سؤال تولد اقای 12+1

03 آوریل 2013 09:55 #31134 توسط Michaellover
تولدت مبارک امیدوارم به همه آرزوهات برسی :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

03 آوریل 2013 14:02 #31137 توسط شاپرک
تولدت مبارک وحید جان. امیدوارم ظاهر و باطن، شاد و سالم باشی همیشه؛ و اون پوچی که گاهی گمون میکنی دچارشی رو باور نکنی!
:MJ2:

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

05 آوریل 2013 01:27 #31145 توسط FeanoR

farzam نوشته: وحيد از اونجايي كه كلا من هديه واسه "" دوستانم "" كتاب ميگيرم
و از اونجايي كه نوع تفكر تورو ميدونم
و اينكه چه جور چيزايي مطالعه ميكني
واسه همين يك كتابي كه دوس داريو بگو واست بگيرم

سوپرایزم کن :x

فرزام براش کتاب اموزش رابطه ی رئیس مرئوسی رو بگیر.

تو اول پا شو بیا کارای هفته نامه رو بکن :D

05 آوریل 2013 01:39 #31146 توسط FeanoR
میدونین همون دفعه اولش خیلی جالب بود :)) شوخی میکنم :D

بهاره: مرسی از لطفت... واقعا روز جالبیه نه؟ من به هر کی میگم تولدم 13 فروردینه اولش فکر میکنن دارم شوخی میکنم :)) اگه گفتی قضیه 120 سال چیه که مردم همه به هم میگن ایشالله 120 سال عمر کنی، همم؟

علی: مرسیییییییییییییییییی از اینکه به یادم بودی و همینطور از آرزوی زیبات :hug:

شاپرک: ممنون از اینکه لطف داشتی و تولدم رو تبریک گفتی و منو شاد کردی :hug: برای امیدواریت امیدواری میدم به خودم همیشه و واقعا هم امیدوارم... همه ما بخشیمون احساس پوچی میکنه و ما باید به این قسمتمون هم مثل قسمت پر از امید و غنی مون برسیم و گرنه انسان ناقصی هستیم... البته که من باورش نمیکنم پوچی رو، من امید رو باور دارم، امید به پوچی. مرسی از کیک زیبات و همینطور امیدواری هات:hug:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شاپرک

06 آوریل 2013 02:59 #31155 توسط مایکلا
وحید جان تولدت مبارک. :-P :-P :-P :-P :-P :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق باشی;) ;) ;) و همیشه سلامت و سربلند و مایکلی باشی.:-)/:-):hug:
ببخشید دیر شد دوست عزیز. :x_x :x_x :x_x :x_x
:guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :scream: :scream: :MJ2: :MJ2: :MJ3: :MJ3: :mj4: :mj4: :mjface: :mjface: :MJ5: :MJ5: :mj6: :mj6: :mj11: :mj11: :mj12: :mj12: :mj7: :mj7: :mj9: :mj9: :mj10: :mj10: :mjj: :mjj: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :guitar: ;;) ;;) :) :) :) :budbr: :budbr: :-bd :-bd :d/
:-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :):-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: ;) ;) ;) ;) :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming ;;) ;;) ;;) :poker: :mus: :mjj: :mj10: :mj9: :mj7: :mj12: :mj11: :mj6: :MJ5: :mjface: :mj4: :scream: :MJ3: :MJ2:
Happy Birthday To You

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

06 آوریل 2013 06:40 #31157 توسط Elnaz
روز 13 فروردین به دنیا اومدی واقعا؟! عجب. حالا خیلی از مسائل برام روشن شد....!!!

زادروزت رو شادباش میگم امیدوارم شاد پیروز سالم و خوب باشی :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

06 آوریل 2013 09:39 #31158 توسط Nikolay
تولدت مبارک وحید جان :-P :-P :-P

امیدوارم شاد و مثبت باشی :-bd :-bd :-bd

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

07 آوریل 2013 15:13 #31168 توسط FeanoR
با عرض سلام سه باره :D

مایکلا: مرسی به خاطر لطفت و ممنون از اینکه تولد منو هم نورانی کردی و اون شادی همیشگی خودت رو به تولد من هم آوردی خیلی لطف داری و منم امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق باشی و همیشه سلامت و سربلند و مایکلی بمونی :-bd

