سؤال اسطوره ی شما کیست؟

23 ژانویه 2012 11:37 #20157 توسط sinalovermj
دکلمه هاشو گوش کونی عاشقش هم میشی عزیز

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

26 فوریه 2012 14:43 #21622 توسط kingmichael
من از دیروز تا حالا عاشق کریس دی برگ شدم
اگه کسی اطلاعاتی در موردش داره بگه

یه مجموعه کنسرتاشو دیروز دوستم برام آورد فک کنم با الان پنجمین باره که دارم میبینمشون

31 دسامبر 2012 10:02 #30577 توسط Michaellover
باب مارلی هم به فهرست من اضافه شد ;;)
به خاطر ساده زیستنش و قبل مهربونش

الگوی کسی جاستین نیست اینجا؟ :)) :D :))

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

01 ژانویه 2013 06:54 #30590 توسط dorsa mj
خواستم بگم اسطوره ، دیدم لیاقتش بیشتر از این هاست ...

برای من مایکل مثل یه فرشتس ... :x
توی همه ی لحظات ناراحتیم برام یه آرامش بی کرانه ...
حتی وقتی شب یه خواب ترسناک میبینم و از ترس خشکم میزنه ، بازم با شنیدن صدای مهربونش اروم میشم ... :slppl:
برای من مایکل تنها کسیه که میتونم توی خیالاتم باهاش حرف بزنم ...
تنها کسیه که میتونم بهش بگم ناراحتم و اونم در خیالاتم منو در آغوش بگیره و بادستای پر مهرش موهام رو نوازش کنه و بهم بگه : همه چیز درست میشه ...

فک نکنم فرشته بودنش برای من نیاز به دلیل داشته باشه ...
چون هیچ کس نمیتونه مثل اون حتی وقتی گریه میکنم ، آرومم کنه ...

:bye2:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Mohsen.srn, Farimah

01 ژانویه 2013 13:23 - 01 ژانویه 2013 13:25 #30604 توسط Farimah
اسطوره هام... :-? :-? اینقدر اسطوره دارم تعدادش از دستم در رفته!

MJ که شدیدا جای خود داره. آدم تو جامعه ایرانی که بزرگ میشه یاد میگیره دروغ و دروغگو رو از 100 کیلومتری بو بکشه :D من که دیگه دادم برگه دکترامو تو این زمینه امضا کنن، فردا پس فردا دستم میرسه!:D برا همین توی موسیقی هم حس میکنم وقتی خواننده یا نوازنده کارش براش یه "کار"ه، ازش با جون و دل لذت نمیبره. یا وقتی خواننده ها تربیت میشن که خوشگل و خوش صدا به نظر بیان و به هر نحوی شده آثارشونو به تو بفروشن. از اینجور موسیقی بدم میاد.
ولی مایکل جزو معدود موزیسیناییه که حرفش از قلب میاد، پس به قلبها هم میشینه.مهم نیست مدیا چی تحویل مردم بده یا وقتی MJ نیست مردم چی پشت سرش میگن: وقتی آهنگ MJ شروع به پلی شدن میکنه، همه ساکت میشن. چون آهنگاش رو تو تسلط دارن، باعث میشن فکر کنی، همدردی کنی، گریه کنی،بخندی، امیدوار شی، حس کنی که آره، کاری از دست تو هم برمیاد. کاری که خیلی مواقع نصیحت های پدر و مادرم نمیتونه در تو به وجود بیاره. وقتی حتی جلو کسایی که مثلا از MJ متنفرن بیلی جینو بزاری، سرشونو تکون میدن و با پا ریتم میگیرن. هیچکس نمیتونه از کنار صدای امجی رد شه و تفاوتی توی حالت صورت و ریتم بدنش پیش نیاد. این حقیقت، این نیروی عظیم، این قسمتی از وجود امجی که تو آهنگاش کاشت امجی رو به آرزوش رسوند - امجی نامیرا شد و من شدیدا به این قضیه افتخار میکنم :x

دیگه ه ه... درحال حاضرم یکی دیگه از افرادی که خیلی دوسش دارم تام هیدلستون هست، بیشتر معروفه به خاطر نقشش "لوکی" تو فیلم "د اونجرز" :D خیلی آدم بامزه و عمیقیه، ظاهرا به علت پرکاری بیش از حد مغز نشسته تمام اشعار شکسپیرو حفظ کرده چون عین آیه های قرآن مصاحبه هاشو با اشعار شکسپیر شروع و با اشعار شکسپیر تموم میکنه! خیلی هم بازیگر احساسی ایه، صداشم 200% کشندس! :))

09 فوریه 2013 11:18 #30774 توسط blackfire
جان کارتر
(برای اونایی که نمیدونن بگم که شخصیت اصلی یه فیلمه به اسم خودش. این فیلمو به همتون توصیه میکنم ببینین واقعا پر محتواست)

سالها برای هدفش جنگید تا بالاخره بهش رسید این ویژگیش رو ستایش میکنم...

علم و دانش همان قدرت است ...

مدیران انجمن: Ehsanblackfire

Please publish modules in offcanvas position.