سؤال اصلي ترين علت خلوت بودن سايت

24 فوریه 2013 16:35 #30817 توسط farzam
اصلي ترين علت خلوت بودن سايت يك نكته ي سادست بچه ها...
چند سال پيش كه من و كلا بقيه بچه هاي اون دوره فعاليت ميكرديم ، تمام شلوغي و شور و اشتياقي كه تو سايت بود به خاطر خودمون بود...
مثلا ميگم من و امثال من " كلي " سوال داشيتم در مورد همه چييييييي....
ما خودمون بوديم كه در مورد يك سري چيزا كنجكاو بوديم و ميخواستيم اطلاعات جمع كنيم...
در حال حاظر چيزاي زيادي ديگه نيست كه ما فعاليت كنيم و به خاطرش كنجكاو باشيم..
اما اين نسل جديدي كه امدن تو سايت
كه اصلانم كم نيستن چرا سوالاتونو مطرح نمكنيد ؟؟؟ شما و كنجكاوي ه شماس كه اينجارو شلوغ ميكنه
بياينو اطلاعات جمع كنيد..
منو و وحيد و چند نفر ديگه حداقل روزي يك بار سر ميزنيم... به هر حال جوابتون داده ميشه

اطلاعات جمع كنيد
عجيب تر از مايكل تو زندگيتون ديديد اصلا ؟؟؟؟؟

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Ehsan, FeanoR, کوچکترین طرفدار, kingmichael, شاپرک, mahsa, atefe, Reza

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

25 فوریه 2013 11:58 #30819 توسط dorsa mj
روزی یه بار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
من فقط میتونم شبا تو خواب ببینم که ماهی یه بار با کلی بدبختی اومدم . بعدشمدر اخر خوابم مامانم میاد و مچمو میگیره بعد من از خواب میپرم ... |-) .......................... :scared: :bgsprse:
خوش به حالتون ...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Reza

26 فوریه 2013 16:17 #30822 توسط کوچکترین طرفدار
شما ها که محدودیت دارین یا اینترنت پرسرعت بگیرین یا از اینترنت گوشیتون استفاده کنید که البته این یه کم هزینش زیاد میشه

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

26 فوریه 2013 17:57 #30824 توسط kingmichael
البته چون بخاطر انتخابات تاریخ امتحانا افتاده جلو نمیشه زیاد انتظار فعالیت داشت
منه بیچاره هم مثلا کنکور دارم ، همش تو اینترنتم ! :punisher:

ایشالا عید اوضاع بهتر میشه !

26 فوریه 2013 18:48 #30827 توسط FeanoR
عید خلوت تر میشه فکر کنم... چون یک سری ها که میرن مسافرت و اصولا وقت رفتن به نت رو نمیکنن بعد اونایی هم که امتحان دارن و کنکور دارن فکر کنم اگه عاقل باشن عید رو بیشتر میخونن و اصلا وقت غذا خوردنم پیدا نمیکنن!!!

بالاخره فعالیت فعالیت میاره... فعالیت کنین بقیه هم فعالیت میکنن، فعالیت نکنین به جمع مگس کش ها میپیوندین!

اگه هر کس با هدف پست دادن و فعالیت کردن بیاد، اینجا حداقل فعال تر از الانش میشه اینی که گفتم خودمم جزوش هستم، خودم خداییش با هدف فعالیت کردن نمیام و فقط میام یک خبری بگیرم و اگه موقعیتش پیش اومده باشه یک پست هم بدم و گرنه اون ضربدر بالا نصیب موس م میشه...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

27 فوریه 2013 13:14 #30834 توسط kingmichael
خیلی از هوادارای جدید بیشتر دنبال دانلود و اطلاعات خلاصه و عکس و اینجور چیزا میگردن !

و وقتی میان اینجا و میبینن از این چیزا زیاد خبری نیست به قول وحید اون ضربدر بالا نصیب موس شون میشه !
من خودم هم اون اوایل بیشتر با این هدف ها وارد این جا شدم !

الان که بیشتر نگاه میکنم میبینم ما واقعا اینجا هیچ تاپیک مایکلی همیشه فعال و جذاب نداریم که که احتیاج به فلسفه بافی و پرسش و پاسخ نداشته باشه !

