سؤال تولد احسانه بدویین بیان تو بهش تبریک بگین

30 ژانویه 2012 15:56 - 30 ژانویه 2012 16:01 #20591 توسط sinalovermj

FeanoR نوشته:

sinalovermj نوشته:

آقا وحید نامردی کردی !!!!
من می خواستم تاپیک بزنم واسه احسان
تولد احسان فردایه
احسان هم الان مسافرته :burla:
:faranak:

:bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :lolabove: :lolabove: :lolabove: :lolabove: :lolabove: :lolabove: :lolabove: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :rdpaper: :rdpaper: :rdpaper: :rdpaper: :rdpaper: :rdpaper:

خب من زودتر زدم که کسی دیگه نزنه تازه من همیشه تایپیک های تولدی که میزنم رو دو روز زودتر از تولدشون میزنم:D

آقا وحید شما تقلب کردی اول باید مطمئن میشدی که احسان مسافرت نیست بعد تاپیک میزدی
اگه مدیر بودم 1000 تا از پست هاتو کم میکردم تا حالت جا بیاد
:hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
:swrdmn: :swrdmn: :swrdmn:

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

30 ژانویه 2012 16:04 #20593 توسط Nikolay
احسان جان تولدت مبارک :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :-)/:-) :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Ehsan

30 ژانویه 2012 16:35 #20600 توسط Farnaz
اوه احسان چقدر طرفدار دارررریا:D خوش به حالته!!
اها خب تولدت مباااااااااااااارک:D :-P :-P :-P دوست خوب و قدیمیه من ;;) پسر مودب مهربون و شوخ طبع :trbdy:
برات بهترینارو ارزو می کنم احسان جان امیدوارم بیشتر فعالیتتو اینجا ببینیم:guitar2: :-P

URL=https://img4up.com/]

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

[/URL]

30 ژانویه 2012 17:29 #20606 توسط Hamid
احسان جان زادروزت رو شاد باش می گم :-P :-P :-P :-P

مثبت فکر کن ، مثبت فکر کن و مثبت فکر کن ! :punisher:

امیدوارم همیشه موفق و خندون باشی :-bd

:MJ2:
:mjj:

Keep The Faith

30 ژانویه 2012 19:09 #20619 توسط blackfire
احسان جان تولدت مبارک :bd: :bd: :bd:
امیدوارم همیشه شادو خوشحال باشی

علم و دانش همان قدرت است ...

30 ژانویه 2012 20:14 #20625 توسط MARIA JACKSON
تولدت مبارک داداش احسان!:* امیدوارم بتونم بیشتر بشناسمت...
:trbdy:

31 ژانویه 2012 09:00 - 31 ژانویه 2012 09:22 #20636 توسط Ehsan
سلام علیکم.
تولد منه؟ای بابا شرمندم کردین.
مرسی وحید.حالا دیگه ستاد انتخاباتی باز کردی.بدویین به احسان رای بدین.:D حالا اینهمه پیغمبر بود.صاف چسبیدی به حضرت نوح؟واقعیتش اینه که انسان باید تا زمانی که برای دیگران مهمه زنده باشه.وگرنه زندگیه بی ارزش از مردن هم بدتره.برای همین ارزومه تا زمانی که پیش بقیه ارزش دارم زنده بمونم.وحید داداش مخ بابامو تیلیت کردم.یه ok نصف و نیمه داده.اما هنوز معلوم نیست بیام یا نه.خلاصه مرسی از لطفت.کیکم خودت بخر با بروبچ مشهد بوخورین کیف کنین.
همه ی اینایی که گفتی منم؟مرسی مرسی.واقعا منو شرمنده میکنین.ترمه جان از لطفت ممنونم.
ترمه جان والا تازگیا عکس جدید ندارم.اینا از انباری پیدا کردم.

بازم از لطفت ممنون.

نسیم جان ممنونم ازت.منم برای شما ارزوی موفقیت دارم خانوم موزیستین.
شایان جان مرسی داداش.لطف داری.روزای خوبمون که گذشت.حالا باید با روزای نه چندان خوبمون بگذرونیم.البته داشتن دوستان خوبی مثل شما امیدوارمون کرده به اینده.الان وقتی یاد اون روزا میفتم یه لبخندی رو لبام میشینه.ولی وقتی یاد dvd هایی که فرستادم میفتم شرمنده میشم.:(
شایان جان منم برای شما ارزوی موفقیت دارم.مرسی از لطفت.
خب چه عجب یه روز سر موقع رسیدی.خودم تولدمو کشیدم جلو تا به موقع برسی.:D شوخی کردم.مرسی از لطفت فرناز.یادمه اولین بار که اومده بودم فروم جواب سوال تو رو داده بودم.شاید این هم مقدمه ی شروع دوستیمون بود.ممنونم ازت.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Farnaz, شايان, FeanoR, kingmichael

31 ژانویه 2012 09:03 #20637 توسط شاپرک
تولدت مبارک دوست عزیز. امیدوارم همه روزای عمرت به زیبایی و سپیدی این روز قشنگ برفی باشن.................

شب که می شود
خورشید چشمانت را پرواز بده
تا مرگ پروانه به تاخیر بیفتد......

31 ژانویه 2012 09:26 #20639 توسط Ehsan
مرسی شاپرک/کدوم کدوم شاپرک؟هونی که قشنگه میشینه روی گلها شعر میخونه میخنده.شعر میخونه میخنده.:clp2: :)

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, شاپرک

31 ژانویه 2012 09:26 #20640 توسط Michaellover
احسان جان تولدت مبارک دوست خوبم شرمنده دیگه دیر دیر سر میزنم نتونستم زود تبریک بگم بازم خیلی خیلی خیلی شرمنده:bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: ایشالله هزار ساله بشی تولد هزار سالگیت رو اینجا تبریک بگیم(البته اگه خودمون تا اون موقع زنده باشیم):bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :MJ2: :MJ2: :MJ2: :MJ2: :MJ2: :MJ2: :MJ3: :MJ3: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :budbr: :budbr: :budbr: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :hilrs: :hilrs: :hilrs: :hilrs:

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.