Loved Heal The World

20 می 2011 09:01 #752 توسط niloofar

mjforever نوشته: طرفدارهای ایران این کار رو میکردن؟

اره یاسمن جان
میرفتن ملاقات کودکان سرطانی

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

21 می 2011 06:25 #769 توسط Hamid
eMJey.com از همین جمع های خیریه شکل گرفت و پیشنهادش در بیمارستان کودکان داده شد !

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

22 می 2011 02:26 #820 توسط Nasim
سر زدن به بیمارستان کودکان یا مکانهای دیگه ای که به کودکان به خصوص مرتبط باشه رو من قبول دارم! باید دید چند نفر آمادگی این کار رو دارند ! ;))

My life is dedicated to LOVING HIM

14 آگوست 2011 21:15 #7310 توسط mohammad
من که پایم . میتونیم یه انجمن بسازیم و همینطور فیس بوک و تویتر و به مردم اطلاع رسانی کنیم که با ما همکاری کنند . اگه یه سایت جدا همبسزیم بهتره . خود من پایم فیس بوک و تویتر بزنم .
همینطور علاوه بر کمک مالی میتونیم کمک روحی هم بکنیم . مثلا به خانه ی سالمندان سر بزنیم . چون اونا همیشه یه جرایی چشم به راهه یه کسی هستند که بیاد عیادتشون و خوب از هیچی که بهتره .
من پیشنهاد میکنم از کم شروع کنیم و کم کم پیشرفت کنیم و یه انجکم خیره بزرگ بشیم من یکی که کاملا پایم . :-bd

19 سپتامبر 2011 17:54 #10530 توسط sinalovermj
این حرفا رو 4 ماه پیش زده شد و چند نفری هم موافق بودنند
من هم خبر دارم که یه سری از فن ها میرند جاهای خاص و به آدم های خاص سر میزنند و کارشون قابل تقدیره
به نظره من اگه جایی باشه که زمان بندیه این کار های خیریه رو اعلام کنند خیلی خوب میشه اونموقع همه توی این کار ثواب میکنند و روح مایکل کبیر ازمون راضی میمونه?@_@?

19 سپتامبر 2011 20:06 #10550 توسط Hamid
کمی صبر کنید . فیلم گوست که آماده بشه یه کارایی با هم می کنیم !
گذشته از کمک های مالی ، من تو فکرمه به خیلی از بچه های بیمار فیلم رو هدیه بدیم .
گوست باعث شد من مسیر تازه ای در زندگیم با بیشتر جدی گرفتن مایکل باز بشه . حالا که می تونن بچه ها کلماتش رو هم بفهمن چرا که نه .

Keep The Faith

20 سپتامبر 2011 09:42 #10603 توسط sinalovermj
خیلی ممنون حمید جان
ما صبر میکنیم امید وارم همه ی بچه ها بتونند توی برنامه هات فعال باشند
ممنون

20 سپتامبر 2011 09:56 #10615 توسط شايان
کاش میشد همه بتونن فعال باشن اما نسبتا غیر ممکنه چون تجربه نشون داده حرف هایی گفته میشه بعد موقع عمل همه غیب میشن!!!!

به نظرم اینکارها توسط افرادی که تجربه و فکرشو دارن انجام بشه بهتره مثل گوست که توسط حمید و همکاران قابل اعتماد و حرفه ایش انجام شد

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Termeh

20 سپتامبر 2011 11:03 #10634 توسط sinalovermj
ولی به نظره من اگه این کارا به صورت دسته جمعی باشه خیلی ها استقبال میکنند چون انسان توی ذات خودش کمک به دیگران رو دوست داره و از اینکه لبخندی رو روی لب کسی بندازه احساس خرسندی میکنه
( ادبیات رو داشتید )

24 سپتامبر 2011 00:52 - 24 سپتامبر 2011 00:54 #11060 توسط Termeh

shayan69 نوشته: کاش میشد همه بتونن فعال باشن اما نسبتا غیر ممکنه چون تجربه نشون داده حرف هایی گفته میشه بعد موقع عمل همه غیب میشن!!!!

به نظرم اینکارها توسط افرادی که تجربه و فکرشو دارن انجام بشه بهتره مثل گوست که توسط حمید و همکاران قابل اعتماد و حرفه ایش انجام شد

تو هرکاری این روش که افراد مسلط بر اونکار انتخاب شن بهتره شایان جون:budbr: :budbr:

اما با توجه به اینکه این یک کار جدیده که مثلش قبلن اصلا انجام نشده فکر کنم استقبال خیلی زیاد باشه و همه دوست داشته باشن سهیم باشن.گرچه ممکنه نتونم اما واقعا دوست دارم در این کار بزرگ سهمیداشته باشم

ادبیات شما هم بله خیلی زیبا بودm/

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.