سؤال اصلي ترين علت خلوت بودن سايت

08 مارس 2013 09:36 #30931 توسط atefe
دلایل خلوت بودن سایت خیلی چیزاست . یکیش همین که گفتین دوره ی فروم ها تموم شده ..عموما کسی الان دیگه فروم نمیاد تا وقتی فیس بوک باشه . در صورتی که فروم خیلی بهتره... یکی دیگه هم مثل خود من که وقت ندارم حتی بیرون برم و مطمئنم خیلیای دیگه هم همین طورن به خصوص کسایی که کنکورشون امساله .
باز یه علت دیگه هم اینه که بعضیا مایکل رو فراموش کردن یعنی این قدر مشغله هاشون زیاده که حتی وقت خالی هم پیدا کنن به یه کارای دیگه اختصاص میدن . و خیلی دلایل دیگه که .... به هرحال خیلی این بده هر وقت هم که سرمون خلوت باشه میتونیم یه سر بزنیم . من مثلا امروز یکم سر خلوته تنها چیزی که به ذهنم اومدفروم بود این قدر دلم برای این جا تنگ شده بود که وقتی تونستم وارد بشم واقعا یه ارامش خاصی پیدا کردم .
کاش هممون خیلی چیزا یادمون نره ........... :mj9:

همیشه عاشق شو وعشق بورز...بزرگ و دوست داشتنی خواهی شد.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Reza

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

08 مارس 2013 10:13 - 20 می 2013 04:57 #30932 توسط kingmichael
نمیدونم چرا میگید دوره فروم تموم شده ؟!

فروم ها مگه تازه چند سالشونه ؟! یعنی به سابقه فیس بوک جور در نمیاد ؟!

فیس بوک هیچ وقت نمیتونه جای یه فروم تخصصی رو بگیره حالا هرچقدر هم که میخواد گستردگی داشته باشه
الان نصف اطلاعات همین فروم رو اصلا نمیشه توی فیس بوک دید چه برسه بخوای دنبال افراد با سابقه و با اطلاعات برای جواب سوالات بگردی

خیلی توی این فروم هستن که اطلاعاتشون خیلی فوق العاده هست ولی یا خودشون علاقه ای به بیانشون ندارن یا بقیه علاقه ای به استفاده !
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Reza

08 مارس 2013 16:19 #30938 توسط FeanoR
دلیلی که من گفتم دوره فروم تموم شده، اون چیزی بود که من توی بیشتر فروم ها دیدم، بعدم فروم برای نسل ما دوره ش تموم شده، ما دیگه حوصله تخصصی وارد شدن رو نداریم، فقط میخوایم سرسری از یک موضوعی رد بشیم مثل فیسبوک و نسل ما نسل سرعته و دیگه مثل قدیم نیست که حتما یک چند سالی از یک چیزی بگذره تا دوره ش تموم بشه. تازه فکر کنم از سن فروم بیشتر از 10 12 سال گذشته دیگه مثل یاهو مسنجر که اونم دوره ش تموم شده.

نگاه الان تمام کسایی که چی تو این فروم فعالن چی تو فروم قبلی چی تو فروم قبل از قبلی چی فروم اولی، 99 درصدشون تو این فروم فعال نیستن و 95 درصدشون اصلا اینجا دیگه نمیان اما همه شون توی فیسبوک به شدت فعالن البته طی خبرهایی که بهم رسیده.

نگاه فروم های اختصاصی که تو ایرانن بیشترشون در مورد فیلم و سریالن و یک تعداد کمی شون در مورد موسیقی و یک تعداد خیلی خیلی کمی شون در مورد خواننده ها و اشخاص مهم هستن و در مورد بازیگر که من ندیدم. فیلم و سریال بیشترشون دارن به کارشون ادامه میدن و فعال هم هستن، موسیقی تعداد انگشت شماری یا شاید هم تک و توکی بتونن فعال باشن، تخصصی در مورد خواننده که نتونستن تحمل بیارن به صورت تخصصی.

اما اینجا فروم اختصاصی در مورد مایکل جکسون هست و این فرق بزرگمون هست که ما باید در مورد مایکل سیری ناپذیر باشیم و با توجه به اینکه ادعای طرفداری ما گوش یک حیوون نجیب رو کَر کرده :)) خب کو این ادعای طرفداری ما؟
و اگه ما اون فرقمون رو نادیده بگیریم، مطمئنا دوره اینجا هم تموم شده. پس از خودمون اول سوال کنیم.

این نظر منه حالا...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

19 می 2013 13:59 #31484 توسط mahsa
با سلام به همه بچه های گلی که اینجا هستند و همیشه چراغ این فروم رو روشن نگه می دارن. من از مدتی که توی فروم اومدم زیاد نمی گذره ولی هر روز به اینجا سر می زنم و سعی هم می کنم اگر مطلبی برای گفتن داشته باشم با بقیه در میون بگذارم. توی این مدت می بینم که فعالیت ها یکم کم شده و فکر می کنم بیشتر به خاطر امتحاناست :rdbk: ولی به نظر من اگر بخش دانلودها فعالتر بشه تعداد بیشتری به اینجا سر بزنن. اون هم با این سرعت های اینترنت یکم دشواره. امیدوارم هرکدوم از ما تا جایی که می تونیم برای داغ تر کردن فضای اینجا فعالیت کنیم. واقعا حیفه چون به نظرم اینجا از فیسبوک خیلی بهتره :mj11:

without hope we are lost.....i love you Michael
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, kingmichael

18 جون 2013 21:23 #31887 توسط bahareh
امتحانا هم تمام شدو هیچکس نیومد !!!! :-/ :cry:

19 جون 2013 17:38 #31891 توسط FeanoR

bahareh نوشته: امتحانا هم تمام شدو هیچکس نیومد !!!! :-/ :cry:

الان کنکوره، بعد تابستون هم میرن مسافرت بعد هم مدرسه ها و دانشگاهها شروع میشه =))

19 جون 2013 17:43 #31892 توسط kingmichael
الان که کنکور تو راهه ، تا دوروز بعد کنکور هم همه خسته ! بعد اگه خدا بخواد دوباره شلوغ میکنیم ...

20 جون 2013 17:42 #31898 توسط blackfire

bahareh نوشته: امتحانا هم تمام شدو هیچکس نیومد !!!! :-/ :cry:

به امتحانا ربطی نداره.خیلی وقته خلوت شده.
مشکل چیزای دیگه ای است.
شاید بعد کنکور یکم شلوغ تر شه ولی نه زیاد...

علم و دانش همان قدرت است ...

20 جون 2013 21:51 #31901 توسط kingmichael
به به آقا رضا ، خیلی مشعشع فرمودی مجلس مارو ! :D

باید به بخش دانلود رسید ، الان مهمترین چیز برای طرفدار ها دسترسی به آثار مایکله
ولی حالا به دلایلی مدیریت سایت اجازه انتشار نمیده ، ولی اینجوری نمیشه
اگه امکان خرید آثار تو ایران بود یه چیزی ولی الان هیچ چیز مایکلی رو نمیشه به راحتی از مغازه ها خرید
میشه یه بخش مخصوص دانلود درست کرد که فقط ایرانیا بهش دسترسی داشته باشن ، که مشکل نقض کپی رایت تو کشور هایی که به این قانون پایبند هستند پیش نیاد

17 آگوست 2013 21:13 #32610 توسط bahareh
دراین سرای بی‌کسی، کسی به در نمی ‌زند
به دشت پر ملال ما، پرنده پر نمی ‌زند

:guitar:

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.