سؤال اصلي ترين علت خلوت بودن سايت

28 می 2016 18:17 #34295 توسط PATROMAS
هنوز خیلی ها دارن دوباره شروع میکنن یعنی دوباره ورق برگشته و مایکلی ها دور هم جمع شدن فقط کافی که سایت emjeyعیب های سایت و بگیره و سیع کنه بچه ها را جمع کنه چون الان واقعا تعدادشون زیاد شده که اگر ی سرچ توی شبکه های اشتراکی ویدیو مثل نماشا و اپارات بکنید متوجه میشوید همینطور گروه ها و کانال های مایکلی مخصوصا رقصنده ها مایکلی زیاد شدن فقط خدا کنه این سایت دوباره شروع به کار کنه و اشتیاق بچه های قدیم برگرده :bdlgh: :cry: :blush: []==[] :-)/:-) o|^_^|o ^o^|| ^o^|| []==[] :nurse: :scream: :MJ2: :MJ3: :mj4: :mjface: :mj6: :mj11: :mj11: :mj11: :mjj: :mj10: :mj9: :mj9: :mj7: :mj12: :mj12:

این عشق دریایی پایان ناپذیر است!!!
❤️?
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa, raha, mjfollower

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

30 می 2016 19:51 - 30 می 2016 19:55 #34307 توسط mjfollower
من فروم رو خیلی دوست دارم با هیچی عوضش نمیکنم =(( بچه ها تورو خدا بیایید ام جی رو فعال کنیم نمیخوام خونه مایکل ساکت بشه :cry: :bye2: ^:)^

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, mahsa, raha

30 جولای 2016 08:03 #34351 توسط Nikolay
مبارک باشه دیگه به پروفایلمون هم نمیتونیم دسترسی پیدا کنیم !

اینجور که بوش میاد این انجمن کارش تمام شده. بهتره به فکر جایی مثل یک گروه تلگرامی چیزی باشین. کانال چیز جالبی نیست ، تلگرام پر هست از کانال های بی در و پیکر.

راست بگو و هر چه را در توان داری در تیرت بنه و بلندتر پرتاب کن ، فضیلت ایرانی این است !

نیچه
كاربر(ان) زير تشكر كردند: PATROMAS, mjfollower

04 آگوست 2016 13:59 #34355 توسط PATROMAS

Nikolay نوشته: مبارک باشه دیگه به پروفایلمون هم نمیتونیم دسترسی پیدا کنیم !

اینجور که بوش میاد این انجمن کارش تمام شده. بهتره به فکر جایی مثل یک گروه تلگرامی چیزی باشین. کانال چیز جالبی نیست ، تلگرام پر هست از کانال های بی در و پیکر.

نه بد برداشت نکن این دوستان هستن که کم کارند.بنظر من کانال تلگرام خوبه ولی نباید بزاریم که سایت از دست بره اگر فعالیت نکنیم خوب مدیریت از دل سردی چند سال دیگه سایت و میبنده.

من الان برای بعضی از دوستان که با فیلتر مشکل دارن از ادرس زیر که با پراکسی باز میشه وارد سایت شوند.

goo.gl/1XD5Q0

❤️?
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mjfollower

10 آگوست 2016 21:01 #34521 توسط Hamid

Nikolay نوشته: مبارک باشه دیگه به پروفایلمون هم نمیتونیم دسترسی پیدا کنیم !

در حالی که لاگین هستی وارد صفحه اصلی سایت بشو.
اونجا تومنوی کاربری و "ویرایش مشخصات من در سخنگاه" موجوده،

Keep The Faith

24 می 2017 08:47 #34631 توسط mjfollower
واایی اینجا دیگه زیادی خلوت شده

بابا چرا نیستید هرکدوم هفته ای دوبار هم سر بزنیم اینجا کافیه والا، من تو قسمت دانلود و عکس که میتونم خوب فعالیت کنم فقط وقتی اینجارو اینجوری میبینم دلم میگیره
نا امید میشم

استقبالی هم نمیشه

البته یجورایی هم حق دارن همه، چون الان شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام هستن و کلا چه اینجا یا خارج همه ازین چیزا استفاده میکنن و سایت کمتر میرن

ولی من راهایی بلدم برای پربازدید شدن سایت ;-) o:) فقط باید متحد شیم و کمک هم کنیم

كاربر(ان) زير تشكر كردند: PATROMAS

25 می 2017 15:57 #34640 توسط Hamid
سایت امجی و کلا گروه هواداران مایکل جکسون در ایران، تا زمانی حسابی شلوغ بود و پر رونق که من و دو سه نفر دیگه شخصا سعی می کردیم همه چیز رو برای هزاران نفر جلو ببریم. نا گقته نماید که دوره ای هم بود که خیلی از هواداران مایکل دست به دست هم دادند و فروم یا سخنگاه رو خودشون مدیریت میکردند و جلو میبردند. موفق هم بودیم مثلا در سال 2009 با وجود اینکه هنوز خیلی ها به اینترنت یا دسترسی نداشتند یا بخاطر نبود اسمارت فون ها و سوشال مدیا آگاهی از وجود هواداران مایکل جکسون نداشتند، با این حال تعداد بیننده ما به روزی حدود 80 هزار نفر هم رسید!
تقریبا هر وبسایتی که بالای هزار تا بیننده داره شروع میکنه به درامد زایی خیلی زیاد. حتی سایت هایی مثل بی بی سی فارسی هم تبلیغات دارند. با 80 هزار بیننده ما می تونستیم در ماه هزاران دلار درآمد داشته باشیم و سایت رو قربانی تبلیغات تو در تو و روش های دیگه کنیم اما نکردیم تا فضای دلچسبی برای هواداران مایکل و میراث مایکل به وجود بیاریم.
تو کشوری که من زندگی می کنم، یک مدیرکل وبسایت در ابعاد خیلی کوچکتر از سایت امجی، سالی میانگین 70 هزار دلار دستمزد صرفا نگه داری سایت رو میگیره. شما فرض کنید که نمیگم تمام 14 سال، اما حداقل 10 سال کار تمام وقت زندگی صرف نگه داری از این سایت شده اون هم با بالا ترین استاندارد دنیا و خلاقیتی که همه شما شاهدش بودید.

