سؤال بحث و بررسی اخبار مایکلی

06 مارس 2014 18:42 #33553 توسط bahareh
این حرفی که امید زد بنظرم توهین نبود من از حرفش تمسخر برداشت نکردم انگار داشت اینو میگفت که مایکل برا بچه ها به انداره بزرگا شخصیت و احترام قائل بود o_O
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

07 مارس 2014 06:45 #33554 توسط raha
من این برنامه رو اصلا دنبال نمی کنم! البته نه به خاطر امید بیشتر بخاطر خود مهمانان این برنامه و ....!
ولی انتظار توهین به مایکل در برنامه بفرمایید شام! نمیدادم!
من نمیتونم ویدیو چمتا رو دانلود کنم! هرکاری میکنم دانلود نمیشه! کسی راه حلی نداره؟
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, mahsa

07 مارس 2014 08:38 #33556 توسط kingmichael
من که کلا این شبکه رو نگاه نمیکنم ، شبکه 5 ایرانو نگاه کنم مفید تره !
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa, raha, bahareh

10 مارس 2014 06:44 - 10 مارس 2014 06:57 #33570 توسط farzam
غیر مستقیم توهین میکنه!!! اینکه میگه بچه هارو هم بزرگ میدید یعنی اینکه بزرگ میدید برای ازاد بودن برای انجام بعضی چیزا!!!!!
حالا اینکه چه مرضی دارن که اینارو میگن خدا میدونه
البته تو این که اونا آدمای درست حسابی نیستن شکی نیست به خاطر اینکه قبلا هم توهین کرده بودن خیلی خیلی واضح تر
بهاره خوبه همیشه سازه مخالف میزنی !!!!
تو اخبار امجی امده و ایمیل دادن برین بهشون اعتراض کنین بعد تو میگی اصن اینجوری نبوده؟؟؟!!!

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate
كاربر(ان) زير تشكر كردند: raha

10 مارس 2014 14:07 - 12 مارس 2014 10:18 #33571 توسط mahsa
البته من هم گفته این مجری محترم رو شنیدم ( من این برنامه رو نمی بینم اما خانواده در حال تماشا بودند). جدا از اینکه این آدم در تمام قسمت ها با شرکت کنندگان اهانت آمیز برخورد می کنه در این بخش هم طوری صحبت کرد که ابتدای امر من ناراحت شدم اما بعد گفتم شاید نظرش اهانت آمیز نبوده و من چون در مورد مایکل خیلی حساس هستم ناراحت شدم شاید لحنش سوء تفاهم ایجاد کرده و منظورش اهمیت دادن مایکل به بچه هاست. من هم نظر بهاره جان رو داشتم.
اما وقتی نظر شما هم دیدم خیلی ناراحت شدم. من دیگه انتظاری از این شبکه ندارم و از مدتی که بعضی مسائل پشت پرده این شبکه آشکار شده مخفی کاریهای مسئولین شبکه هم معلوم شده اگر نمی دونید بهتره شما هم بدونید. همون بهتر که از این شبکه برنامه ای در مورد مایکل پخش نشه. چون مسئولینش از اداره کنندگان شبکه پورنو گرافی هاستلر در کانادا هستند.

www.mashreghnews.ir/fa/news/208050

در ضمن ویدئو تریلر هم با درصد بالایی در رای گیری بهترین ویدئوی نمادین اوله. این اخبار خوشحال کننده هست که اهمیت مایکل رو نشون می ده و نیازی به تأیید شبکه ای مثل من و تو نیست. امید به پخش برنامه ای مثل چمتا در شبکه ای که مدیر دانشمندی مثل آقای نوری زاده داره خودش بیان کننده اهمیت پادشاه پاپ هست.

without hope we are lost.....i love you Michael
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, kingmichael, raha

11 مارس 2014 11:39 - 11 مارس 2014 11:41 #33573 توسط Nikolay
من خیلی وقت پیش به ماهیت این شبکه پی بردم ، حاجیه خانوم الیزابت طباطبایی ملکه امارات بریتونستان عاشق چشم ابرو ما نشده که مفت و مجانی برامون شبکه درست کنه و مستندا و فیلمای گرون قیمت از هیستوری چنل ، دیسکاوری و ... بخره. از همون مستندای تاریخیشون که پر از دروغ و تحریفه و اون موزیک ویدئو مسخره فائقه آتشین آرانی (که الحق فقط در شان یک همچی موجودی بود) میشه فهمید چه قصدی دارن.

ولی بقیه شبکه ها رو که میبینم واقعا این شبکه خیلی بهتر از آتو آشغالایی مثل جم و فارسی وانه.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa, raha

12 مارس 2014 10:07 - 12 مارس 2014 10:28 #33576 توسط mahsa
درسته که برنامه هاشون در مقایسه با بقیه کانال های ایرانی بهتره ( البته جم با فارسی وان قابل مقایسه نیست :D باز صد رحمت به جم) ولی نصف بیشتر برنامه ها مستنداتی هست که از شبکه های دیگه گرفته شده و سیاست انگلیسی توش موج می زنه هفته ای نیست که از هیتلر یه مستند پخش نکنند. حالا درسته که یه دیکتاتوری بوده که با جنگ جهانی دوم باعث از بین رفتن بیش از میلیونها انسان شده اما دیگه خونخوارتر از این بشر کس دیگه ای تو تاریخ نیست؟!

برنامه های ساختگی شون هم کپی از برنامه های ساخته شده خارجی هست و از همین جا هم که محل تأمین هزینه این برنامه ها مشکوکه معلومه که باید نظر حامی مالی شون رو جلب کنند. چند وقت پیش هم جایی خوندم که یکی دیگه از کارمندانشون رها اعتمادی هم با مدیران شبکه مشکل پیدا کرده.

اما در مورد پرداختن به مایکل نمی شه یک طرفه به قاضی رفت درسته که در بعضی از گفته ها رد توهین و یا بهتر می شه گفت نادانی به چشم می خوره اما من خودم شاهد دو نمونه تا حدی قابل قبول در این شبکه بودم یکی بزرگداشت مایکل در برنامه من و تو پلاس و یکی دیگه برنامه موزیک که به سالگرد ساخت ویدئوی تریلر می پرداخت.

منظورم اینه که ما باید اونقدر در مورد مایکل اطلاع رسانی کنیم که چنین مواردی در برابر واقعیت رنگ ببازه. اصل طرفداری از مایکل برهمین مبناست. رای گیری ویدئوی نمادین هم به مرحله فینال رفته و تریلر با بیش از 79در صد اوله :x

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

12 مارس 2014 20:16 - 12 مارس 2014 20:19 #33578 توسط FeanoR
تریلر اگه اول نشه میتونیم به این شک کنیم که انسانهای روی زمین منقرض شدن...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, mahsa

14 مارس 2014 17:11 #33580 توسط mahsa
یه ذره اوضاع بهم ریخته لطفا اگر کسی رای نداده رای بده چون درصدها بهم نزدیک شده نمی دونم هم چرا اینطوری شده :-( بگذارید دوباره با همدیگه اتحادمون رو نشون بدیم و تریلر با درصد بالا اول بشه.

15 مارس 2014 08:30 #33582 توسط mahsa
حالا که خوشبختانه شبکه من و تو، تور ایمورتال رو برای پخش انتخاب کرده بد نیست ازشون تشکر کنیم. اینطوری هم اهمیت مایکل رو نشون می دیم هم شاید برای پخش برنامه های بهتر درمورد مایکل دلگرم شون بکنیم. :-)

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.