به نگاه کوچولو به آمار سایت هم همین رو میگه !
ما کلا 10508 تا پست مایکلی داریم اونوقت 14844 تا پست غیر مایکلی !
تعداد پست های بخش سرگرمی 1200 تا بیشتر از بخش گفتگوی مایکلیه !
از بین 10 تا تاپیک برتر کل فروم فقط 3 تاش مایکلیه ! اونم نه تو بالاترین جایگاه ها

شاید بهتر باشه از اون عکسایی که توی فیسبوک سایت قرار میگیره یکم هم اینجا قرار بگیره !

27 فوریه 2013 21:31 #30838 توسط FeanoR
(فکر کنم) اصلی ترین هدفی که این فروم دوباره باز شد، کنار هم نگه داشتن خانواده مایکلی بودش و با اولین سوپرایزش که مواجه شد این بود که (بازم فکر کنم) بیشتر از 90 درصد بچه های فروم قبلی توی این فروم نیومدن یا اگه اومدن فعال نبودن و دیگه نیومدن! و به جای کنار هم نگه داشتن خانواده مایکلی که قبلا شکل گرفته بود، یک خانواده مایکلی جدید اینجا شکل گرفت و حتی اعضای فروم قبلی هم اینجا به شکل عضو جدید جا افتادن با اینکه اصلا قصد شون این نبود... این خانواده جدید بیشتر بچه های عصر سرعت هستن و چیزی به عنوان صبر ندارن و با این دید وارد فروم شدن:

دنبال دانلود و اطلاعات خلاصه و عکس و اینجور چیزا!

مشکل اینجاس که ما به اصلی ترین بخش این فروم اصلا توجهی نکردیم، بخش "دوستی ها"

این بخش میتونست فضایی رو وارد فروم بکنه که بشه گفت اینجا ما همه یک خانواده هستیم.

بیشترین توجه رفت روی بخش سرگرمی ها و باعث شد که فضای بین اعضای فروم سرد بشه و ما همه تبدیل بشیم به اسکلت هایی که تو قطب شمال پیدا میشن و فروم هم تبدیل شد به قطب جنوب...

اونقدر بین ما فاصله افتاد که حتی توی تایپیک هایی مثل "درد و دل" که نیاز به این خانواده بیشتر از بقیه جاها احساس میشه، اداری حرف بزنیم و اینجور دیده شدیم که یکسری همکار هستیم و روزی یکبار به اینجا سر میزنیم تا ببینیم کاری هست که انجام بدیم یا نه...

اینجا باید جایی میبود که ما همدیگه رو درک کنیم و اونقدر صمیمی بشیم که اصلا مجازی بودن این رابطه احساس نشه و اونقدر فضای اینجا گرم بشه که درونمون همیشه برای اینجا و این خانواده در حال تلاطم باشه.

ما این آتیش رو قبل از اینکه حتی روشن بشه، خاموشش کردیم...

درسته ما اینجا برای مایکل اومدیم ولی مگه ما جزوی از مایکل نیستیم، به جای اینکه تمرکزمون رو گذاشتیم روی گفتگوی مایکلی و چاشنی سرگرمی رو بهش اضافه کردیم که بعد از مدتی جای این دو عوض شد، باید میومدیم توی دوستی ها و تمرکزمون رو میذاشتیم روی بخش "مایکل جکسون" و سرگرمی رو مثل یک خانواده ازش استفاده میکردیم نه مثل کارمند های اداره ای که حوصله شون سر رفته و خودشون رو با مکعب روبیک سرگرم کنن...

بخش های قسمت "مایکل جکسون" پتانسیل فوق العاده بالایی داشت ولی ما با ترمز کشیدن فقط اصطکاک ش رو آزمایش کردیم... بخش دوستی ها میتونست نامحدود باشه ولی محدودتر از فکر آدمایی شد که تمام دنیا شون رو توی تاریخ های تحریف شده ای میبینن که فقط میشه بهش گفت "پوووف"...

اینجا فیسبوک نبود که ما یک پستی بدیم و منتظر عکس العمل بقیه باشیم... اینجا قرار بود خانواده ای تشکیل بشه که فقط اعضای همین خانواده همدیگه رو میتونن درک کنن.

