× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال مایکل جکسون شهوتی بی مانند !

28 مارس 2012 22:35 #22907 توسط Hamid
شما شهوت رو چطور مي بينيد و آيا اين شهوت رو با مايكل مقايسه كرديد ؟
منظورم از شهوت چند تاست ...
شهوت به صحنه ( يعني هر چي رو صحنه هست ... هر اتفاقي كه روي سن ميافته )
و شهوت به شهرت ...
و شهوت به هر چيزي كه شما عنوان مي كنيد

Passion

به ترتيب اگه ميشه پيش بريد ...
اول تعريفش كنيد
اگه از خودتون و مايكل مثال داريد باز كنيد
و اصلا بگيد شهوت خوبه يا بد ( شهوت در هر دو مورد رو توضيح بديد ) اگه نه بايد چيكارش كرد ؟ و آيا به نظر شما مايكل چيكارش كرده ؟

( اما : خواهشا از پرداختند به مسائل مذهبي در اين عنوان تا حدي كه از بحث خارج مي شه و جنبه ارشاد پيدا مي كنه بپرهيزيد )

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, Termeh, Nasim, NicoleL2, PATROMAS

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

29 مارس 2012 07:21 #22911 توسط FeanoR
شهوت خوبه اما باید تا جایی پیش رفت که بقیه سرکوب ش نکنن یا به کسی ضرر نرسونه ولی در کل خوبه و اگه خود شخص هم از شهوت ش راضی باشه خب میتونه تا جایی که میبینه پیش بره
مثلا شهوت به صحنه خب یک شخص اگه بخواد از صبح تا شب و شب تا صبح روی صحنه باشه هم به بقیه ضرر میرسونه هم به خودش هم دیگه اون شخص از دهن میوفته
ولی اگه هر چند وقتی بره رو صحنه یعنی جاهایی که میتونه کیفیت کار رو خوب نشون بده یعنی تو شهوت به نظر من کمیت مهم نیست کیفیت مهمه و حالا مایکل هم شهوت روی صحنه خیلی زیاد داشته و خیلی هم خوب ازش تونسته استفاده کنه یعنی هم کمیت کار رو خیلی برده بالاتر هم کیفیت کار رو خیلی خیلی برده بالاتر یعنی بیشترین حد استفاده از شهوت ش
شهوت به شهرت هم همینطور البته شهوت به شهرت کمیت و کیفیت نداره و تو این شهوت باید از یک یا چند روش استفاده کرد براش مثلا یکی خواننده هست و برای بیشتر مشهور شدن ش بازیگر هم میشه که خیلی دیدیم یا بر عکس یکی بازیگر خواننده هم میشه یا یکی از یک کار و روش دیگه مشهور میشه مثل استیو جابز ، این دیگه به استعداد طرف برمیگرده مثلا یکی توی موسیقی استعداد داره یکی تو بازیگری ولی همه توی همه کار ها استعداد دارن ولی بعضی هاش نزدیک شکوفا شدن هست و بعضی هاش باید روشون کار بشه تا شکوفا بشن اما اگه مثلا یکی شهوت به شهرت داره مثل مایکل و همینطور شهوت به موسیقی هم داره خب این خیلی بهتر جواب میده و مایکل لباس های متفاوت و شایعاتی که در مورد خودش درست کرد و رسانه ای کردن بعضی کارهاش و انجام دادن بعضی کارهای عجیب و غریب رو مکمل اون موسیقی ش کرد و به شهوت شهرت ش رسید

شهوت به جنس مخالف خب اصولا توی وجود هر کسی هست و مایکل هم این شهوت توی وجود ش حتی بیشتر از خیلی های دیگه بوده که البته تونسته کنترل شده و با کیفیت ش کنه که اگه کنترل شده و هدفمند ازش استفاده بشه خیلی به انسان کمک میکنه توی خیلی از امور و باید تو موقعیت مخصوص خودش باشه که با کیفیت تر بشه که مایکل هم خیلی جاها اینو به خوبی نشون داده

کلا شهوت خوبه ولی هدفمند چون شهوت باعث میشه انسان تو اون شهوتی که داره اراده ش چند برابر بشه و بهتر اون کار رو انجام بده ولی هدفمند باید ازش استفاده کرد یعنی اول یک هدف خوب رو شناسایی کنه و بعد با کیفیت خیلی زیاد انجام ش بده و اینطوری خیلی بهتر از شهوت ش استفاده میشه
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

29 مارس 2012 16:52 #22923 توسط kingmichael
به نظرمن شهوت تعریف خاصی نداره
میل زیاد به هرچیز میشه شهوت

مایکل مسلما میل زیادی به صحنه داشت ولی این میل کنترل شده بود و نه مثله خیلی از خواننده ها خارج از حد واندازه
(ولی میل به صحنه لزوما میل به اتفاقات روی سن نیست)

مایکل روی سن میل زیادی به ابراز شدید احساسات داشت و این شهوت رو به هیچ وجه سرکوب نمیکرد

ولی به نظر من مایکل شهوت شهرت نداشت
شهوت به صحنه اگه کنترل شده باشه شهرت رو به دنبال داره و کسایی که به دنبال شهرت هستن نمیتونن اونو به نحو اسحن به دست بیارن

در مورد شهوت به جنس مخالف
یقینا این شهوت در مایکل هم بوده ولی نه به طوری که مانع کارش بشه
و مایکل اینو تو خودش سرکوب کرده
چون این شهوت چیزی نیست که با میل به صحنه و تعالی کنار بیاد

کلا شهوت هم میتونه خوب باشه هم بد
بستگی به استفادش داره
كاربر(ان) زير تشكر كردند: aisan

