Loved *** زادروز احسان ***

04 فوریه 2013 11:25 - 04 فوریه 2013 11:29 #30755 توسط Ehsan
سلام سلام.همگی سلام.من اومدم.اومدم تولد Don Enferadione داخل پارانتز (Farahmand) رو تبریک بگم.

درسای عزیز.با تمام وجود تشکر منو پذیرا باش.زبان از گفتن احساسم قاصره.چی میتونم بگم جز مرسی.امیدوارم این افتخار رو داشته بام تا در روز میلادت،زادروزت رو تبریک بگم.

محمد امین.محمد امین عزیزم.مردی غیور از دیار لرستان.الگوی من در اراده و پایداری.امین بنده 22 رو تمام کرده و وارد 23 سالگی شدم.مرسی امین.مرسی.برای رسیدن زاد روزت لحظه ها رو میشمارم.

دانکیشوت محمد.محمد ارزو دارم تا در دوران مقدس سربازی مافوقی چون هنریک هیملر داشته باشم تا قوه ادراکم به کمالی برسه که بتونم گفته ها تو درک کنم.امیدوارم پا بده تا با هم سفری به مناطق جنگ زده ی لنین و نرماندی داشته باشیم.همچنین خیلی مشعوف میشم تا با هم سفری هم به شهرهای بن و برلین داشته باشیم. دوباره مرسی محمد.چورس.

بزرگ مرد کوچک.خوش چهره ی عالم اسلام در تاریخ معاصر.عرفان ،عرفانی ترین لحظات رو برات ارزومندم.ای کاش سعادتی داشته باشم تا رخت را از نزدیک ببینم.برای دیدنت در نوروز امسال حاضرم با هواپیمای لوفتانزا A347 خودم رو سریعا به مشهد که من زیبا خانه میخوانمش برسونم تا بلکن چشم های من هم،همچون زلیخایه فقید به زیبایی تو باز بشه.عرفانسیف تشکر منو با تمام افاضات پذیرا باش.

سلام علیکم.مجتهد اعلم.مردی که تاریخ اسلام را همچون اهنگ های پادشاه ازبر کرده.از هر انگشتش یه رساله میریزد.یگانه اختر آسمان مشهد.حاج اقا محمد پرست حتی در رویا هم فکر نمیکردم روزی شما تولد این بنده ی حقیر را تبریک بفرمائید.هرچی خاک مایکل کبیر عمر شما باشه.فتبارک الله احسن الخالقین.فی امان الله.صدق الله علی العظیم.

در محضر بتهون زمان بودن کم افتخاری نیست.شایان سباستین باخ امیدوارم گیتار زندگانیت همیشه بندری بنوازد.از اینکه به یاد من بودی ممنونم.

بانوی من ملکه النازیبت اول.سعادتیست برای من که در زیر سایه ی همایونی شما فعالیت ناچیزی در عرصه روزنامه نگاری داشته باشم.از الطاف همایونی شما ممنونم.

شاپرک.یکی از نشانه های زیبایی بر روی کره ی خاکی.ممنونم شاپرک عزیز.امیدوارم زندگیت هم به شادیه رنگ های بال شاپرکان و به شادابیه گل های بهاری باشه.

علیه عزیز ممنون از ارزوهای بزرگی که برای من داری.باید در محضر شما حاضر شوم تا بیاموزم چگونه در ایام مشقت فروم رو تنها نزارم.مرسی.

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Elnaz, مایکلا, شايان, farzam, FeanoR, کوچکترین طرفدار, kingmichael, شاپرک, Michaellover

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

04 فوریه 2013 11:32 #30756 توسط kingmichael

محمد امین.محمد امین عزیزم.مردی غیور از دیار لرستان.الگوی من در اراده و پایداری.امین بنده 22 رو تمام کرده و وارد 23 سالگی شدم.مرسی امین.مرسی.برای رسیدن زاد روزت لحظه ها رو میشمارم.

ماشالا پس حسابی بزرگ شدی !

تولد من گذشت ! ولی فروم یادش رفت اون پایین بنویسه ! باید 359 روز دیگه بشمری ! :D

05 فوریه 2013 07:36 #30759 توسط Nasim
زادروزت مبارک احسان.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Ehsan

06 فوریه 2013 14:11 #30765 توسط farzam
تولدت مبارك احسان جان
ايشالا 112317298436971641982643918724681436921873918239 ساله بشييييييي...

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

06 فوریه 2013 15:20 - 06 فوریه 2013 15:21 #30768 توسط Ehsan
نسیم چگونه میتوان از کنار اسمت گذشت.خانوم موزیستین از شاگردان خلف استاد تارا جاف.مرسی نسیم سحری.

فرزام.سلطان قلب های شکسته.من هنوز نتونستم از مغازه ای پوسترت رو پیدا کنم.چون همه تموم کردن.فرزام جان مرسی که ارزو میکنی منم مثل ایت الله ج سوژه ی فیس بشم. :-)/:-)

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

09 فوریه 2013 11:15 #30773 توسط blackfire
سلام احسان جان
ببخشید دیر شد...
تولدت رو تبریک میگم
همیشه خوب و خوشو سلامت باشی و به آرزو هات برسی

علم و دانش همان قدرت است ...

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.