سؤال بحث و بررسی اخبار مایکلی

10 جولای 2014 13:25 #33742 توسط mahsa
4 تا از آهنگ های مایکل به عنوان 10 آهنگی که دنیا رو تغییر دادند :clp2: ! البته جای TDCU و آهنگ های دیگه مثل ANOTHER PART OF ME خالیه. اما این خودش یه امتیاز بزرگه که 4تا از ده آهنگی که دنیا رو تغییر دادند به سلطان پاپ اختصاص داره ^:)^ :x
امروز توی یه سایت دیدم IQ مایکل رو 164 محاسبه کرده بود و IQ انیشتین رو 160 !
البته به نظرم ممکنه از 164 هم بیشتر باشه چون واقعا یک نابغه بود.

without hope we are lost.....i love you Michael
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, kingmichael, Michaellover, raha

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

13 جولای 2014 08:33 #33748 توسط raha
در اینکه مایکل جکسون بینهایت آدم باهوشی بوده که شکی نیست ^:)^
ولی من تابحال در مورد میزان آی کیوش چیزی نخونده بودم!
مهسا جان میشه لطفا منبع این خبر رو هم بگی؟
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

28 جولای 2014 12:55 #33762 توسط mahsa

raha نوشته: در اینکه مایکل جکسون بینهایت آدم باهوشی بوده که شکی نیست ^:)^
ولی من تابحال در مورد میزان آی کیوش چیزی نخونده بودم!
مهسا جان میشه لطفا منبع این خبر رو هم بگی؟

با پوزش از تأخیر در جوابم :x_x همونطور که شما گفتی در بیشتر موارد در مورد هوش بالا و استعداد بی نظیر مایکل صحبت شده اما میزان دقیق ضریب هوشی مایکل محاسبه نشده. به این مورد هم توی چند سایت و وبلاگ برخورد کردم که برام جالب بود به همین خاطر با شما در میون گذاشتم :D . من هم در مورد مستند بودن این مطلب مطمئن نیستم اما از روی شواهد موجود هم اینطور بر میاد که مایکل جکسون صاحب چنین هوشی باشه.
خلاقیت او در شعر و ترانه سازی تأثیر او بر روی صنعت تولید فیلم و ویدئو کلیپ به علاوه خلاقیت او در صنعت مد و همینطور اختراع کفش ضد جاذبه و ترکیب و طراحی رقص بدون گذراندن حتی دوره آموزشی و در کنارش آشنایی با زبان های مختلف و ...نمونه هایی از نشانه های هوش سرشار این اعجوبه دنیای موسیقی هست :x
michaeljosephjackson.tumblr.com/post/3233950001
jgmjfanproduction.blogspot.com/2011/03/m...ksons-100-facts.html
Michael Jackson, as a child had an IQ of about 108, as a teenager, 119, and before his death, 164, meaning he scored higher than IQ chart -towering over profound intelligence by 24 points

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael, raha

28 جولای 2014 17:58 #33763 توسط kingmichael
من که تاحالا هیچ چیز مستندی در این باره ندیدم !

تازه به عقیده خیلی از دانشمندها IQ به تنهایی روی میزان هوش اثر نداره !
كاربر(ان) زير تشكر كردند: raha

31 جولای 2014 12:13 #33765 توسط kingmichael
بی خود !!! نورلند رو چی کار دارن ؟!

03 آگوست 2014 06:10 #33769 توسط raha
وحشتناکه!!! ~X( :(
نمیتونم باور کنم! %-( :cry: :cry:

07 آگوست 2014 16:42 #33783 توسط kingmichael
با عرض معذرت ، WTF ?!
این دیگه چی می گه ؟! فردا منم میریم بر علیه مایکل شکایت می کنم . منم یه بار مایکلو تو تلویزیون دیدم خیلی بد نگام می کرد!
كاربر(ان) زير تشكر كردند: mahsa

09 آگوست 2014 07:08 - 09 آگوست 2014 10:13 #33784 توسط mahsa
مثل اینکه این داستان تمومی نداره. هر دفعه که دلمونو به چند تا خبر خوب خوش می کنیم باید منتظر یه خبر بد باشیم. من نمی دونم واقعا چه طور باید جلوی این بی حرمتی و اهانت رو گرفت. آخه اتهام زدن به یه انسان انقدر راحته یا واقعا سیستمی پشت این کارها هست؟ چرا دست از سر مایکل برنمی دارند. واقعا همه اش سر پوله؟ اون از خبر نورلند این هم از این یکی. گل بود به سبزه هم آراسته شد. خوبه حالا این بچه ها نون و نمک مایکل رو خوردن و دارن باهاش اینطور رفتار می کنند. اگر واقعا مایکل اینطور باهاشون رفتار می کرد چرا تو زمان زنده بودنش ازش شکایت نکردن. بعدهم اونجا که مثل ایران نیست بچه ها توی مدرسه با تمام موارد مشکوک آشنا می شن اینا یه جوری حرف می زنند انگار از پشت کوه اومدن تازه امروز که سی سالشون شده موضوع رو فهمیدن.
باید قانونی برای جلوگیری از اتهام زدن به افراد فوت شده وجود داشته باشه. تا حالا کسی دیده حرمت آدمی اینقدر شکسته بشه؟ بنیاد باید جلوی این کار رو بگیره. در اصل نه کانراد موری که این آدمها مایکل رو کشتند و حالا هم روی قبرش ایستادند و به کارشون ادامه می دن.

09 آگوست 2014 07:09 - 09 آگوست 2014 09:17 #33785 توسط mahsa
سایت بیلبورد به بررسی سی و پنجمین سال انتشار آلبوم off the wall پرداخته خوندن این مقاله خالی از لطف نیست. در

ادامه نیم نگاهی به 10 آهنگ این آلبوم انداخته.

www.billboard.com/articles/review/album-...assic-track-by-track

كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

11 آگوست 2014 14:41 #33787 توسط mahsa
این بنیاد باید بره زیر گل اگر گاگا و بیانسه و بیبر بخوان نورلند رو بخرن. این احمق ها فقط به فکر جیب خودشونن. کم کم دارم فکر می کنم جرمین جکسون زیاد هم بیراه نمی گفت. تا به امروز هرجا پای میراث مایکل وسط اومده بنیاد عقب نشینی کرده به جای اینکه حق مایکل رو بگیره. حتی نتونستن یه جا برای لباس های مایکل پیدا کنند آخرش هم بعضی هاش به دست گاگا افتاد. این آدمهای تازه به دوران رسیده می خوان پا جای پای مایکل بذارن اما بدون زحمت. متأسفانه ما هم باید فقط تماشا کنیم.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: raha

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.