ما پایه ها و بنیان های اینجا رو اشتباهی فهمیدیم و اشتباهی بنا شون کردیم و تا ثریا کج رفتیم... اگه اینجا بخواد جون بگیره تا ابد، باید تمام پایه هاش رو خراب کنیم و دوباره بسازیمش...

ما اونقدر از هم دوریم که پست منم به جایی که میتونست با صمیمی ترین حالت باشه، شده نامه ای به رئیس جمهور یک کشور... "پوووف"
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, kingmichael, Reza

28 فوریه 2013 14:40 - 28 فوریه 2013 14:42 #30839 توسط kingmichael
منم با تمام حرفات موافقم ، ولی باید همینجوری که خودم گفتم و خودت گفتی ، اکثرا میان دنبال دانلود
رابطه بین اکثر بچه های فعال اینجا خیلی هم خوبه و اکثرا با هم ملاقات هم دارن ولی مگه ما الان چندتا عضو اینجوری داریم ؟! خیلی باشه 10-20 تا !

من مخالف حرفات نیستم ، فقط میگم بحث های مایکلی باید علاوه بر مایکلی بودن ، جذابیت جذب کردن اعضای جدید مایکلی یا حتی غیر مایکلی رو هم داشته باشه

اگه اون آمار پایین سایت درست باشه ، هر روز بیشتر از 200 تا عضو مهمان داره اینجا !
ولی خب وقتی میبینن اینجا فعالیت خاصی نداره میزارن میرن !

نمیگم که به سایر بخش ها نرسیم ، ولی باید به اندازه حداقل نصف فعالیت سایر بخش ها توی بخش عکس و دانلود فعالیت کرد ! (این دو تا بخش روی هم هنوز یه مدیر ندارن !)

تاپیک های بخش نقد و بررسی (چه موزیک و چه ویدیو و ... ) دارن خاک میخورن ، یه فکری هم باید برای تاپیک های نقد و گفتگو بشه

شاید همین تاپیک کم کم کاره بخش دوستی ها رو داغ کنه !
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, FeanoR

28 فوریه 2013 20:56 - 01 مارس 2013 04:48 #30849 توسط FeanoR
اون حرفایی که زدم باید از اول درست پیش میرفت...

درسته اگه بحث های مایکلی جذاب نباشه، اعضای جدید رو که هیچی، هم خود ما ها هم مخصوصا خودم جذبش نمیشم و شاید اصلا پستهاش رو نگاه هم نکنم!

خوب بودن یک رابطه کافی نیست، مگه ما شعار نمیدیم که اینجا همه ما مثل یک خانواده هستیم؟ خب توی یک خانواده هم با دوری کردن از هم شاید رابطه بین اعضا خوب باشه اما اون خانواده در اصل داره قبر خودشو میکنه و در حال نابودی خودشه...

کیا با هم ملاقات داشتن؟ اونهایی که هم شهری هستن شاید یکبار همدیگه رو دیده باشن... نمونه ش برای همین تولدی که بچه های مشهد توی پارک جمع شدن، به خود من بیشتر از 20 نفر گفتن میان، اما آخرش به زور به 7 8 نفر رسیدیم که از اونا فقط من و فرزام و عرفان تو فروم فعال بودیم...

شاید هم با فراگیر شدن فیسبوک، کلا دوره فروم تموم شده! چون خودم شخصا ندیدم فرومی به غیر فروم هایی که جایی برای دانلود داشته باشن مثل فیلم و سریال، تونسته باشن دووم بیارن...

من با حرفات موافقم، فروم در کنار تمام بحث هاش، باید یک جذابیت هم داشته باشه و چه جذابیتی بهتر از دانلود...

بحث هنوز خیلی مونده و خیلی بحث ها هنوز موندن، فقط ما به ذهنمون نمیاد، چون با بی حالی وارد فروم میشیم و فکرمون به بحث جدید نمیره که این دلیلش نبود جذابیت کافی هست که بتونه ما رو به شوق و هیجان بیاره و بحث های جدید به ذهنمون بیاد...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

28 فوریه 2013 21:34 #30850 توسط farzam
يك دليل اصلي ه ديگه هم وجود داره كه وحيد گفتي... واقعا ديگه دوره ي فروم ها داره تموم ميشه... متاسفانه

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate
كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s, Reza

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.