سؤال مشکلات (باگ ها)

04 آوریل 2014 09:57 #33614 توسط raha
من این مشکل رو ندارم!!!

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

06 آوریل 2014 20:08 #33616 توسط kingmichael
من همچنان دارم این مشکلو ! مشکل از خود سایته چون با هر کامپیوتری که میام اینجوری میشه !

07 آوریل 2014 06:30 #33617 توسط mahsa

kingmichael نوشته: من همچنان دارم این مشکلو ! مشکل از خود سایته چون با هر کامپیوتری که میام اینجوری میشه !

آیا شنونده ای هست که صدای مارا بشنود؟ یکی به ما جواب دهد که چرا چنین است؟! :lamer:

راستش از موقعی که این مسئله پیش اومده صفحه ها خیلی سخت تر باز می شن قبلا سرعت بهتر بود. نمی دونم مال بقیه دوستان هم اینطوریه یا نه؟

without hope we are lost.....i love you Michael

09 آوریل 2014 09:17 #33621 توسط Nikolay
دو سالی هست که اینجا فقط قسمت اخبارش درسته ، بقیه قسمت ها مثل انجمن تشریفاتی و برای خوشگلیه :D

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه

09 آوریل 2014 12:15 #33622 توسط kingmichael
سرعت که زیاد فرق نکرده به نظر من !

04 می 2014 11:41 - 04 می 2014 11:54 #33656 توسط mahsa
اگر امکانش هست لطفا یکی به من کمک کنه. نمی دونم مشکل از طرف منه یا کس دیگه ای هم به این مشکل برخورد کرده. مشکل اینه که نمی تونم از سایت دانلود کنم. راه های مختلفی هم امتحان کردم هم از کامپیوتر دیگه و هم از فایرفاکس و هم از کروم. هیچکدوم اجازه دانلود رو نمی ده. چند بار هم رفرش کردم باز هم اجازه دانلود نمی ده X-( خیلی ضروریه نه می تونم مستند ایمورتال رو دانلود کنم و نه love never felt so good لطفا کمک کنید؟! ~X(

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

05 می 2014 22:40 #33658 توسط kingmichael
برای من هم مستقیم دانلود نمیکنه !!!

ولی غیر مستققیم دانلود میشه ! روی لینک دانلود کلیک کن ، وارد یک صفحه ی جدید میشه
بعد از بالا روی Download کلیک کن ، دانلود خودکار شروع میشه !

(آهنگ رو من دانلود کردم مشکلی نداره !!!!)

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

07 می 2014 07:46 - 07 می 2014 07:50 #33661 توسط mahsa
ممنون عزیزم ولی من توی یه کامپیوتر اصلا وارد این صفحه نمی شم تو یکی دیگه هم وارد این صفحه می شوم وقتی دانلود رو می زنم صفحه ای که باز می شه صفحه try again هست که با هربار تلاش به جایی نمی رسم. ولی ممنون از کمکت. فکر کنم مشکل من از ویندوزم هست البته بنا به استدلال شخصی می گم :( یه زحمتی داشتم اگه دانلود کردی می شه توی فروم بگذاری ؟ خیلی ممنون می شم.

08 می 2014 22:29 #33662 توسط kingmichael
والا من با اینترنت دانشگاه میام که خیلی تعریفی نداره ! ولی اگه تونستم حتما توی فروم میزارم
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

03 آگوست 2014 18:22 #33775 توسط raha
من نمیتونم صفحه دوم وبلاگ امجی و لینک های صفحه ی اصلی مثلا آینه های مایکلی رو باز کنم!
مثلا emjey.com/blog/page/2/ یا emjey.com/blog/1391/05/22/post-1461/
ارور 404 میده!
Not Found

The requested URL /eMJey/blog/1391/05/22/post-1461/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

چرا؟ برای بقیه هم همینجوریه؟

Please publish modules in offcanvas position.