...

وااااااااای مالدینی رو یادته... 2002... من چقدر داغون شدم.

اما جدای از کوری خونی... من دلم به این جام روشنه. نه که باز دوباره شروع کردند به پاکسازی و سفت و سخت هم برخورد کردند. خاطره 2006 رو زنده میکنه.

گرچه خودمونیم با این کوری هایی که من خوندم اینجا... اگه خدای نکرده تیممون رو دوباره جادو کنند. باید برم تا سال دیگه اینورا پیدام هم نشه... اما خوب من کلا توی این زمینه ها پر رو هستم. کم نمیارم. نگران نباشید.

غمت نباشه
مثل خودمی

2006 رو نگو که ... :))

باید ببینیم چی میشه
برد با ما هاست
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Mohsen.srn

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

13 جون 2012 15:09 #25065 توسط Michaellover
امشب دانمارک رو سوراخ سوراخ می کنیم :clp: :clp: :clp: :clp2: :clp2: :clp:

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

;;) ;;) :clp2: :clp: :clp: :clp2: :-P :-P :-P :-P :d/ :-P :-P :d/ :-@ :-@ :faranak: :bleh: :bleh: :bleh: :budbr: :bd: :bd: :-P :-P :-P :-P :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp: :clp: :clp: :clp2: :clp2: :clp2: :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :clp2: :clp2: :clp: :MJ2: :MJ2: :good: :good: :gossip: :gossip: :guitar: :guitar: :bd: :bd: :hehe: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :jump: :lolabove: :lolabove: :lolabove: :devil: :devil: :hug: :hug: :-c :-c :-@ :d/ :d/ :-P :-P :-bd :-bd :clp2: :clp2: :clp: :clp: :goof: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :bd: :bd: :bye: :bye: :scream: :scream: :scream: :scream: :swrdmn: :swrdmn: :MJ2: :mj11: :mj11: :mj12: :mj6: :mj9:

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

13 جون 2012 15:34 #25066 توسط شايان
امشب ببینیم آلمان و هلند چکار میکنن عجب بازی هایی داره امشب!!!امیدوارم بازی پرتقال و دانمارک زیبا باشه چون 2 تیم خیلی روان بازی میکنن...

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

13 جون 2012 16:52 #25068 توسط Michaellover
نمیه اول بازی 2-1 به نفع پرتقال!

13 جون 2012 20:47 - 13 جون 2012 20:49 #25069 توسط Nikolay
خیلی حیف شد. دانمارک باید میبرد. خوب بازی کرد. ظاهرا فقط یک نفر خارجی داشت. از این کارشون خیلی خوشم اومد آفرین. آلمان هم خیلی زیبا مقابل هلند بازی کرد و خیلی زیبا هم برد. جای نروژ و اتریش هم خالیه.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

16 جون 2012 08:31 #25142 توسط شايان
خب هلند هم باخت آلمان قهرمانانه ظاهر شده مقتدرترین تیم جام بوده فعلا با دو برد متوالی....

دیشب بازی انگلستان و سوئد که عالی بود آخر هیجان بود انگلیس خیلی زیبا پیروز شد یکی از بهترین بازی های جام بود امیدوارم بیشتر از این بازی ها تو این جام ببینیم...

16 جون 2012 11:07 #25145 توسط mohammad
مورینیو:پرتغال جزو سه تیم برتر یورو نیست

سرنوشت پرتغال به تیمهای دیگر بستگی نداردوفقط به شرایط خودش بسته است

سایت گل- ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید،تیم ملی کشورش را یکی از مدعیان قهرمانی در رقابتهای یورو2012 نمی داند.
این درحالی است که تیم ملی پرتغال با امتیازی برابر با دانمارک در رده دوم جدول گروه بی یورو قرار گرفته و روز چهارشنبه موفق شد تا بانتیجه 2-3 از سد حریف اسکاندیناویایی خود عبور کند.
برد مقابل هلند در بازی یکشنبه شب، می تواند به صعود پرتغال از گروه مرگ کمک کند. دراین میان ژوزه مورینیو، معتقد است که تیمهای دیگری دریورو هستند که قدرت بیشتری نسبت به پرتغال،نایب قهرمان یورو2004 دارند

آقای خاص در کنفرانسی خبری در سنگاپور گفت:« سرنوشت پرتغال به تیمهای دیگر بستگی نداردوفقط به شرایط خودش بسته است. اگر آنها درمقابل هلند کار رادرست انجام دهند،به یک چهارم پایانی می رسند.فکر نمی کنم که پرتغال یکی از دو یا سه تیم برتر تورنمنت باشد ولی این تورنمنتها،تورنمنتهای کوچکی هستند و به زودی وارد مرحله حذفی خواهیم شد. در طول 90 دقیقه( گاهی دروقتهای اضافه و یا ضربات پنالتی)، تکلیف همه چیز روشن می شود.اگر پرتغال به مرحله یک چهارم پایانی برسد،هرچیزی ممکن است.»
مورینیو درپاسخ به سوالی درمورد شانس قهرمانی اسپانیا به این نکته اشاره کرد که آلمان یکی ازمعدود تیمهایی است که می تواند اسپانیا را به دردسر بیندازد:« اسپانیا قهرمان دنیاست و بدون هیچ شکی آنها مدعی قهرمانی اند.اسپانیا یکی از بهترین تیمهای اروپاست.اگر اوضاع در مسیر درستی پیش برود؛ آنهابه مرحله یک چهارم پایانی خواهند رسیدوباید برای قهرمانی با آلمان و چند تیم دیگر رقابت کنند.»

17 جون 2012 18:44 - 17 جون 2012 18:47 #25203 توسط Nikolay
بازی آلمان و دانمارک شروع شد. کسایی که میخوان به صورت زنده ببینن شبکه Das Erste آلمان به صورت زنده بخش میکنه.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

19 جون 2012 14:41 #25254 توسط شايان
آلمان اقتدار نشون داد چیزی که همیشه نشون میده..بچه ها ما رو سر بلند کردن تنها تیمی که تمام بازی هاشو با اقتدار برد.خوشحالم که پرتقال هم اومد بالا حالا ایتالیا و اسپانیا هم اومدن بازی های گروه 4 امشب دیدنیه چون قراره به ایتالیا و اسپانیا بخورن!

22 جون 2012 08:14 #25369 توسط Michaellover
دیشب با بازی ای جوانمردانه و سراسر حمله پیروز شدیم :-P :-P :-P []--- :-P :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :hilrs: :hilrs: :clp: :clp2: :clp2: :-P :-P :-P :-P :d/ :d/

بازی بعدی رو هم اگه با اسپانیا یا اگه با فرانسه بیفتیم اصلا فرقی نداره :mj12: :mj11: :mj6: بردیم :D

مدیران انجمن: Ehsanblackfire

Please publish modules in offcanvas position.