Solved تبلیغات eMJey

25 می 2017 21:10 - 25 می 2017 23:40 #34645 توسط PATROMAS
در این تاپیک میخوام بنر و فایل هایی که برای تبلیغ میسازم را به اشتراک بگذارم که همگی با هم بتونیم تبلیغ های گسترده ای داشته باشیم، و اگر شما هم میتونی تبلیغاتی را طراحی کنی انجامش بده و اینجا بفرست،و تا میتونید فایل های اینجا را پخش کنید بین دوستان،گروه ها و....(خانواده باید بیدار شود!!!)

این عشق دریایی پایان ناپذیر است!!!
❤️?

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: mjfollower

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

25 می 2017 22:33 #34646 توسط PATROMAS

❤️?

كاربر(ان) زير تشكر كردند: mjfollower

26 می 2017 05:39 - 26 می 2017 05:42 #34647 توسط mjfollower
خیلی خوبه نادر منم تو تبلیغات کمک میکنم و اگه بتونی یه گیف یا ویدئوهم بسازی درمورد سایت خوبه، یا مثلا میتونیم از تبلیغات و نشان دادن قدرت و قدمت این سایت از بخش 'درباره eMJey.com' استفاده کنیم که نشان از هرچه بیشتر رسمی بودنِ این سایتِ.

شبکه های اجتماعی الان درسته رو همه‌ی سایت ها تاثیر گذاشتن اما بنظر من میتونن رو تک سایت مایکل جکسون در ایران حتی تاثیر مثبت بزارن!
و شرط هایی داره که چنتاش رو میگم

1. ام جی حتما باید یه چنل تلگرامی و پیج در اینستاگرام فعال داشته باشه و حداقل هفته ای 4 پست رو داشته باشه
2. سایت هم همینطور باید فعال باشه مخصوصا قسمت سخنگاه و افراد بخاطر اطلاعات از مایکل یا ارشیو اون هم که شده باشه هرچندوقت سر بزنند،، اگه سایت فعال باشه مردم کمتر داخل کانال ها عضو میشن و ادمین های اون کانال هاهم ممکنه بیان در اینجا به ما بپیوندن (البته چنل رو شاید نگه دارن و هیچ اشکالی نداره) و اگه ببینن محتوای اینجا در هیجا نیست سعی میکنن بازدید ازینجارو زیاد کنن، ما هرچی باشه مهارت مون بیشتر از پیج ها و چنل های امروزی مایکله، من خودم میتونم ارشیو بهتر و بزرگتری نسبت به چیزایی که چنل ها و پیج های مایکل الان میزارن قرار بدم و همین چیزا باعث میشه افراد فقط اینجا یا تلگرام... ام جی این چیزارو بدست بیارن
3. ما باید تعدادمون زیادتر باشه و همگی متحدانه تلاش کنیم منو نادر نمیتونیم تنها این کارو کنیم، دور از این وقتی هم اگر با تبلیغات تونستیم چندنفرو بیاریم اینجا میبینن که خیلی خلوته و جز دو نفر کسی نیست اینجا فعالیت کنه و فکرمیکنه که سایت دیگه مدیریت نمیشه و... که تبلیغات هیچ تاثیری نداره اونوقت جز اینکه بیانو ببینن سکوته و دفع بعد که حتی سایت شلوغتر شد باز نیان چون یکبار اومدن و دیدن..! و این به ضررمون میشه

من امید دارم به این سایت فقط بزرگترین مشکل الان اینه که تنها هستیم ولی بازم منو نادر تلاشمون رو میکنیم.. فقط اگه اقا حمید یه کانال هم بزنه کار برامون آسونتر میشه