من به ندرت در مورد این مسایل حرف میزنم اما این لازمه بدونید که یک نفر در سن من، تا الان حدود یک میلیون دلار زحمت کشیده برای این وبسایت ( و این فقط یک قسمت اش از طرف من بوده و در کنار من چند نفر دیگه هم هستند که این وقت ها رو سال ها برای اینجا گذاشتند و الان صرفا فاکتور گرفتم فقط فکر کنیم الناز چند سال اخبار رو به روز نگه داشت و چند درصد از کل اخبار تاریخ اینترنت ایران در مورد مایکل جکسون متعلق به این سایته یا ازین سایت کپی برداری شده) و دیگه وقتشه که منتظر باشم تا بقیه از خودشون همت به خرج بدن. من دین ام رو بیش از حد منطقی و ممکن شاید نسبت به اکثر فن های مایکل جکسون در دنیا (بله در دنیا!) ادا کردم.

الان سایت روزی سی نفر هم بازدید نداره، با این حال بعد از 14 سال (باورم نمیشه این همه سال!) هنوزسایت رو سرپا نگه داشتیم و خرج اش رو تماما پرداخت کردیم. ( آیا قصد دارم قطع کنم پرداخت هزینه هاش رو؟ خیر! تا وقتی که توانایییش رو دارم این سایت زنده است و همین الان هم تا آخر 2018 پرداخت هاش صورت گرفته)
متاسانه نه تنها از من هیچ اسمی در ویکیپدیا و بلاگ ها و حتی خاطره ها نیست، بلکه هیچ کدوم از صفحه های تلگرامی و اینستاگرامی حتی اشاره ای به تنها سایت فارسی مایکل جکسون ندارند و کوچکترین وظیفه ای هم احساس نمی کنند ازون بد تر، من خودم شخصا باید ازشون دعوت کنم به این کار و اونها سر باز بزنند!

دنیایی که ما توش زندگی میکنیم دنیایی نیست که اکثر آدم هاش بخشنده باشن اما قطعا خیلی ها هستند که می بخشند و امیدوارم این افراد پیداشون بشه همونطور چند نفر هنوز اینجا قلبشون می تپه.

من از روزی نگرانم که نباشم، اون روز تمام این اطلاعات و خاطرات و زحمت ها رو با خودم میبیرم و هیچ فرد دیگه ای نبوده که اینها رو برای آینده در اختیار داشته باشه و زنده نگه داره.

نوبت نسل بعدی هست اینجا رو بدست بگیره! من زندگی امروزم رو باید صرف ساختن حمید باقرلی کنم و نه ترویج مایکل جکسون. امیدوارم من رو درک کنید.

Keep The Faith

25 می 2017 19:21 #34641 توسط PATROMAS
حمید آقا کاملا حرفتون و قبول دارم!!!
واقعا نابود شدن آرشیو این سایت دردناک است، حمید آقا کاملا موقعیت شما را درک میکنم،و اینبار من آمادگی خودم را برای کمک کردن به این سایت اعلام میکنم،و اگر این سایت نیاز به هزینه هایی داشت من در خدمتم و اگر خواستید امتیاز سایت را بفروشید باز من هستم در صورتی که از لحاظ قیمت و... بیش تر از حد انتظارم نباشد... و در آخر این و میخوام بگم که این خاطره ها باید ماندگار باشند،خاطره هایی رویایی و اسرار آمیز!!!
از این سایت اگر استقبال هم نشه حداقل عشقی ماندگار و تاریخی است!!!
چیزایی هم درباره کار کردن با جوملا هم بلدم و میتونم کمکتون کنم...

❤️?

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

25 می 2017 19:31 #34642 توسط Hamid
نادر جان در حال حاضر بهترین کمک تبلیغ و فعال کردن سایت و مخصوصا سخنگاه هست. برای اینکه همه بتونن راحت ازش استفاده کنن مخصوصا با موبایل هاشون ظاهرا فوق العاده ساده و ابتدایی شده و تا وقتی که اینجا راه نیوفته من پا پیش نمیذارم برای طراحی نمای جدید.

Keep The Faith

25 می 2017 19:35 #34643 توسط PATROMAS
اوکی من تلاشم و میکنم ولی افسوس که کسی اصلا توجه نمیکنه چه برسه به سر زدن به سایت، ولی با این حال ادامه میدم...
ممنونم از تمامی زحمات و تلاشتون...

❤️?

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.