سؤال قدمی کوچک برای یک انسان و جهشی بزرگ برای بشریت.. نیل ارمسترانگ در گذشت

26 آگوست 2012 20:01 #28168 توسط Hamid
به جمله ای که تو پست قبلی گفتم خوب فکر کن، اینجا دور هم جمع شدیم تا جا افتاده تر شیم و بیشتر یاد بگیریم.

Keep The Faith

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: کوچکترین طرفدار

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

26 آگوست 2012 23:30 - 26 آگوست 2012 23:34 #28175 توسط کوچکترین طرفدار
و اين هم دو ماه‌نورد بزرگ تاريخ:

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Hamid, Elnaz, مایکلا, Jasmine Jackson-mjforever, Mohsen.srn, kingmichael, Michaellover, bahareh

27 آگوست 2012 05:05 - 27 آگوست 2012 06:22 #28176 توسط Elnaz

Hamid نوشته: دلم می خواست سکوت کنم اما چه کنم نمی تونم.
می دونی کاری کردی که دیگه به آلمان و آلمانی آلرژی دارم؟

منکه دیگه ذله شدم از اینکه هر بحثی اینجا داره به آلمان و آمریکا کشیده میشه! بیخیال هردوشون ما ایرانی هستیم ناسلامتی! به ما چه اصن!!!!!!!

@بازگشت به تایپک، نقطه سرخط.

روحش شاد. وقتی ما بچه بودیم چقدر قصه‌شو شنیدیم، برامون نماد شده بود.

این تو اخبار هست emjey.com/persian/news/archives/2012/08/005901.php گفتم اینجا هم باشه واسه خواننده‌ها، بد نیست:

نیل آرمسترانگ درگذشت

مایکل جکسون و نیل آرمسترانگ فصل‌های مشترک بسیاری دارند.

مایکل یکبار ادعا کرد که یک بشقاب پرنده دیده است. راه رفتن بر روی ماه یکی از آرزوهایش بود. او می‌خواست بر روی ماه، ماه‌نوردی کند و مونواک برقصد. او نام ماه را بر روی یکی از آهنگ‌هایش گذاشت و در آخر یکی از حفره‌های ماه، به افتخار او، مایکل جکسون نام گرفت. ( بخوانید )

مایکل جکسون بر روی زمین، ماه‌نوردی کرد و نیل آرمسترانگ بر روی ماه. قدم کوچک نیل آرمستراگ بر روی ماه، جهش بزرگی برای بشر بود و ماه‌نوردی مایکل بر روی صحنه، جهش بزرگی برای صنعت سرگرمی.

قدم آرمسترانگ، رویای بشر را باز فراتر برد و ماه‌نوردی مایکل که تمثیلی از این رویا بر روی زمین بود؛ چشمان تماشاچیان و منطق فیزیکدانان را به چالش کشید و هنر صحنه‌گردانی‌اش، معیارهای تازه‌ای را بر دنیای سرگرمی حاکم نمود. از آن پس ماه‌نوردی بر روی زمین نیز ممکن بود.

دو ماه‌نورد زمین را به مقصد ماه ترک گفته‌اند.

روز گذشته، سه سال پس از مایکل جکسون، نیل الدن آرمسترانگ (Neil Alden Armstrong) فضانورد آمریکایی و نخستین فردی که بر روی ماه راه رفت و کره‌ی زمین را از فضا تماشا کرد، در ۸۲ سالگی بدرود حیات گفت.

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Jasmine Jackson-mjforever, کوچکترین طرفدار, kingmichael, Michaellover

مدیران انجمن: Ehsanblackfire

Please publish modules in offcanvas position.