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: PATROMAS

26 می 2017 14:24 #34648 توسط Hamid
شما خودتون می تونید یه کانال غیر رسمی برای سایت امجی باز کنید و توش فعالیت رو شروع کنید. نیازی به من نیست.
سایت اونقدری اخبار نداره که بتونه به صورت خیلی رسمی و جدی تو کانال های تلگرامی باشه اما یه کانال غیر رسمی می تونه مخاطب زیادی پیدا کنه که به سایت ختم بشه.
وبسایت ها دوباره در حال رشد هستند و ورق داره برمیگرده. اگر روزی من ببینم پتانسیل اش وجود داره امجی رو کمی به سمت موبایل یا اپلیکیشن آیفون و اندروید چرخش میدم اما در حال حاضر و تا تا وقتی حداقل هزار بیننده وجود نداره این کار از طرف من معنی نداره.

اگر روزی هم به ایده خاصی رسیدید و فکر کردید باید دسترسی به خصوصی تو بدنه سایت داشته باشید، اون ایده رو مطرح کنید و اگر دیدیم درسته جلو میبریمش. این کار رو قبلا بارها کردیم با بچه ها، مثل در اختیار دادن بلاگ امجی به بچه ها برای مجله شون.

Keep The Faith

كاربر(ان) زير تشكر كردند: PATROMAS, mjfollower

26 می 2017 16:14 #34649 توسط PATROMAS
حمید آقا ممنون..
الان فقط تنها چیزی که نیاز داریم اینه که بشه تالارهای تخصصی تری برای عکس های مایکل راه اندازی کنیم،یعنی تالارها مقداری باید زیاد بشن و این قسمت و کاری بکنیم که عکس های مایکل بدون لوگو و با کیفیت بالا و HQ به اشتراک بگزاریم....و این نگارخانه هم قدیمی شده و هم اینکه بصورت کلی عکس ها دسته بندی شدند و تصصی نیستند!!!

❤️?

26 می 2017 16:24 - 26 می 2017 18:29 #34650 توسط mjfollower
بله حرف شما درست اما حرف من اینه که وقتی ما نمیتونیم مطلب رسمی بزاریم چجوری میتونیم به عنوان ام جی فعالیت کنیم
و همونطور که گفتید سایت اونقدر اخبار نداره و این خودش یه مانع بزرگیه که سایت هیچوقت پربازدید نشه، نهایتش ازین وضع یکم بهتر بشه.

ما اگر کانال هم بزنیم بیشتر از اونجا استقبال میشه تا اینجا.. و فک نکنم ام جی بتونه روزی هزار ببیننده داشته باشه! چرا ممکنه کانالش تا 3k برسه اما سایت رو... مگه اینکه باز مثل قبل اخبار رسمی بزاره و فروم هم شلوغ بشه
کانال فقط وسیله ای تبلیغی باشه و گهگاهی پستی نصفه بزاره و اخرش لینک کامل مطلب قرار بگیره.

بله ما ایده هاییم داریم "البته درمورد مرتب شدن" انجمن زیادی شلوغه و باید موضوها تو تاپیک بخوصوص شون باشن، مثلا قسمت دانلود همه چی هست باید قسمت مستند و فیلم جدا باشه، دانلود موسیقی و البوم کلا صوتی جدا باشه، مراسم اهدای جوایز و... همه اینا تو تاپیک مخصوصی باشن

مخصوصا قسمت عکسها که خیلی حساسن اونجا باید بهتر از هرجا قسمت بندی شده باشه
به ترتیب:
Tour,
Awards & Performances,
Photoshoot,
Candids,
Appearances,
Videos
و باز هم هرکدوم زیررده هایی دارن
مثلا این قسمت از آلبوم من رو ببینید

(و اگر بتونیم مثل بقیه سایت های عکس لوگو بزنیم به عکس‌هامون خوب میشه و یک جور تبلیغی هم برای ام جی میشه)

26 می 2017 17:51 #34651 توسط PATROMAS

❤️?

28 می 2017 20:12 - 23 می 2023 14:16 #34661 توسط PATROMAS
تا

❤️?

Please publish modules in offcanvas position.