سؤال محمد تولدت مبارک

10 مارس 2012 11:04 #22345 توسط Michaellover

farnaz mj نوشته: کدوم محمد؟ :D به هرحال تولدت مبارک :-P :-P
امیدوارم همیشه سلامت و پیروز باشی دوست مایکلی من :hilrs: :guitar2: :mj6: :mj6:

فرناز جان گفتم که کدوم محمد mhmj :D

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

10 مارس 2012 11:11 #22346 توسط Ehsan
سلام علیکم.
تولد مبارک محمد.امیدوارم همیشه شاد و خوشحال باشی.انشالله تولد 232776 سالگیت. :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-)

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

10 مارس 2012 12:17 #22353 توسط NicoleL2
تولد مبارک محمد جان :-P
امیدوارم همیشه موفق باشی و به آرزوهات برسی
:bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:
:cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw:
:guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2:
:scream: :mj6: :mj11: :mj12: :mj9: :MJ2:

فردای من و تو باز هم تاریک است
سالی که نکوست از بهارش پیداست...

10 مارس 2012 12:54 #22355 توسط mohammad
وایییییییییییییییی سلام دوستان ببخشید دیر جواب دادم
ممنون از همه تون
یه خبری بود که واقعا خوش حالم کرد(باورتون میشه یادم نبود تولدمه :)) )

محمد جون تولدت مبارک ایشاالله 43894701387408568045670345234502465658 ساله بشی بهت تبریک بگیم(mhmj)

علی جان ممنون
ولی من این همه وقت میخوام چیکار :))

چه خبره
فک کنم نصفه بچه ها تولدشون تو زمستونه

محمـــــــــــــــــــــــــــــد جان تولدت مبارک

بادا بادا مبارک بادا ایشالا مبارک بادا

ایشالا عروسیت

ممنون امین جان
اتفاقا تو کلاس ما من فقط زمستونم :D

به به تولد چه کسی هم هست

تولدت مبارک محمد جان ایشالله هر سالت بهتر از سال پیشت باشه

ممنون وحید گل
لطف داری

تولدت مبارک محمد جان

ممنون محمد جان دوست خوبم

مبارکه!

یاسمن جان دوست عزیز خوبم از تو هم ممنون

محمد جان تولد مبارک همیشه موفق شاد و سربلند باشی....

ممنون شایان عزیز و خوب و موسیقی دان تو هم همینطور امیدوارم موفق باشی

محمد جان زادروزت شادباش بــــاد !
امیدوارم همیشه پیروز و سربلند باشی و سرحال و مایکلی !

ممنون نسیم جان بهترین آروزویی که میتونستی واسم بکنی رو کردی
تو هم همینطور

زادروزت رو شاد باش می گم
امیدوارم همیشه مثبت و خوشحال باشی

ممنون حمید جان

تولدت مبارک

الناز عزیز و فعال از شما هم ممنون

کدوم محمد؟ به هرحال تولدت مبارک
امیدوارم همیشه سلامت و پیروز باشی دوست مایکلی من

ممنون فرناز جان شما هم همیشه پیروز و موفق باشی

سلام علیکم.
تولد مبارک محمد.امیدوارم همیشه شاد و خوشحال باشی.انشالله تولد 232776 سالگیت

علیک السلام و رحمت الله وبرکاته :)) :)) :)) :)) (جواب سلامو داشتی؟)
از تو هم ممنونم احسان عزیز و همینطور هم ممنون واسه آرزوت ولی این همه سال به دردم نمیخوره

تولد مبارک محمد جان
امیدوارم همیشه موفق باشی و به آرزوهات برسی

ممنون شکوفه مهربون تو هم همینطور اشاالله به آرزو هات برسی

از همه گی ممنون(البته من امسال نمیتونم جشن بگیرم تولدمو :(( )
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, NicoleL2, kingmichael, Michaellover

10 مارس 2012 12:57 #22356 توسط mohammad

10 مارس 2012 16:44 #22367 توسط kingmichael
:cry: :cry: :cry:
من بجات گریه میکنم تو خودتو ناراحت نکن

12 مارس 2012 05:55 #22399 توسط مایکلا
محمد جان تولدت مبارک.:-P :bd: ~^o^~ امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق باشی;) ;) ;) و همیشه سلامت و سربلند و مایکلی باشی.:-)/:-):hug:
:guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :scream: :scream: :MJ2: :MJ2: :MJ3: :MJ3: :mj4: :mj4: :mjface: :mjface: :MJ5: :MJ5: :mj6: :mj6: :mj11: :mj11: :mj12: :mj12: :mj7: :mj7: :mj9: :mj9: :mj10: :mj10: :mjj: :mjj: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :guitar: ;;) ;;) :) :) :) :budbr: :budbr: :-bd :-bd :d/
:-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :):-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: ;) ;) ;) ;) :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming ;;) ;;) ;;) :poker: :mus: :mjj: :mj10: :mj9: :mj7: :mj12: :mj11: :mj6: :MJ5: :mjface: :mj4: :scream: :MJ3: :MJ2:
Happy Birthday To You

12 مارس 2012 11:12 - 12 مارس 2012 11:18 #22401 توسط mohammad
ممنون مایکلای عزیز و مهربون

چه تبریک بلند بالایی
[img]https://https://www.emjey.org/persian/components/com_kunena/template/default/images/emoticons/hilarious.gif

12 مارس 2012 12:01 #22404 توسط blackfire
اميدوارم دير نشده باشه

تولىت رو بهت تبريك ميكم
امیدوارم که در مراحل زندگیت موفق باشي و به ارزو هات برسي
:-bd :-P :-P
:d/ :d/ :d/ :d/
~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~
:good: :good: :good: :good: :good:
:bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

:MJ3:

علم و دانش همان قدرت است ...

12 مارس 2012 15:29 #22416 توسط aisan
منم فکر کنم دیره ولی به هر حال تبریک میگم و امید وارم زنده باشی و مایکلی هم باشی واین که به آرزو هات برسی عزیز:bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/
چه زود زود تولد میشه! :-??

when you have faith in yourself you dont need others to believe in you

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.