الناز: پ ن پ برای خنده ش تاریخ تولدم رو این روز نوشتم که باحال شه :D پس چی فکر کردی 13 فروردین به دنیا اومدن یک سری خصوصیات داره که همیشه همراهته اینو میتونی از بقیه افرادی که 13 فروردین به دنیا اومدن هم بپرسی که من تا حالا کسی رو ندیدم تو این روز به دنیا اومده باشه، اگه تو دیدی لطفا معرفی ش کن :D بابا پارسی :)) من هم پیشاپیش زادروزت رو شادباش میگم و هیچ نوع امیدواری هم بهت نمیدم :D :)) جدا از شوخی، خیلی خیلی خیلی ممنون که لطف داشتی و اومدی تولد منو تبریک گفتی :hug:

محمد: آقا مشهدیا باید هدیه بدن، بی شوخی... مهلت هدیه دادن هم دو روز بعد از اینکه فرزام هدیه شو بده که هنوز نداده، هست بعدش شما دوست عزیز به جمع مشهدی های حذفی می پیوندی که شامل ماهان و عرفان هم میشه. اصلا هم شوخی نمیکنم. شوخی میکنم :)) همین که تا اینجا اومدی و تبریک گفتی، لطف و محبت خودت رو نشون دادی و منم به همین خاطر ازت تشکر میکنم، امیدوارم همیشه شاد باشی :-bd

این قضیه چیه که همه به من میگن مثبت باشی، مگه من مثبت نیستم؟ باور کنین من خیلی هم مثبتم، درسته حالا به مرحله رقت انگیزی رسیدم :D اما بازم مثبتم و همینطور شاد و اصلا هم احساس پوچی نمیکنم، فقط بعضی وقتها آرزو میکنم کاشکی هیچوقت به دنیا نمیومدم =)) نه شوخی میکنم، تنها احساس بدی که در حال حاضر دارم، بی حس و حال بودنه و گرنه هم شادم هم مثبتم و اگه بعضی وقتها هم چیز منفی میگم یا حس منفی رو منتقل میکنم، احتمالا شوخی میکنم و اگه شوخی نمیکنم حتما از طرف مقابل خوشم نمیاد =)) دوباره عذر میخوام، شوخی کردم :D نه اگه منفی بودم بعضی وقتها یا حال و حوصله ندارم یا اینکه دارم شوخی میکنم همین. دوباره از همتون متشکرم که اومدین و تولد من رو تبریک گفتین :x :hug: :-bd
كاربر(ان) زير تشكر كردند: مایکلا, farzam

10 آوریل 2013 11:23 #31189 توسط کوچکترین طرفدار
به به :D
تولد وحید بوده و من خبر نداشتم
وحید جون شرمنده دیر شد مودمم خراب شده بود
تولدت مبارکککککککککککککک :bd: :bd: :bd:
امیدوارم به همه آرزوهات برسی مخصوصا جی اف مشهدی :D
امیدوارم هم وزن من بشی (نمیدونم این آرزو بود یا نفرین :D )
امیدوارم همیشه شاد باشی و تا اخر عمر (1200سالگی) تو شادی زندگی کنی
:mj12:

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

10 آوریل 2013 19:28 #31206 توسط FeanoR
:D میگم نمیومدی دیگه :)) شوخی میکنم :D

آقا نیستی تو چرا؟ انگار از صحنه روزگار حذف شدی :D

به به عجب آرزوهایی البته به غیر هم وزن تو شدن :D نه آرزو بود نه نفرین، آرزو میشه هم وزن فرزام شدن، نفرین میشه هم وزن ماهان شدن :D تو این وسطی :D

یعنی آخر عمر من 1200 ساله؟ :D همینطوری شوخی ها تبدیل به جدی ترین مسائل یک گروه میشه دیگه :D خوبه باز آرزو کردی که تو شادی زندگی کنم نه تو غیبت :D

بیا بیرون باید حضورا تولدم رو تبریک بگی :D بیا بیرون بریم دنبال آرزوهام :))

مرسیییییییییییی که لطف داشتی و اومدی تبریک گفتی، خیلی برام ارزش داشت :x :hug:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, کوچکترین طرفدار

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.