سؤال بچه خرگوش 3 ماهه ی من (بوبی!)

02 سپتامبر 2012 12:02 #28658 توسط Farnaz
به نظرم عقیمش کنید خیلی بهتره اینطوری اسباب دست ادمای سود جو نمیشه

URL=https://img4up.com/]

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

[/URL]

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

03 سپتامبر 2012 08:05 #28679 توسط Jasmine Jackson-mjforever
اخه چقدر نازه! من تاحالا هیچ حیوونی به جز ماهی عید نگه نداشتم! اصلا هم نمیدونم چه جوریه نگه داشتنشون...
من یه دوستی داشتم که اونم یه خرگوش چندماهه داشت. خیلی کوچولو بود. اما دوستم یه شب ازازادش کرد توی حیاطشون ولی صبح خرگوشه گم شد. معلوم نیست کجاست.... هروقت میبینمش بهش میگم چطور تونستی اون کوچولو رو شب بذاری تو حیاط! اصلا براش مهم نیست! چند سال پیش هم 2 تا ماهی عید رو کشته بود... کلا نباید دستش به حیوونا برسه

mj for ever....

03 سپتامبر 2012 19:27 #28701 توسط mohammad
سلام ، بعد مدت ها اومدیم به اینجا سر بزنم یه اشتباهی که کردم وقتی این تاپیک رو باز کردم سریع نبستم
یه دوست عزیزی اینحاست اصرار داره که این خرگوش رو بگیرم و دست بردار نیست
من میتونم نگهش دارم
همین الان خودم دو تا خرگوش دارم . البته مال خودم نیست و یه نفر امانت گذاشته پیشم و بعد یه مدت گفت کلا نمیتونه نگهشون داره . منم خواستم بذارمشون باغ وحش ولی دلم نیومد بالاخره گناه دارن .
کاملا هم با روش نگه داریشون اشنایی دارم . فقط اقا حمید اینطوری که شما گفتی ملوس نیستن ها :-p
البته مهم نیست بازم حیوونن . تمام عادت هایی هم نوشتی باهاشون اشنایی دارم مخصوصا با لیس زدن . دیگه کم مونده منو بخورن انقدر لیسم زدن . نوازش هم به اندازه کافی میکنم اگه زیاد بشه افسردگی میگیرن . غذا هم بیشتر علف و ینجه میدم چون اگه کاهو یا هویج زیادی بدی معدشون مشکل پیدا میکنه . هر چند وقت یه بار هم بهشون چوب به یا سیب میدم که دندون هاشون زیاد بزرگ نشه . چون میدونید که اگه اینطوری بشه باعث میشه کور بشن و با زجر بمیرن .
ویتامین C هم میدم که استخون هاشون ضعیف نشه . البته کلم هم ویتامین داره ولی چون زیاد دوست ندارن کم میخورن
تو این مدت هم انقدر به سایت های حیوانات مراجعه کردم که اگه هر حرکتی بکنن میفهمم . مثلا اگه روی دو تا بشینن بعنی ترسیدن میرم نازشون میکنم اروم میشن . راستی من صدای جیغ خرگوش رو هم شنیدم . بالا رفتن هم خیلی دوست دارن
دیگه کمد یا دکوری نمونده باشه که تو خونه ازش بالا نرفته باشن . البته سیم برق هم خیلی دوست دارن و ممکنه برق بگیرتشون به خاطر همین هر چی سیم هست جمع کردم . یه بار اومدم دیدم داره تلاش میکنه لپ تاپمو بخوره ..... یا تابلو های مایکلیم .....
تربیت خرگوش رو هم بلدم . مثلا انقدر باهاشون کار کردم که وقتی در اتاق رو باز میذارم میخوان برن بیرون صداشون میکنم میگم نرید بیرود با دست اشاره میکنم سریع بر میگردن تو اتاق . این کارشون خیلی با مزست ;))
جیش هم بار اول باید یه جا بکنن . یه وقت اگه دفعه اول وسط فرش باشه به سختی میشه عادتشون رو عوض کرد
دیگه خلاصه من میتونم ازش نگهداری کنم .....
تصمیم گیری با خودته .......

04 سپتامبر 2012 06:36 #28708 توسط kianmehr
چقدر سخته نگداريشون من بهتره همون سگمو بچسبم

05 سپتامبر 2012 22:01 #28810 توسط Hamid
دیر شده بود، بوبی خونه جدیدشه! پیش سه تا خرگوش دیگه!

Keep The Faith

06 سپتامبر 2012 12:28 #28852 توسط Jasmine Jackson-mjforever
جدی؟؟ کجاست الان؟

mj for ever....

11 اکتبر 2014 02:27 #33860 توسط Hamid
متاسفانه بوبی ۱۵ روز بعد از اینکه من ایران رو ترک کردم بدون دلیل قبلی از دنیا رفت؛ البته اینجور بهم گفته شد.
بوبی آخرین دوست من تو ایران و شاید یکی از بهترین هاشون بود.

Keep The Faith

12 اکتبر 2014 17:35 #33866 توسط kingmichael
آخی ! :cry: خیلی دوست داشتم خودم نگهش میداشتم ، ولی متاسفانه اون موقع تهران نبودم !!!!! =((

مدیران انجمن: Ehsanblackfire

Please publish modules in offcanvas position.