...

پنجشنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۸۷ | 5/03/2009

مایکل در O۲ سخنرانی کرد

امروز مایکل هنگام خروج از هتل لنسبرو به قصد رفتن به کنفرانس مطبوعاتی در تالار O۲، دستش را به نشان صلح بالا برد و سوار اتوبوس شد.
O2conference-london-5March2009-1.jpg

مایکل با ۹۰ دقیقه تاخیر به خاطر ترافیک سنگین شهر لندن وارد تالاری شد که از ساعتها پیش جمعیت چند صد نفری طرفداران و خبرنگاران بسیار در آن جمع شده بودند. او در تالار O۲ در کنفرانسی مطبوعاتی شخصا خبر اجرای ۱۰ کنسرت را در همین تالار داد. این کنسرت ها در ماه جولای امسال آغاز می شوند و تا ماه سپتامبر ادامه می یابند.

مایکل توسط مجری برنامه، Dermot O'Leary که مجری برنامه ی X Factor (برنامه ای مشابه با American Idol در بریتانیا) است، بر روی صحنه دعوت شد. سلطان پاپ با قدم های بلند و با افتخار بر صحنه وارد شد و سخنان زیر را خطاب به جمعیت که فریاد هیجان سر داده بودند، ایراد کرد:

O2conference-london-5March2009-2.jpg

"از همگی شما ممنونم. این همان چیزی است که انتظارش را می کشیدید! این کنسرتها، آخرین کنسرت های من در لندن خواهد بود. و وقتی من می گویم آخرش است، یعنی آخرش است. زیرا من آهنگ هایی را که طرفدارانم دوست دارند بشنوند، اجرا خواهم کرد. این دعوت نهایی است. شما را در ماه جولای می بینم. و ... دوستتان دارم. راست می گویم، شما باید این را بدانید. بسیار زیاد دوستتان دارم. از اعماق قلبم. این همان چیزی است که در انتظارش بودید. در ماه جولای شما را می بینم."

هنگامی که مایکل میگفت که این آخرین کنسرت هایش است، فریاد "نه، نه،... نه" طرفداران فضا را پر کرد.

وی پس از پایان سخنرانی مختصر سه دقیقه ای اش به هیچ سوالی پاسخ نداد. سخنان مایکل تا حدی رمز آمیز بود و جای این سوال را باقی گذاشت که آیا این کنسرتها، آخرین های او در لندن است یا در دنیا.

O2conference-london-5March2009-3.jpg

گفته میشود که این کنسرتها از ۸ جولای آغاز می گردد. از هم اکنون بلیط های این کنسرتها در سایت www.MichaelJacksonLive.com پیش فروش میشوند. فروش اصلی نیز در ۱۳ مارس آغاز میشود. انتظار میرود قیمت بلیط ها از ۶۵ تا ۷۵ پوند باشد.

دیدن ویدئویی از سخنرانی مایکل

منبع: eMJey / michaeljacksonlive.com / AP

...