سؤال زادروزه نسیم جونه

14 مارس 2012 19:49 #22477 توسط kingmichael

امین جان - اگر اشتباه نکنم - ممنون از شما ، لطف کردید . تولد نوه ئ نوه هام باشه ، یعنی مال من نباشه دیگه ؟!!!

درسته امین هستم
دقت نکردی به جملم
گفتم تولد نوه ی نوه هات در خدمت باشیم
در اینجا کلمه ی خدمت استعاره از "در حضور کسی بودن" هست
و مرجعش برمیگرده به "نسیم" و خدمت هم که فک کنم مسند جمله بشه :-??

یعنی در اون زمان شما هستی و من هم هستم :D و دارم تولد رو تبریک میگم
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nasim

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

15 مارس 2012 05:02 #22480 توسط مایکلا
نسیم جان تولدت مبارک.:-P :bd: ~^o^~ امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق باشی;) ;) ;) و همیشه سلامت و سربلند و مایکلی باشی.:-)/:-):hug:
:guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :scream: :scream: :MJ2: :MJ2: :MJ3: :MJ3: :mj4: :mj4: :mjface: :mjface: :MJ5: :MJ5: :mj6: :mj6: :mj11: :mj11: :mj12: :mj12: :mj7: :mj7: :mj9: :mj9: :mj10: :mj10: :mjj: :mjj: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :guitar: ;;) ;;) :) :) :) :budbr: :budbr: :-bd :-bd :d/
:-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :):-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: ;) ;) ;) ;) :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming ;;) ;;) ;;) :poker: :mus: :mjj: :mj10: :mj9: :mj7: :mj12: :mj11: :mj6: :MJ5: :mjface: :mj4: :scream: :MJ3: :MJ2:
Happy Birthday To You

15 مارس 2012 07:36 #22483 توسط Michaellover

michaellover عزیز ممنون از تاپیکت و مرسی از آرزوی خوبت .

بنده علی هستما :D
قابل شما رم نداشت :trbdy:

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

15 مارس 2012 10:18 #22488 توسط Nikolay
نسیم جان تولدت مبارک :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

15 مارس 2012 17:14 #22509 توسط NicoleL2
نسیم عزیز تولدت مبارک :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P
:scream: :mj12: :mj6: :mj11: :MJ2: :mj9:

فردای من و تو باز هم تاریک است
سالی که نکوست از بهارش پیداست...

17 مارس 2012 07:26 #22543 توسط Nasim
علی عزیز ، حالا ممنونم از تاپیکت . ببخشید که اسمت رو نمی دونستم !

کاملیای عزیزم خیلی ممنونم از تبریک زیبات . ممنون از آرزوهای زیبات و ممنون از مایکل هایی که گذاشتی . ;)

محمد عزیزم مرسی ، لطف کردی .

شکوفه جان مرسی عزیز دلم ، خیلی ممنونم از تبریکت .

دوستان از همه ممنون ، خیلی خوشحالم کردید . :hello:
:scream:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: NicoleL2

17 مارس 2012 08:10 #22545 توسط FeanoR
ببخشید دیر رسیدم :D

نسیم جان تولدت مبارک :bd: :bd: :bd: :bd: ایشالله همیشه موفق باشی :-bd :-P

17 مارس 2012 19:54 #22558 توسط Jasmine Jackson-mjforever
:bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:
~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~
تولدت مبارک نسیم جان!

mj for ever....

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

18 مارس 2012 15:31 - 18 مارس 2012 15:32 #22594 توسط شايان
به به....تولدت مبارک نسیم جان البته ببخشید تو فروم با تاخیر تبریک میگم!!!تولدت همزمان با تولد دوباره طبیعته..دختر پرتلاش و با پشتکار که تمام مدتی که در فروم باهاش آشنا شدم بارزترین خصوصیتش تلاش و فکر بزرگ رو به پیشرفتش بوده...امیدوارم همون طور که دست هنرمندت به کاغذ زیبایی میبخشه بتونی به زندگی و اهدافت همین زیبایی رو هدیه بدی...تمام آرزوها و هدایایی که میتونم برات آرزو کنم زیبایی ها و موفقیت هاست...برات آرزوی موفقیت میکنم تو مسیر بزرگ و مهیجی که در زندگیت انتخاب کردی امیدوارم روز به روز به هدفی که داری نزدیکتر بشی چون بدون شک لیاقت خوبی ها رو داری...

برات آرزوی شادی و سلامتی دارم

اینم یک کیک تولد

:bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bdlgh: :bdlgh: :bdlgh: :bdlgh: :poker: :poker: :poker: :poker: ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :mlttlk: :trbdy: :scream: :poker: :bd: :hello: :hello: :jump: :jump: :jump: :jump: :lamer: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: o|~ :guitar2: :guitar:

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

19 مارس 2012 18:48 #22661 توسط Nasim
وحید جان ممنون از تبریکت . دیر و زود نداره عزیزم . :mj10:

یاسمن جونم ، مرسی گلم . لطف کردی دوباره . :*

شایان جان ممنون ، خجالتم میدی . خیلی لطف کردی ! همون چند تا تبریک کافی بود ! مرسی بخاطر کیک تولد . من امسال اصلا حوصلشو نداشتم . خودت خیلی خیلی بیشتر مستحق همه خوبی ها هستی ...
راستی از کجا میدونی راهی که من انتخاب کردم مهیجه ؟!!! ;) :-/

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.