29 مارس 2012 19:49 - 29 مارس 2012 19:52 #22924 توسط FeanoR
اگه مایکل شهوت به شهرت نداشته پس چرا اونقدر شایعه در مورد خودش درست کرد و وقتی که اتفاقات دهه 80 مایکل رو بخونین خودتون شهوت شهرت رو تو مایکل احساس میکنین چون کاملا نشون داده میشه

شهوت به جنس مخالف رو مایکل هیچوقت سرکوب نکرد تا اونجایی که من میدونم و شهوت به جنس مخالف تا حالا به معروفیت کسی صدمه نزده و هیچ مغایرتی هم با صحنه نداره یعنی اگه هر کی میخواد روی صحنه باشه باید شهوت به جنس مخالف ش رو سرکوب کنه؟!!! و مایکل این شهوت ش رو سرکوب نکرد(فقط مایکل در خفا بوده)و خیلی خوب هم ازش استفاده کرد

30 مارس 2012 13:25 #22932 توسط kingmichael
به نظرم مایکل اون کارا رو میکرد تا دیده بشه
میخواست مردم درکش کنن نه اینکه دنبال شهرت باشه
ولی به هر حال اون کارا به شهرتش هم کمک زیادی کرد . ولی این نوع شهرت تو بعضی جاها مثله ایران خیلی بد ظهور کرد
---
من منظورم از شهوت به جنس مخالف یه چیز دیگست
نه بی میلی نسبت به خانوما

30 مارس 2012 14:21 #22935 توسط FeanoR

kingmichael نوشته: به نظرم مایکل اون کارا رو میکرد تا دیده بشه
میخواست مردم درکش کنن نه اینکه دنبال شهرت باشه
ولی به هر حال اون کارا به شهرتش هم کمک زیادی کرد . ولی این نوع شهرت تو بعضی جاها مثله ایران خیلی بد ظهور کرد
---
من منظورم از شهوت به جنس مخالف یه چیز دیگست
نه بی میلی نسبت به خانوما

راستش مایکل تا قبل تریلر ساده بودش بعدش یک دفعه ای کلا لباس هایی میپوشید که همه مونده بودن توش اینو توی american music awards 1984 و grammy awards 1984 قشنگ میشه دید که برای شهرت اون لباس ها رو میپوشه مثل وقتی که میگه برای فلانی عینکم رو در میارم

خب منم منظورم ارتباط جنسی هست

30 مارس 2012 18:30 - 30 مارس 2012 18:33 #22944 توسط MARIA JACKSON
شهوت به جنس مخالف در خفا!!!؟ ای وای. قاعدتا هر مردی یا چه فرقی می کنه...هر زنی تو زندگیش این تجربه رو داره! خب مایکلم یه انسانه! ولی بچه ها شما طوری حرف زدین که من...والا من یه لحظه ترسیدم! یعنی چی در خفا...خب زن داشته دیگه! یه جوری می گین انگار کلکسیون مخفی داشته! مایکل در این مورد خیلی هم خجالتی بوده! :dnkw:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: aisan

30 مارس 2012 19:08 #22945 توسط kingmichael
فک کنم بحث رفت به یه جای دیگه!

قاعدتا هر مردی یا چه فرقی می کنه...هر زنی تو زندگیش این تجربه رو داره!

من با این حرفت مخالفم
هر کسی اگه بخواد میتونه این تجربه رو داشته باشه ولی الزامی هم توش نیست
مایکل احتمالا دوستیش خیلی عاطفی تر از این بوده که با همچین چیزایی خرابش کنه

30 مارس 2012 19:17 #22946 توسط FeanoR
فکر کنم بحث منحرف شد

ولی مایکل حالا ارتباط جنسی هم داشته تا قبل زن هاش خب اینکه خیلی خوبه بابا دم مایکل گرم بزن دست قشنگ رو :clp2: و اصن هم اشکال نیست

ولی برای اثبات ش میشه قشنگ بشینی زندگی نامه مایکل و خاطرات زن هایی که مایکل باهاشون ارتباط داشته رو بخونی مثل بروک شیلدز این برای تعدادش ولی برای اینکه خود قضیه ثابت بشه بهتره مصاحبه اپرا با مایکل رو بخونین

وقتی اپرا به مایکل میگه

Are you virgin
مایکل از زیر جواب در میره

اصن بحث رو منحرف نکنین این چیزا مهم نیست اصن و عیب هم که نیست بابا دم مایکل گرم :clp2:

بحث تایپیک رو منحرف نکنین و به راهش برگردونین تایپیک رو

30 مارس 2012 19:38 #22947 توسط MARIA JACKSON
king michael من واقعا شرمنده شدم! کاملا حق با توئه ...کاملا...وای خدا از خجالت مردم :goof: :goof: آخه اپرا ... خودم وقتی اولین بار اون مصاحبه رو دیدم از خجالت آب شدم...بیچاره مایکل! خب اون سوال و پرسید مایکل می خواست کلا از این سولا منحرفش کنه. می دونسته اگه جواب بده دیگه اپرا تا تهش میره. یه خرده فکر کن متوجه میشی چی میگم. آره بروک هم بوده که مایکل ازش تقاضای ازدواج می کنه ولی اون قبول نمی کنه! تازه مادر مایکل هم فراموش نشه! مایکل مگه جرئت داشت کاری بکنه!! از اینا گذشته خدایی مایکل خیلی مرد سالم و پاکی بود. حالا به افتخارش :clp2: :clp2: :clp: حالا بریم سر موضوع اصلی!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, aisan

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.