سؤال تولد ماهان

14 اکتبر 2012 21:14 - 14 اکتبر 2012 21:19 #29769 توسط mahan
WOW! مرسی بچه ها... :x

مرسی الناز جان بابت تاپیک و اینکه به یاد بودی... شرمنده کردی... امیدوارم تو این دهه بتونم از تجربیاتت کمک بگیرم و چیزهای بیشتری ازت یاد بگیرم... بازم مرسی... :x

مرسی امین... خیلی ممنونم ازت دوست من... راستی، ترانه ها؟!!! :-@ اینو باید به شایان و حمید بگی نه من! من بیشتر o|^_^|o هستم تا o|~ !!!

مرسی وحید جون! کادو چیه پسر! :trbdy: در مورد گزینه هات باید بگم گزینه 6 رو برای کلیپ جدید واقعا لازم دارم! کفش های مایکلی خودم نابود شده از بس پریدم رو نک دوتا پا!! در مورد گزینه 8 هم باید بگم: !!Go To The Barbershop :D

مرسی نسیم عزیز... خیلی ممنونم ازت... امیدوارم همیشه موفق باشی... :x

ممنون علی جون... تو هم همینطور... امیدوارم همیشه شاد باشی دوست من... :x :good:

مرسی عاطفه جان... خیلی لطف داری... امیدوارم از هر روز زندگیت لذت ببری... :x :mjface:

ممنون محمد جان... خیلی ارادتمندیم... ایشالله به هر آرزویی که داری برسی و هر روز شاد تر از روز قبل باشی... :trbdy: :good: :x

TNX BOSS ... خیلی مخلصیم! از کم سعادتی ماست که در رکاب نیستیم! عرض شود که فعلا که با این وعضیت فیلترینگ، سایه وحید بالا سر سایته نه سایت بالا سر وحید! بعدشم این چه ربطی به تولد من داره؟!! :D راستی هه هه! دلت خوشه ها! این وحید فلش بخوای ازش بگیری باید بری تشکیل پرونده بدی! کلی وقت قبلی و تست و آزمایش و مصاحبه و کلاس های تئوری داره! چه برسه به کیس!! بازم مرسی BOSS که به یاد بودی... :x :trbdy: :hug:

مرسی شاپرک جان... ممنون که به یاد بودی... من هم بهترین آرزو هارو واست دارم... :x :good:

ممنون شایان عزیز... مرسی لطف داری... من هم امیدوارم در همه مراحل زندگیت موفق باشی و به اونچه دوست داری برسی و در دنیای موسیقی هم، صاحب سبک و صاحب نام بشی... :x :good:

از همه تون ممنونم بچه ها که به یاد بودین... Thanks everybody :x :hug:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, Ehsan, FeanoR, kingmichael, شاپرک, Michaellover, atefe

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

15 اکتبر 2012 15:09 #29773 توسط Jasmine Jackson-mjforever
تولدت مبارک ماهان جان!!!!!!!!!!!!!
شرمنده از اینکه دیر تبریک گفتم !

mj for ever....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahan

15 اکتبر 2012 21:00 - 15 اکتبر 2012 21:00 #29783 توسط mahan
مرسی یاسمین جان...
نه این حرفا چیه! دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است!! :D
بازم ممنون... همین که به یاد بودی کلی برام ارزش داره... :x

15 اکتبر 2012 23:05 #29786 توسط کوچکترین طرفدار
تولدت مبارک ماهان جون
شرمنده انگار من از همه ديرتر خبردارشدم :-??

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

16 اکتبر 2012 06:53 #29790 توسط مایکلا
ماهان جان تولدت مبارک. :-P :-P :-P :-P :-P :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق باشی;) ;) ;) و همیشه سلامت و سربلند و مایکلی باشی.:-)/:-):hug:
:guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :scream: :scream: :MJ2: :MJ2: :MJ3: :MJ3: :mj4: :mj4: :mjface: :mjface: :MJ5: :MJ5: :mj6: :mj6: :mj11: :mj11: :mj12: :mj12: :mj7: :mj7: :mj9: :mj9: :mj10: :mj10: :mjj: :mjj: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :guitar: ;;) ;;) :) :) :) :budbr: :budbr: :-bd :-bd :d/
:-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :):-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: ;) ;) ;) ;) :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming ;;) ;;) ;;) :poker: :mus: :mjj: :mj10: :mj9: :mj7: :mj12: :mj11: :mj6: :MJ5: :mjface: :mj4: :scream: :MJ3: :MJ2:
Happy Birthday To You

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.