سؤال تولدت مبارک شکوفه جان

05 مارس 2012 14:48 #22033 توسط NicoleL2

MJtermeh نوشته: تولدت مبارک شکوفه عزیزم

امیدوارم زندگیت، لحظه هات مثل اسمت پر از شکوفایی و زیبایی باشه

از لحظه هات خوب استفاده کن،شاد باش،زندگی کن،عشق بورز
هرگز راحت عصبانی نشو

از آشنایی باهات خوشحالم
آرزو میکنم همیشه در کنار کسایی که دوسشون داری خوش باشی،رو اهدافت متمرکز باشی،دانشگاهی که دوست داری قبول شی

ایمانتو حفظ کن

دوست دارم

چه آرزوهای زیباییییییییییی :daydreaming
خداییش کلی انرژی مثبت گرفتم
واقعا ممنونم ازت ترمه عزیز :x
شما خیلی دختر مهربونی هستی :trbdy:

فردای من و تو باز هم تاریک است
سالی که نکوست از بهارش پیداست...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Termeh

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

05 مارس 2012 14:51 #22034 توسط NicoleL2

aisanj نوشته: ما هم تبریک عزیز امیدوارم هزار سال زنده باشی به همه ی آرزو هات برسی همیشه هم شاد باش و مایکلی :-bd
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :-bd :-bd :-bd :-bd :hug: :hug:

به به آیسان جان!
دوست مایکلی جدید من! :hug:
ممنونم عزیزم :x

05 مارس 2012 14:55 #22036 توسط NicoleL2

Ehs@n نوشته: سلام علیکم.
تولدت مبارک شکوفه.امیدوارم همیشه تو زندگیت موفق و سلامت و مایکلی باشی.انشالله تولد 57664 سالگیت. :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

سلام علیکم! :hello:
خیلی لطف کردی احسان جان
فقط قول بده تو تولد 57664 سالگیم،زحمت شمعاشو خودت بکشی!!! :D

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Ehsan

05 مارس 2012 14:57 #22037 توسط NicoleL2

Elnaz نوشته: تولدت مبارک باشه شکوفه جان :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

خیلی ممنونم الناز عزیز :x

05 مارس 2012 15:01 #22040 توسط NicoleL2

مایکلا نوشته: شکوفه جان تولدت مبارک.:-P :bd: ~^o^~ امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق باشی;) ;) ;) و همیشه سلامت و سربلند و مایکلی باشی.:-)/:-):hug:
:guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :mus: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :poker: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :scream: :scream: :MJ2: :MJ2: :MJ3: :MJ3: :mj4: :mj4: :mjface: :mjface: :MJ5: :MJ5: :mj6: :mj6: :mj11: :mj11: :mj12: :mj12: :mj7: :mj7: :mj9: :mj9: :mj10: :mj10: :mjj: :mjj: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :budbr: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :guitar: ;;) ;;) :) :) :) :budbr: :budbr: :-bd :-bd :d/
:-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :):-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ %*-{ :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: ;) ;) ;) ;) :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming :daydreaming ;;) ;;) ;;) :poker: :mus: :mjj: :mj10: :mj9: :mj7: :mj12: :mj11: :mj6: :MJ5: :mjface: :mj4: :scream: :MJ3: :MJ2:
Happy Birthday To You

Wo0o0o0o0o0o0o0o0o0o0oW!!!!
اینجا چه خبره!!!!
مایکلا جان ترکوندیا!!!! :-bd
واقعا ممنونم بابت این همه لطف و مهربونی :x :hug:

05 مارس 2012 15:04 #22041 توسط NicoleL2

Nasim نوشته:

:hilrs: :x شکوفه عزیز :x :hilrs:

:guitar2: :clp2: :clp: :cndlblw: زادروزت :cndlblw: :clp: :clp2: :guitar2:

:bd: ~^o^~ :-P :d/ شادباش باد :d/ :-P ~^o^~ :bd:

امیدارم همیشه پیروز و سربلند باشی توی زندگی ! :budbr:

اینها رو هم که حتما دیگه می شناسی ! ;)

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

چقدر با سلیقه و زیبا :-bd
ممنونم نسیم عزیز :x
چه عکس خوشگلییییییییی،حوت[/size]

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nasim

05 مارس 2012 15:07 #22042 توسط NicoleL2

hbmj2 نوشته: شکوفه جان ، من هم زادروزت رو شاد باش می گم
:bd: :bd:
امیدوارم همیشه موفق و مایکلی و سلامت باشی و اینجا بهت خوش بگذره
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P

:poker:
:mj7:

یه دنیا ممنونم حمید جان :x
اینجا که حسابی به من خوش میگذره :-bd
امیدوارم که بتونم یکی از اعضای مفید اینجا باشم

05 مارس 2012 15:12 #22045 توسط NicoleL2

shayan69 نوشته: تولدت مبارک شکوفه جان....شکوفه یکی از دخترهای خوب فرومه که همیشه به جز یک دوست خوب یک انسان محترم نیز هستش که با علاقه و توجه در فروم فعالیت داره....شکوفه جان بارت آرزوی شادی موفقیت در تمام مراحل زندگیت دارم و امیدوارم حضورت در کنار ما همیشگی باشه... :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :gift: :gift: :gift: ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :-P :-P :-P :-P o|^_^|o o|^_^|o :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :bdlgh: :mlttlk:

ممنونم شایان جان :x
همه ی اینایی که گفتی منم؟ :daydreaming شرمنده میکنی ما رو
انشالله که بتونم همیشه اینجا فعالیت کنم،البته در کنار دوستان با محبتی مثل شما :MJ2:

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

05 مارس 2012 15:15 #22047 توسط NicoleL2

farnaz mj نوشته: تولدت مبارک شکوفه جون :-P :-P :d/
برات بهترینارو ارزو دارم امیدوارم به هرچی دوس داری برسی :* :guitar2: :guitar:

قربونت فرناز جون :x
خیلی لطف کردی :hug:

05 مارس 2012 15:18 #22048 توسط NicoleL2

InvincibleMJ نوشته: شکوفه جان تولدت مبارک :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-)
امیدوارم همیشه موفق باشی و به آرزو هات برسی :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

خیلی ازت ممنونم محمد عزیزم :x :x :x
:MJ2:

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Nikolay

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.